*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Prosba o pomoc.

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Miroslav_Štěpán
školák
školák
avatar


Příspěvky : 1
Scorpio Věk : 34
Registrace : 10. 05. 08

Prosba o pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Prosba o pomoc.   Prosba o pomoc. Icon_minitime10/5/2008, 16:21

Všichni jistě znáte píseň od skupiny Alphaville z roku 1984 Big in Japan,byl to jejich první singl. Tuším,že o rok později se tento velký hit se objevil na singlu v české verzi pod názvem "Výtečný plán" nebo snad"Báječný plán", nevím už přesně. Pokud mě paměť neklame tak interpretem této české verze byl zpěvák Miroslav Dudáček, ale mohu se i mýlit. Za žádnou cenu to nemůžu nikde dohledat,nepomohl by někdo?
No a ještě se mi v žádném případě nedaří dohledat písničku, tuším,že z roku 1983, název bohužel neznám a ani interpreta. Pamatuji si jen refrém,který zněl asi takto:"Půvab máš jako panna z porcelánu,jako
nádherná váza,která patří do vitrín,já však mám,trochu jiný život v plánu....
Dost se tato písnička hrála v rozhlase.
Děkuji za pomoc. Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

Prosba o pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba o pomoc.   Prosba o pomoc. Icon_minitime11/5/2008, 22:58

co se týče coveru od Alphaville - jsem objevil že by se to mělo jmenovat Výtečný plán a je to od M.Dudáčka - zdroj
http://www.jindravoboril.webzdarma.cz/www_nahr%E1vky/nahr%E1vky.html

ale vůbec si nevzpomínám že bych to někdy slyšel ...

a bohužel k druhé sklabě mě nic nenapadá

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
br.beruska
školák
školák
avatar


Příspěvky : 4
Registrace : 07. 09. 07

Prosba o pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba o pomoc.   Prosba o pomoc. Icon_minitime14/5/2008, 18:47

Tu druhou zpíval Pavel Roth a jmenovala se Panna z porcelánu, ale nikde jsem jí nenašla.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prosba o pomoc. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba o pomoc.   Prosba o pomoc. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prosba o pomoc.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» pomoc s filmem

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Hledám hudbu - video :: Music / Video Requests - HLEDÁM HUDBU / VIDEO-
Přejdi na: