*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Problém s RAPIDSHARE.COM

Goto down 
+9
Bárt S.
HEERY
Booo
pimpo
YaKi
ambient
aLuGaRd
pavelse
racey
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
racey
přispěvatel
přispěvatel
racey


Příspěvky : 75
Registrace : 26. 03. 07

Problém s RAPIDSHARE.COM Empty
PříspěvekPředmět: Problém s RAPIDSHARE.COM   Problém s RAPIDSHARE.COM Icon_minitime4/4/2008, 17:34

Poslední dva dni mi vůbec nejede download z rapidshare.com. Tedy jede, ale cca. 10KB/s, takže vlastně téměř stojí. Ještě předevčírem to šlo 400KB/s. Ostatní servery jdou dobře. Nevíte někdo čím to je? Je chyba u mě, nebo na rapidu? Jak to jede Vám?
Díky za pomoc.
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

Problém s RAPIDSHARE.COM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s RAPIDSHARE.COM   Problém s RAPIDSHARE.COM Icon_minitime4/4/2008, 20:30

asi bude problém "u tebe" jelikož jak v práci tak doma jedu rychlostí cca 100KB/s ...

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Problém s RAPIDSHARE.COM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s RAPIDSHARE.COM   Problém s RAPIDSHARE.COM Icon_minitime4/4/2008, 20:39

Tak z Rapida jsem už dlouho nic netahal.Nicméně čistě z technického hlediska, jsem zkusmo prubnul jeden link stáhnout a rychlost byla kolem 890 kb/s.
Tak myslim, že je v to v pohodě. Chyba bude asi na tvém "přijímači"
Ale třeba už to máš v pořádku
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Problém s RAPIDSHARE.COM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s RAPIDSHARE.COM   Problém s RAPIDSHARE.COM Icon_minitime4/4/2008, 20:42

Ono je to trochu jináč, těch serverů je víc a rychlost se liší u každého teď cvičně jedu 5Mbps, ale jinej může jet třeba na 1/10 a zítra to bude naopak.
Je lepčí to vypnout a pustit později, což se občas nevyplácí, páč čas je silně pimíjivej Sad
Návrat nahoru Goto down
ambient
MODERATOR
MODERATOR
ambient


Příspěvky : 833
Registrace : 15. 06. 06

Problém s RAPIDSHARE.COM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s RAPIDSHARE.COM   Problém s RAPIDSHARE.COM Icon_minitime4/4/2008, 20:45

ja taham v pohode .. premium

_________________
new beat - acid - house - techno (80s-90s)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Problém s RAPIDSHARE.COM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s RAPIDSHARE.COM   Problém s RAPIDSHARE.COM Icon_minitime4/4/2008, 21:01

ambient napsal:
ja taham v pohode .. premium

Taky mám, nicméně se to občas chová, tak jak se to chová. Možná to bude taky tím že na jeden oučet jsme dvá Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
YaKi
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 294
Registrace : 31. 08. 06

Problém s RAPIDSHARE.COM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s RAPIDSHARE.COM   Problém s RAPIDSHARE.COM Icon_minitime5/4/2008, 00:27

:kaput: :kaput: :kaput:

No může to být ještě jinde - problém je od 1.4. u ADSL od O2 - protože díky zrušení FUPu začali všichni tahat jak o dušu, přikročil O2 k omezení rychlosti na některé servery (jako je např. Rapidshare).

Tohle info jsem našel na jiném fóru, kde taky řešili co se děje s Rapidem. A údajně tato informace pochází přímo z O2 - omezení má být aktivní hlavně v odpoledních hodinách, v noci má být vše OK. A mi se to podle těchto informací chová - přes den jedu tak 30-40k, v noci stejně jako dřív (cca 250kB) na 4Mbitu od O2

:kaput: :kaput: :kaput:
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Problém s RAPIDSHARE.COM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s RAPIDSHARE.COM   Problém s RAPIDSHARE.COM Icon_minitime5/4/2008, 01:07

YaKi napsal:
:kaput: :kaput: :kaput:

No může to být ještě jinde - problém je od 1.4. u ADSL od O2 - protože díky zrušení FUPu začali všichni tahat jak o dušu, přikročil O2 k omezení rychlosti na některé servery (jako je např. Rapidshare).

Tohle info jsem našel na jiném fóru, kde taky řešili co se děje s Rapidem. A údajně tato informace pochází přímo z O2 - omezení má být aktivní hlavně v odpoledních hodinách, v noci má být vše OK. A mi se to podle těchto informací chová - přes den jedu tak 30-40k, v noci stejně jako dřív (cca 250kB) na 4Mbitu od O2

:kaput: :kaput: :kaput:

Osobně preferuju tlustej drát, nejlépe velmi tlustej drát a FUP neznám nikdy jsem neznal a doufám, že se ani neseznámíme :kourovka:
Návrat nahoru Goto down
pimpo
V.I.P. MODERATOR
V.I.P. MODERATOR
pimpo


Male Příspěvky : 3876
Capricorn Věk : 104
Registrace : 12. 04. 06

Problém s RAPIDSHARE.COM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s RAPIDSHARE.COM   Problém s RAPIDSHARE.COM Icon_minitime5/4/2008, 08:29

Mám taky net od O2, rychlost 2Mb.
Od 1.4. mi jede stahování následovně:
- dopoledne (od cca 7,00 - 12,00) rychlostí 150 kbs
- večer je to hodně pomalé, asi 30 kbs
a v noci jsem to nezkoušel

Takže ke zpomalení asi došlo a to ve "špičče. Tipuju to od 16,00 do 24,00 hodin.

_________________
PIMPO 4U - 80ies 4ever
http://80ies.heavenforum.com/index.htm
http://pimpomusic.blogspot.com
http://vymena.webzdarma.cz
http://jeff.webzdarma.cz
Návrat nahoru Goto down
http://vymena.webzdarma.cz
racey
přispěvatel
přispěvatel
racey


Příspěvky : 75
Registrace : 26. 03. 07

Problém s RAPIDSHARE.COM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s RAPIDSHARE.COM   Problém s RAPIDSHARE.COM Icon_minitime5/4/2008, 08:40

ÁÁÁÁÁÁÁ jsme doma! Koukal jsem na moje konto u O2, a opravdu zrušili FUP. Což je krok opravdu úctyhodný, ale je to opravdu za cenu poklesu rychlosti. Opravdu se posledních pár dní (cca od toho 1.4.) chová ten internet nějak jinak. Rychlost připojení a stahování už není tak stabilní jako dřív. Doufejme, že se to časem zlepší.
Ale rozhodně vám všem děkuji za konzultaci a za pomoc.
Návrat nahoru Goto down
racey
přispěvatel
přispěvatel
racey


Příspěvky : 75
Registrace : 26. 03. 07

Problém s RAPIDSHARE.COM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s RAPIDSHARE.COM   Problém s RAPIDSHARE.COM Icon_minitime5/4/2008, 09:01

PS: Ještě malé doplnění:
Citace z:
http://www.cz.o2.com/osobni/cz/internet_a_email/internet_a_email-vysokorychlostni_pripojeni-home-adsl_bez_fupu.html


"Zrušení pravidel Fair User Policy pro vás znamená, že od 1.4. nepočítáme objem dat, která přenesete, a v souvislosti s tím nebude omezována rychlost internetu po překročení limitu. Získáte tak ještě kvalitnější službu O2 Internet ADSL. Zrušení FUP se týká všech stávajících i nových zákazníků služby O2 Internet ADSL. Tok dat může být řízen, např. při přetížení sítě."
.
Důležitá je poslední věta citace!!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Problém s RAPIDSHARE.COM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s RAPIDSHARE.COM   Problém s RAPIDSHARE.COM Icon_minitime5/4/2008, 09:19

No my co máme něco takovýho, rychlost neřešíme:

https://www.youtube.com/watch?v=FYxVk_W28Mw
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Problém s RAPIDSHARE.COM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s RAPIDSHARE.COM   Problém s RAPIDSHARE.COM Icon_minitime5/4/2008, 09:38

No tak to jsme doma Exclamation
Mně bylo hned podezřelý, když jsem se začátkem roku dozvěděl, že od dubna bude FUP u O2 zrušený, tak,že to nebude jen tak Rolling Eyes
Ale jelikož jsem zatim nic nestahoval, tak jsem důsledky zatim neobjevil.Teď je to ovšem jasný.
A to nemluvim o tom,jak stále rapidně klesá download,když je na uzel připojeno víc lidí, to je taky něco.
Takže ať jde O2 i s celou Telefonikou do prdele !
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
YaKi
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 294
Registrace : 31. 08. 06

Problém s RAPIDSHARE.COM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s RAPIDSHARE.COM   Problém s RAPIDSHARE.COM Icon_minitime5/4/2008, 10:05

No já (ačkoliv od Telefoniky čekám vždy jen to nejhorší) bych si dovolil teď lehce s Alugardem nesouhlasit. Ačkoliv mě zpomalení taky štve, i tak je pro mně zrušení FUPu obrovským krokem vpřed - uvažovat při každé kravině, jestli si to tento měsíc ještě můžu dovolit - mě šíleně štvalo.

Navíc můžu konečně poslouchat své oblíbené rádio "Italo 4U" (které tímto doporučuji všem příznivcům tohoto stylu) aniž bych viděl pořád před očima sypající se kilobajty.

http://www.radioitalo4you.net/i4you/index.php

Navíc si říkám, že v tomto případě mohlo zafungovat i to, že lidi kteří doteď nad každou věcí museli uvažovat, si to teď chtějí honem vynahradit. Brzy možná zjistí že i dnešní velké disky se tímto tempem rychle zaplní a trošku se uklidní.... Basketball
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Problém s RAPIDSHARE.COM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s RAPIDSHARE.COM   Problém s RAPIDSHARE.COM Icon_minitime5/4/2008, 10:18

YaKi napsal:
No já (ačkoliv od Telefoniky čekám vždy jen to nejhorší) bych si dovolil teď lehce s Alugardem nesouhlasit. Ačkoliv mě zpomalení taky štve, i tak je pro mně zrušení FUPu obrovským krokem vpřed - uvažovat při každé kravině, jestli si to tento měsíc ještě můžu dovolit...
K tomu bych řekl asi tolik,že pokud něco chtěla Telefonika zavédst (zrušení FUP) tak ne na úkor zas něčeho jinýho Exclamation
To je stále nějaký omezování a za dost těžký prachy.A to jsme zase tam, kde jsme byli.Protože jestli někdo stahuje jak o závod a FUP mu nestačilo, měl by se jít léčit ze závislosti.
Podotýkám, že já měl FUP 30 GB a bohatě mi to stačilo ,a to sem na netu každej den,včetně poslechu internetových radií a přehrávaní videa.
A pokud někdo stahuje každou "kravinu", jen proto, že je to zadarmo, tak se pak nemůže divit, že vyčerpá jakýkoliv limit.
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Problém s RAPIDSHARE.COM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s RAPIDSHARE.COM   Problém s RAPIDSHARE.COM Icon_minitime5/4/2008, 11:04

Co FUP, ale ta debilní agregace 1:100000000000000, takže žádných 4Mbps, ale telefonní linka :ne:

Nicméně jsem pro agregaci 1:1, bez limitu a s garantovanou minimální rychlostí (2Mbps????????)

Moje teorie už několik roků je stále stejná: Udělat O2 nebo i další bajtodárci to co je napsáno o řádek vejš musel by bejt vzduch 10x husčí nebo dráty 10 silnější páč český internetový nadšenec by je zahltil nebo spíš totálně zničil.
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Problém s RAPIDSHARE.COM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s RAPIDSHARE.COM   Problém s RAPIDSHARE.COM Icon_minitime5/4/2008, 11:52

vanessa napsal:
Co FUP, ale ta debilní agregace 1:100000000000000,

Přesně tak, když za něco platim, tak chci aby to mělo stejnou kvalitu (rychlost) po celou dobu zaplacenýho období. A vůbec mně nezajímá, jestli jsem připojenej sám, nebo 1000 lidí.
V tom případě by měli účet, kterej mi pošlou taky pak vydělit počtem lidí, co byli na netu a ne každýmu poslat plnou pálku.

A co mi sere tedy maximálně, je to, že mi někdo bude určovat, jakou rychlostí se budu na jakým webu pohybovat
To je tedy vrchol všecho
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
racey
přispěvatel
přispěvatel
racey


Příspěvky : 75
Registrace : 26. 03. 07

Problém s RAPIDSHARE.COM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s RAPIDSHARE.COM   Problém s RAPIDSHARE.COM Icon_minitime5/4/2008, 12:37

aLuGaRd napsal:

A co mi sere tedy maximálně, je to, že mi někdo bude určovat, jakou rychlostí se budu na jakým webu pohybovat
To je tedy vrchol všecho

To je přesně ono!
Na jaké servry se připojuji je možná věc správce PC (u firem), v žádném případě ovšem poskytovatele připojení.
A pokud mám u O2 zaplaceno 4096, je jakékoliv vědomé omezení z jejich strany vážným porušením smlouvy. Proč tedy poskytují 4096, když (jak nyní tvrdí) jim to přetěžuje síť? Mě FUP nevadilo, ani jsem ho nesledoval. Smlouva zní: 4096/256 24h denně. Ať omezí datový tok pouze tomu, kdo o odblokování FUP požádá. Já o to nestojím.
Ještě by se dalo pochopit (i když ?????) jisté omezení např. DC++, nebo Torrent, ale omezovat Rapidshare.com, to už je snad trochu moc.
Hovořil jsem právě s technikem O2. Tvrdí, že jsou omezené pouze servery P2P. Já se v tom moc nevyznám, tak bych možná snesl nějaké vysvětlení. Technik na lince O2 mi pouze přečetl oficiální vyjádření O2. Nic víc mi neřekl. Mimochodem normální arogantní debil.
Co je to vlastně P2P? A patří k nim i rapidshare.com?
.
PS: Možná by se hodili přejmenovat toto téma na "SVIŇÁRNY O2". Rapid je v tom zcela nevině. Co na to admin?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Problém s RAPIDSHARE.COM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s RAPIDSHARE.COM   Problém s RAPIDSHARE.COM Icon_minitime5/4/2008, 13:16

Co je to P2P?, Perr-to-peer. Kaaza +DC torrent a mnoho dalších.

Je to založeno na sdílení souborů ve velké síti, kdy někdo něco sdílí a ostatní sosaj od něho i navzajem mezi sebou malé dílky daného souboru, takže vlastně také sdílí daný soubor = může za to býti trestně stíhán a třeba v Německu už se po P2P docela šlape o Americe ani nemluvě.

Základem stahování, pře tyto sítě je používání nějakého software proti čmuchání např. Peer Guardian 2 ale pokud vím nefachčí na Vistách, ale na XP fungoval zanmenitě.

Jinými slovy: P2P nebrat!!! :ne:
Návrat nahoru Goto down
YaKi
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 294
Registrace : 31. 08. 06

Problém s RAPIDSHARE.COM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s RAPIDSHARE.COM   Problém s RAPIDSHARE.COM Icon_minitime5/4/2008, 13:33

No s limitem 30GB jako Alugard bych asi taky celkem vystačil - já jsem měl 20GB a vzhledem k tomu, že mám několik dorůstajících dětí, které net chtějí používat taky, bylo mi koncem měsíce vždy neveselo.

No uvidíme - už jsme zažili ledacos, snad i tohle nějak přežijem :-)
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Problém s RAPIDSHARE.COM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s RAPIDSHARE.COM   Problém s RAPIDSHARE.COM Icon_minitime5/4/2008, 13:45

racey napsal:
aLuGaRd napsal:

A co mi sere tedy maximálně, je to, že mi někdo bude určovat, jakou rychlostí se budu na jakým webu pohybovat
To je tedy vrchol všecho

To je přesně ono!
Na jaké servry se připojuji je možná věc správce PC (u firem), v žádném případě ovšem poskytovatele připojení.
A pokud mám u O2 zaplaceno 4096, je jakékoliv vědomé omezení z jejich strany vážným porušením smlouvy. Proč tedy poskytují 4096, když (jak nyní tvrdí) jim to přetěžuje síť? Mě FUP nevadilo, ani jsem ho nesledoval. Smlouva zní: 4096/256 24h denně...
PS: Možná by se hodili přejmenovat toto téma na "SVIŇÁRNY O2". Rapid je v tom zcela nevině. Co na to admin?

Naprostý a jednoznačný souhlas. A pokud je něco nelegálního (což Rapidshare.com není, je to jen úložiště souborů a kdo si tam co uloží je čistě jeho věc a nikomu třetímu do toho nic neni) pak by tam neměl být umožněný přístup žádným spůsobem, a ne nějakou 1/10 ano.
Nemluvě o tom, že by byl Rapidshare.com nelegální server, nikde zatím žádné plnohodnotné rozhodnutí nepadlo.
Tak nevim, co se do toho Telefonika vůbec sere.
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
racey
přispěvatel
přispěvatel
racey


Příspěvky : 75
Registrace : 26. 03. 07

Problém s RAPIDSHARE.COM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s RAPIDSHARE.COM   Problém s RAPIDSHARE.COM Icon_minitime5/4/2008, 14:46

Tak jsem na zkoušku stáhnul z Rapidu film (full DVD 45xrar archives).
Doba stahování: 3h 46min
Začátek stahování: 11:45
Rychlost v 11:45 - 410kb/s
Rychlost v 12:10 - 320kb/s
Rychlost v 13:00 - 250kb/s
Rychlost v 14:15 - 180kb/s
.
Použit DownloadManager "RapGet"
.
Zajímavá je sestupná tendence.
V 14:40 jsem spustil náhodný link, a rychlost 265kb/s.
.
Zkusím znovu večer, a ve všední den.
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Problém s RAPIDSHARE.COM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s RAPIDSHARE.COM   Problém s RAPIDSHARE.COM Icon_minitime5/4/2008, 16:26

racey napsal:
Tak jsem na zkoušku stáhnul z Rapidu film...
Předpokládám, že se taky připojenej přes toho, co tu o něm mluvíme ? Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
racey
přispěvatel
přispěvatel
racey


Příspěvky : 75
Registrace : 26. 03. 07

Problém s RAPIDSHARE.COM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s RAPIDSHARE.COM   Problém s RAPIDSHARE.COM Icon_minitime6/4/2008, 10:20

Stojí za přečtení:
http://www.dsl.cz/forum-o-adsl/vlakno-195742/O2-%22bez-FUP%22-a-rychlostni-omezeni-Rapidshare%3F
Návrat nahoru Goto down
Booo
profesor hudby
profesor hudby
Booo


Female Příspěvky : 82
Capricorn Věk : 54
Registrace : 20. 09. 06

Problém s RAPIDSHARE.COM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s RAPIDSHARE.COM   Problém s RAPIDSHARE.COM Icon_minitime6/4/2008, 11:14

no od 1.4 lidi s O2 nemůžou přes den z rapida skoro stahovat, prej po desáté hodině večer se to rozjede do normálu...o2 to ladí, mělo by se to zlepšit... takže chyba není u vás pokud ¨máte net od nich..dejte jim pár dní :-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.seznam.cz
Sponsored content





Problém s RAPIDSHARE.COM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s RAPIDSHARE.COM   Problém s RAPIDSHARE.COM Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Problém s RAPIDSHARE.COM
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» koupit si rapidshare pres mobil neni problem
» Problem z Heslem na foru
» rapidshare

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Pravidla - Srazy - Diskuze :: D I S K U Z E - a jiný pokec-
Přejdi na: