*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jak správně funguje funkce hledat ?

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
radko
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
radko


Příspěvky : 2124
Místo : základna na Marsu
Registrace : 01. 03. 07

Jak správně funguje funkce hledat ? Empty
PříspěvekPředmět: Jak správně funguje funkce hledat ?   Jak správně funguje funkce hledat ? Icon_minitime22/4/2008, 05:40

Ahoj zatím jsem nějak nepochopil, jak funguje funkce hledat , př zadám třeba oblíbené Fun Fun a nic, bohužel nic. Prosím o vysvětlení. Děkuji.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Jak správně funguje funkce hledat ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak správně funguje funkce hledat ?   Jak správně funguje funkce hledat ? Icon_minitime22/4/2008, 07:47

radko napsal:
Ahoj zatím jsem nějak nepochopil, jak funguje funkce hledat , př zadám třeba oblíbené Fun Fun a nic, bohužel nic. Prosím o vysvětlení. Děkuji.

Taky jsem včera hledal přesunutej Joy a nenašlo to nyšt. Že by chybička v databázi?? Sad
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

Jak správně funguje funkce hledat ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak správně funguje funkce hledat ?   Jak správně funguje funkce hledat ? Icon_minitime22/4/2008, 08:15

problém je v tom, že funkce hledat bohužel funguje od 4 písmen výše, tzn že takové Joy, Fun Fun, 16 Bit, ABC nenajde - jo a ještě jsem přišel na to že pokud je název zapsaný velkými písmeny, tak mi to občas výsledek nenajde ....

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
Sponsored content





Jak správně funguje funkce hledat ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak správně funguje funkce hledat ?   Jak správně funguje funkce hledat ? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jak správně funguje funkce hledat ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Pravidla - Srazy - Diskuze :: D I S K U Z E - a jiný pokec-
Přejdi na: