*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 nesehnatelné filmy II

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Honzik
školák
školák
avatar


Příspěvky : 5
Registrace : 16. 04. 08

nesehnatelné filmy II Empty
PříspěvekPředmět: nesehnatelné filmy II   nesehnatelné filmy II Icon_minitime16/4/2008, 20:48

Mám velkou prosbičku. Už straště dlouho scháním film, kde hraje Bud Spencer. Viděl jsem ho v mládí a už si nepamatuju přesný název. Tuším, že by se měl jmenovat "KOMÁR". Je to z prostředí amerického fotbalu (ragby). Pokud by jste někdo tento filmek měl, nebo alespoň poradil jeho přesný název, bubu moc vděčný. Dík. Honza.
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

nesehnatelné filmy II Empty
PříspěvekPředmět: Re: nesehnatelné filmy II   nesehnatelné filmy II Icon_minitime18/4/2008, 19:17

nemohl by to být tenhle film ?
http://www.csfd.cz/film/33489-lo-chiamavano-bulldozer/

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
Honzik
školák
školák
avatar


Příspěvky : 5
Registrace : 16. 04. 08

nesehnatelné filmy II Empty
PříspěvekPředmět: Re: nesehnatelné filmy II   nesehnatelné filmy II Icon_minitime20/4/2008, 07:09

Super, to je ono! Já jsem si pořád myslel , že se to jmenuje Komár. Taď už jen sehnat někde odkaz na tento film, to bude asi taky perlička. Ale moc dík za odpověď. Honza.
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

nesehnatelné filmy II Empty
PříspěvekPředmět: Re: nesehnatelné filmy II   nesehnatelné filmy II Icon_minitime20/4/2008, 08:02

Honzik napsal:
Super, to je ono! Já jsem si pořád myslel , že se to jmenuje Komár. Taď už jen sehnat někde odkaz na tento film, to bude asi taky perlička. Ale moc dík za odpověď. Honza.

Jedině na torentu,tam to je,ale těžko u toho budou cz title Smile
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
Honzik
školák
školák
avatar


Příspěvky : 5
Registrace : 16. 04. 08

nesehnatelné filmy II Empty
PříspěvekPředmět: Re: nesehnatelné filmy II   nesehnatelné filmy II Icon_minitime20/4/2008, 19:27

Hm, to jsem si myslel, no co se dá dělat. Aspoň že už vím, co mám schánět. Dík moc.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





nesehnatelné filmy II Empty
PříspěvekPředmět: Re: nesehnatelné filmy II   nesehnatelné filmy II Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
nesehnatelné filmy II
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 3D filmy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Hledám hudbu - video :: Music / Video Requests - HLEDÁM HUDBU / VIDEO-
Přejdi na: