*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Dobrá cena - poradíte ?

Goto down 
+2
pavelse
keywest
6 posters
AutorZpráva
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

Dobrá cena - poradíte ? Empty
PříspěvekPředmět: Dobrá cena - poradíte ?   Dobrá cena - poradíte ? Icon_minitime22/4/2008, 17:55

Přátelé, mám možnost koupit toto za 16. 000 Kč. Rád bych znal váš názor na tuto cenu, vyplatí se to koupit ?

Dobrá cena - poradíte ? 330439569cs6
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

Dobrá cena - poradíte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobrá cena - poradíte ?   Dobrá cena - poradíte ? Icon_minitime22/4/2008, 20:14

já ti nějak nevím, přijde mi že ty aparáty jsou minimálně 10 let starý (spíš víc) a tak se mi to zdá hodně ...

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

Dobrá cena - poradíte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobrá cena - poradíte ?   Dobrá cena - poradíte ? Icon_minitime22/4/2008, 20:22

Jasně, nic nového to není, jen jsem měl už pár komponentů od Technicse a nikdy jsem nebyl zklamán, myslím že i dnes se dá docela spolehnout na jeho kvalitu. Díky PAVELSE za tvůj názor, zohledním ho při rozhodování ! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

Dobrá cena - poradíte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobrá cena - poradíte ?   Dobrá cena - poradíte ? Icon_minitime22/4/2008, 20:27

já mám doma od r.1994 CDplayer a jsem stále spokojen - bez jediného problému (ani výpalky mu nevaděj) a u rodičů mám stejně starej tuner - taky v pohodě - hi-fi techniku míval Technics vychytanou

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Dobrá cena - poradíte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobrá cena - poradíte ?   Dobrá cena - poradíte ? Icon_minitime22/4/2008, 20:32

Je to nádhera,ale myslím, že by to chtělo ještě gramec.Jelikož ten CD player předpokládám MP3 nepřehrává.Takže bych si z toho udělal spíš takovou raritní Hi Fi věž.
Pokud jsou všechny komponenty v super stavu, usmlouval bych to tak na 10 tis Laughing

Bejt k tomu Technics bedny, tak bych to vzal i za 13 Laughing a z gramcem za těch 15 Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

Dobrá cena - poradíte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobrá cena - poradíte ?   Dobrá cena - poradíte ? Icon_minitime22/4/2008, 20:37

No, bohužel, pokud vím, žádné CD od Technicse nemělo MP3, což je v dnešní době bohužel na škodu. Samozřejmě budu smlouvat, ale na desítku ho asi nedotlačím ! Díky aLu i za tvůj názor !
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Dobrá cena - poradíte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobrá cena - poradíte ?   Dobrá cena - poradíte ? Icon_minitime22/4/2008, 20:38

pavelse napsal:
já ti nějak nevím, přijde mi že ty aparáty jsou minimálně 10 let starý (spíš víc) a tak se mi to zdá hodně ...

Spíš je otázka, co od toho očekáváš a kde to budeš míti umístěno a zda všechny ty škatulky budeš vůbec využívat. I bedny nebudou z dnešního hlediska nejkvalitnější.

Když se podíváš do prvního obchodu s těmito mašinkami zjistíš, že "slušný" bedny tedy 2+0 stojej i jen 6000 a to samé receiver nebo zesilovač. Záleží na zdroji signálu, na kterej ti ještě zvostane - já osobně jedu jedně na sčot a bzikafku. Ygdyž aparát bych si představoval jinej, ale i s tím co mám můžu bourat stěny a to teď nemůžu páš sousedka má 14 dní Dobrá cena - poradíte ? 033910

A až na to budu míti kér tak jedině totok: http://www.cabasse.com/en/range/oceo/mt4 a občas chodím "očně onanovat" sem www.audioexpert.cz a fyzicky sem www.basys.cz

Pokud to pojmeš jako oldies mašinu na oldies hudbu je na tobě :kourovka:
Návrat nahoru Goto down
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

Dobrá cena - poradíte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobrá cena - poradíte ?   Dobrá cena - poradíte ? Icon_minitime22/4/2008, 20:41

Tak začínám přemýšlet, že si nakonec stejně nechám ten tranzistorák, co mám pod polštářem ! Laughing
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Dobrá cena - poradíte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobrá cena - poradíte ?   Dobrá cena - poradíte ? Icon_minitime22/4/2008, 20:42

keywest napsal:
No, bohužel, pokud vím, žádné CD od Technicse nemělo MP3, což je v dnešní době bohužel na škodu. Samozřejmě budu smlouvat, ale na desítku ho asi nedotlačím ! Díky aLu i za tvůj názor !

Není zač, jen bych upřesnil, i Technics, než to kompletně převzal Panasonic, měl CD Playery s MP3 Wink Ale o to nejde. Je to fakt hezká kombinace, a pokud je stav AAA tak zkus něco usmlouvat a vem to Wink
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Dobrá cena - poradíte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobrá cena - poradíte ?   Dobrá cena - poradíte ? Icon_minitime22/4/2008, 20:43

Podotýkám, že jsem zastánce starého dobrého materiálu jménem dřevo igdyž dnes se to dělá ze všeho i nemožnýho ale ty "Kabasky" jsem slyšel na vlastní hluchy :kourovka:
Návrat nahoru Goto down
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

Dobrá cena - poradíte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobrá cena - poradíte ?   Dobrá cena - poradíte ? Icon_minitime22/4/2008, 20:44

aLuGaRd napsal:
keywest napsal:
No, bohužel, pokud vím, žádné CD od Technicse nemělo MP3, což je v dnešní době bohužel na škodu. Samozřejmě budu smlouvat, ale na desítku ho asi nedotlačím ! Díky aLu i za tvůj názor !

Není zač, jen bych upřesnil, i Technics, než to kompletně převzal Panasonic, měl CD Playery s MP3 Wink Ale o to nejde. Je to fakt hezká kombinace, a pokud je stav AAA tak zkus něco usmlouvat a vem to Wink

Díky, tak tohle jsem nevěděl. Jasně, zkusím ho ještě o nějakou tu kačku stáhnout ! Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Dobrá cena - poradíte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobrá cena - poradíte ?   Dobrá cena - poradíte ? Icon_minitime22/4/2008, 20:45

keywest napsal:
Tak začínám přemýšlet, že si nakonec stejně nechám ten tranzistorák, co mám pod polštářem ! Laughing

Jářku kde a kdy a z čeho to budeš slůchat a zda budeš po povním puštěném CéDu vyhozen nebo ne. Já musím dycnky vyčíhnót když není nikdo doma a pak pořádám destrukciohaus :auto:
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Dobrá cena - poradíte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobrá cena - poradíte ?   Dobrá cena - poradíte ? Icon_minitime22/4/2008, 21:02

Ale Vaness, není účel aby to řvalo na plný pecky,ale účel je ten ,aby to kvalitně prezentovalo věrný zvuk.Takže neznamená, že když něco bourá zdi, že to musít taky kvalitně hrát Wink
( já osobně mám doma zesik, který jsem na plný koule ještě neslyšel, páč by to zbořilo půlku sídliště Laughing ale pro mně je důležitý, že věrně reprodukuje zvuk i na stupeň 1 Wink

A u Technikse se dá ten věrný zvuk předpokládat ,i když se zrovna nejedná o nejnovější model.
Rozhodně bych do toho šel, než do nějakýho tzv. domácího kina v ceně 15 000 kč. Co to asi tak může být za kvalitu, že ?

A pokud chce keywest tento komplet za účelem poslouchání muziky a ne pro Home Cinema Laughing tak by to vzít mohl.
Ale každopádně bych k tomu sháněl jiný bedny,ty soňácký nebrat, každopádně už budou "vyhraný"
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
gremlins
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
gremlins


Male Příspěvky : 468
Taurus Věk : 51
Místo : Ostrava Čs. Legií
Registrace : 31. 05. 07

Dobrá cena - poradíte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobrá cena - poradíte ?   Dobrá cena - poradíte ? Icon_minitime22/4/2008, 21:10

Nejsem az taky odbornik ale cena je to podle me dobra.Ale u me by chybela moznost pustit si DVD se zvukem 5+1 az 7+1.Tento zasilovac to asi nepodporuje nebo jo?Pomijim prislusny pocet repro beden.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Dobrá cena - poradíte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobrá cena - poradíte ?   Dobrá cena - poradíte ? Icon_minitime22/4/2008, 21:26

aLuGaRd napsal:
Ale Vaness, není účel aby to řvalo na plný pecky,ale účel je ten ,aby to kvalitně prezentovalo věrný zvuk.Takže neznamená, že když něco bourá zdi, že to musít taky kvalitně hrát Wink
( já osobně mám doma zesik, který jsem na plný koule ještě neslyšel, páč by to zbořilo půlku sídliště Laughing ale pro mně je důležitý, že věrně reprodukuje zvuk i na stupeň 1 Wink

Není řev jako řev, prostě mám rád občas víc jak hlasitou hudbu. Na na vernost při volume 1 potřebuješ míti slušnej aparát.

A taky záleží jakej máš hluch, my co slyšíme trávu růst, šumění pivních trubek a hučení v koulích a kámošíme se s netopejrama víme své
Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
h.vlastimil
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
h.vlastimil


Male Příspěvky : 594
Aries Věk : 56
Místo : Praha
Registrace : 16. 07. 06

Dobrá cena - poradíte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobrá cena - poradíte ?   Dobrá cena - poradíte ? Icon_minitime22/4/2008, 21:59

Westíku do toho bych šel. Ty bedny tady sice strhávaj protože jsou od Siony, pravda je ale taková, že Sony v tý době měl velý vývoj reprosoustav v Británii. Což znamená že jsou kvalitní. Podívej třeba na Tannoy. Taky hrajou good. Ten zesík ve svý době stál víc než se ti nabízí celá tahle sestava. Brousil sem si na něj taky zuby. Takže pokud můžeš tak můj názor je beze všeho. :excelent:
Návrat nahoru Goto down
http://h.vlastimil@seznam.cz
HEERY
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
HEERY


Male Příspěvky : 971
Capricorn Věk : 103
Místo : ori space
Emploi : V.I.P
Loisirs : HEERY is a highly evolved human, genetically engineered by the Ori
Registrace : 07. 01. 07

Dobrá cena - poradíte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobrá cena - poradíte ?   Dobrá cena - poradíte ? Icon_minitime2/6/2008, 23:05

Cena dle mne odpovídá. Souhlas s Vlastíkem, že nejslabším článkem budou Sony - brrrr Smile Veliké plus je, že to je STEREO a né trapné 5+1 a podobně. Pokud ti to bude vyhovovat zvukově tak to ber. Na mě je to však moc mladé Smile
Návrat nahoru Goto down
http://ori.ori
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

Dobrá cena - poradíte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobrá cena - poradíte ?   Dobrá cena - poradíte ? Icon_minitime3/6/2008, 08:44

HEERY napsal:
Cena dle mne odpovídá. Souhlas s Vlastíkem, že nejslabším článkem budou Sony - brrrr Smile Veliké plus je, že to je STEREO a né trapné 5+1 a podobně. Pokud ti to bude vyhovovat zvukově tak to ber. Na mě je to však moc mladé Smile

Už je to pryč, nákup se nakonec neuskutečnil. A co se týče Sony, tak mám sestavu 2-3, a na zvukový přednes si nestěžuju, na takové to " domácí žvýkání " mi to bohatě stačí !!!! Very Happy Je to ale věc názoru, je určitě spousta lepších značek, ale má chudoba musela vzít zavděk aspoň tímhle !!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dobrá cena - poradíte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobrá cena - poradíte ?   Dobrá cena - poradíte ? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dobrá cena - poradíte ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» jedinecny koncert v Nemecku........BBB,Silent circle,Okay!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Pravidla - Srazy - Diskuze :: D I S K U Z E - a jiný pokec-
Přejdi na: