*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 SW pro vedení archivu muziky

Goto down 
+2
gaboo
jan kalina
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
jan kalina
hudební znalec
hudební znalec
avatar


Příspěvky : 18
Registrace : 24. 04. 07

SW pro vedení archivu muziky Empty
PříspěvekPředmět: SW pro vedení archivu muziky   SW pro vedení archivu muziky Icon_minitime13/10/2009, 13:44

V čem si vedete archív svých hudebních pokladů.
Deníček, nějaký SW, tabulka .xlm .doc,
Návrat nahoru Goto down
gaboo
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
gaboo


Male Příspěvky : 7210
Místo : ...MUSICLAND...
Registrace : 26. 01. 08

SW pro vedení archivu muziky Empty
PříspěvekPředmět: Re: SW pro vedení archivu muziky   SW pro vedení archivu muziky Icon_minitime13/10/2009, 19:13

where is it .... som spokojný,,, :-)
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

SW pro vedení archivu muziky Empty
PříspěvekPředmět: Re: SW pro vedení archivu muziky   SW pro vedení archivu muziky Icon_minitime13/10/2009, 21:36

no mě "stačí" Excel, TC a DEP3:
přehled tvořím výpisem adresáře v Total Commanderu + převod do xls
SW pro vedení archivu muziky Prehled.th

podrobný výpis tvořím pomocí Disk Explorer Prefessionalu http://tjelinek.com/main.php?setLng=CZ + úprava a převod do xls

SW pro vedení archivu muziky Podrobny1.th

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
Anonymní
Anonymní
Anonymous



SW pro vedení archivu muziky Empty
PříspěvekPředmět: Re: SW pro vedení archivu muziky   SW pro vedení archivu muziky Icon_minitime13/10/2009, 22:09

CD catalog expert vytvoří kompletní obraz CD DVD a všech dat,potom v PC celá databáze zabírá jen pár kB,ale stejně potom musíš to DVD najít ve skříni,v dnešní době harddisků za pár šupů se ani nevyplatí pálit a nechat to na třeba externím hardu ležet,pokud něco hledáš v archivu,hned si to přehraješ
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

SW pro vedení archivu muziky Empty
PříspěvekPředmět: Re: SW pro vedení archivu muziky   SW pro vedení archivu muziky Icon_minitime13/10/2009, 22:21

ono je to složitější a každému vyhovuje něco jiného - já když jsem začal "archivovat" mp3 na Cd a pak na dvd tak ceny hadrů byly někde ouplně jinde a o přenosných se snad ani nezdálo - za ty roky mám asi 60 cd a 90 dvd - je fakt, že něco je tam 2x (někdy i 3x) ale na to abych to překopával na HDD fakt nemám čas, nehledě na to že když chci někomu něco půjčit, tak mu půjčím jednu placku a zbytek mám doma ...

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
Anonymní
Anonymní
Anonymous



SW pro vedení archivu muziky Empty
PříspěvekPředmět: Re: SW pro vedení archivu muziky   SW pro vedení archivu muziky Icon_minitime13/10/2009, 23:57

ano ,je to věc každého jak si usnadní život,při 60CD a 90DVD není o čem mluvit ale jednou to bude 600 CD 1500 DVD ,jako u mě,to se to hledá ve skříni,než to najdu,radši si to stáhnu znovu,vše jsem naházel na hardy 6x TB mám to hned a je to levnější než pálit ,1TB -250 DVD,jedno DVD cca 10kč t.j.2500kč,1Tb hard do 2000kč,levněji a rychleji,nikomu nic nepůjčuji a jednou za čas ,když je potřeba mu to hned vypálím,nebo překopíruji na jeho přenosný hard nebo flash
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

SW pro vedení archivu muziky Empty
PříspěvekPředmět: Re: SW pro vedení archivu muziky   SW pro vedení archivu muziky Icon_minitime14/10/2009, 18:09

jen skromný dotaz - to máš 1500 dvd s mp3 ? pokud ano, tak sbíráš cokoliv a stejně to neposloucháš - já při mých 90dvd jsem taky všechno neslyšel a ty jich máš 15x víc - to už moc nechápu, ale nic proti tomu - to není moje věc

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
gaboo
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
gaboo


Male Příspěvky : 7210
Místo : ...MUSICLAND...
Registrace : 26. 01. 08

SW pro vedení archivu muziky Empty
PříspěvekPředmět: Re: SW pro vedení archivu muziky   SW pro vedení archivu muziky Icon_minitime14/10/2009, 20:21

...to je už spíš zberatelska vášen...taky tím trpím...Sad
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

SW pro vedení archivu muziky Empty
PříspěvekPředmět: Re: SW pro vedení archivu muziky   SW pro vedení archivu muziky Icon_minitime14/10/2009, 20:52

což o ty věci, taky sbírám (proti tomu ani slovo), jen mi to přijde strašně moc - z mého pohledu bych musel sbírat i Evu a Vaška nebo dechárnu a to fakt ne Very Happy

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
Anonymní
Anonymní
Anonymous



SW pro vedení archivu muziky Empty
PříspěvekPředmět: Re: SW pro vedení archivu muziky   SW pro vedení archivu muziky Icon_minitime14/10/2009, 22:04

to bylo asi špatně pochopeno,na DVD jsou různé soubory mp3,wav atd. ale hlavně filmy
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

SW pro vedení archivu muziky Empty
PříspěvekPředmět: Re: SW pro vedení archivu muziky   SW pro vedení archivu muziky Icon_minitime14/10/2009, 22:36

tak to jo - ta moje čísla byla jen o mp3
klasických dvd mám cca 400 (nad filmy lehce převažuje hudba) a klasických CD cca 600 - plus asi 20dvd s klipy v avi, mpeg atp

dost čísel - otázka zněla jaký ( včem ) si vedem seznam

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
HEERY
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
HEERY


Male Příspěvky : 971
Capricorn Věk : 103
Místo : ori space
Emploi : V.I.P
Loisirs : HEERY is a highly evolved human, genetically engineered by the Ori
Registrace : 07. 01. 07

SW pro vedení archivu muziky Empty
PříspěvekPředmět: Re: SW pro vedení archivu muziky   SW pro vedení archivu muziky Icon_minitime14/10/2009, 22:50

No já také uvažuji o nějakém vhodném sw. Zatím to mám pouze na HDD v adresářích a již nějak ztrácím přehled.Hudbu se snažím dělit na CZ,Metal,80,Soundtrack,pro děti.U filmů a hlavně seriálů je to ještě složitější (zabírají fakt hodně místa).V poslední době fakt dost nekomromisně mažu aneb fakt nemusím mít všechno.
A zmińované duo Eva a Vašek mám a nesmažu !!!
Návrat nahoru Goto down
http://ori.ori
Anonymní
Anonymní
Anonymous



SW pro vedení archivu muziky Empty
PříspěvekPředmět: Re: SW pro vedení archivu muziky   SW pro vedení archivu muziky Icon_minitime14/10/2009, 22:55

moje odpověď ,v dnešní době nemá cenu vést seznam a potom seznam,kde to najdu,nejlépe je hledat přímo v archivu a rovnou si to pustit ,tečka
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

SW pro vedení archivu muziky Empty
PříspěvekPředmět: Re: SW pro vedení archivu muziky   SW pro vedení archivu muziky Icon_minitime14/10/2009, 23:34

pierrepetr - a ty nechceš vědět co máš ? tedy u filmů a alb se to asi dá pamatovat jestli to vlastníš - ale u jednotlivých skladeb je seznam nutnost - nehledě na to že jak zjistíš na kterém HDD to máš ? - mě by přišlo zdlouhavý disk připojit a pak číst adresáře, takhle v excelu použiju control F a už vidím na jakém dvd to mám a pak není problém vzít to správné dvd (mluvím o mp3, klasická dvd a cd musejí, tedy měly by být být dle abecedy)

ale samozřejmě pokud ti to vyhovuje, tak proč to měnit

a co se týče filmů, tak mi přijde divný to mít jen na HDD (kamarád to dubluje : dvd + záloha na HDD) ale třeba koukáš na TV s připojeným PC - ale nemám tu zkušenost ani možnosti

Heery - hudbu v mp3 nedělím, jen občas dávám na jedno dvd třeba jen česká alba
EaV - když se ti to z nějakého důvodu líbí, nebo to drahá polovička vyžaduje, tak proč ne

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
Anonymní
Anonymní
Anonymous



SW pro vedení archivu muziky Empty
PříspěvekPředmět: Re: SW pro vedení archivu muziky   SW pro vedení archivu muziky Icon_minitime15/10/2009, 01:36

Disky jsou v obýváku připojeny přes media player,vše je srovnáno podle abecedy nebo jak si přeji,vše vidím na TV,hned si to pustím,PC nemusím zapínat,pokud něco hledám na PC zapnu si program CD catalog expert tam je obraz všech médií co mám,můžu dát vyhledat jako na netu,nebo v PC a vím co mám kde za pár vteřin,ještě nedávno jsem to taky dubloval DVD+ HDD,při ceně HDD dubluji HDD+jiný HDD,pivní tácky už pomalu opouštím,tak co mě k tomuto vedlo,napadlo mě co si pustím "dneska" za film,jo,jenže jsem ho ani za 20min nenašel,koukal jsem tedy na jiný,dobrá za pár dní jsem ho našel,ale už jsem měl náladu na jiný,byl to problém,těď sednu k TV a za 1 min koukám na co chci,pustím si skladbu jakou chci ,asi tak.Právě ,že je problém to správné CD nebo DVD vzít(při tom množství) ho nenajdeš
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

SW pro vedení archivu muziky Empty
PříspěvekPředmět: Re: SW pro vedení archivu muziky   SW pro vedení archivu muziky Icon_minitime15/10/2009, 08:08

takže stejně máš seznam ... a o to šlo SW pro vedení archivu muziky Icon_biggrin

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
Anonymní
Anonymní
Anonymous



SW pro vedení archivu muziky Empty
PříspěvekPředmět: Re: SW pro vedení archivu muziky   SW pro vedení archivu muziky Icon_minitime15/10/2009, 22:19

na co seznam? dotaz byl jiný,musíš číst, "V čem si vedete archív svých hudebních pokladů.",a pokud jde o seznam,tak ho mám 2x,jednou na TV v obýváku,jednou na PC v catalog expert,pravda ještě jsem si ho nevytiskl,ale na co?,nikomu to nenabízím,je to můj seznam,který potřebuji jen pro sebe
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

SW pro vedení archivu muziky Empty
PříspěvekPředmět: Re: SW pro vedení archivu muziky   SW pro vedení archivu muziky Icon_minitime15/10/2009, 22:56

jojo dotaz zněl V čem si vedete archív svých hudebních pokladů.
Deníček, nějaký SW, tabulka .xlm .doc - tzn. seznam, tedy podle mého, ale to nevadí,moc jsme mu nepomohli ani neporadili

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
Anonymní
Anonymní
Anonymous



SW pro vedení archivu muziky Empty
PříspěvekPředmět: Re: SW pro vedení archivu muziky   SW pro vedení archivu muziky Icon_minitime16/10/2009, 00:36

ale možná jsme mu otevřeli jinou možnost,která ho nenapadla
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

SW pro vedení archivu muziky Empty
PříspěvekPředmět: Re: SW pro vedení archivu muziky   SW pro vedení archivu muziky Icon_minitime16/10/2009, 07:56

jj - i to je možný

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
YaKi
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 294
Registrace : 31. 08. 06

SW pro vedení archivu muziky Empty
PříspěvekPředmět: Re: SW pro vedení archivu muziky   SW pro vedení archivu muziky Icon_minitime16/10/2009, 10:58

Já používám už dlouhé roky český program DiskBase - kdysi placený, dnes už freeware a jsem s ním docela spokojený.

http://diskbase.learsy.com/czech/index.html

Umí načíst informace z mp3 tagů, samozřejmě umí vyhledávat a pokud je potřeba, dají se z něho informace i vyexportovat do různých formátů.

A protože exportní filtry jsou textové soubory, je možno si i výstupy např. do html upravit podel vlastní chuti.
Návrat nahoru Goto down
buctom
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
buctom


Male Příspěvky : 286
Místo : doupě v Hradci
Registrace : 08. 01. 07

SW pro vedení archivu muziky Empty
PříspěvekPředmět: Re: SW pro vedení archivu muziky   SW pro vedení archivu muziky Icon_minitime6/12/2009, 19:17

toto téma se mě líbí :-)

já za nic na světě nevyměním jednu místnost plnou skříní na CD :-))

sběratelská vášeň je unikát a jde o to jak nato člověk kouká...sběratel hudby může :

- kupovat LP, CD a DVD zásadně v originálech
- stahovat vše na harddisky
- vypalovat si CD a DVD, tvořit booklety
- vytvářet vlastní kompilace...

vše toto záleží na mnoha faktorech. Kolik je financí, co se líbí za styl ,místu doma, toleranci rodiny a času toto realizovat.

Poznal jsem chlápka s co vím 30.000 CD a LP a 3000 DVD v originálech, sbírá vše snad od začátku hudby :-))))..pozor není to čech, nemá rodinu (děti mu někde po světě běhaj), peněz poměrně dost, neuznává vypalování a stahování, je trochu nafoukanej, ale dokázal něco co bude jednou někde v archívu. U nás se bohužel před rokem 1989 dostal k CD málokdo a nikdo nesbíral vše.

Jde opravdu o pohled každého z nás co je pro něj důležité. Hudba je natom čím dál hůř. proč se dělají edice východní bloky ? prostě to fakt ne, to je ostuda :-(
Východní země - rusko, polsko, ČR, Slovensko, Madarsko, ale i Brazílie, Argentina, HongKong čím dál více stahují a vypalují, dělají neoficiální vydání a blbnou lidi.
Kolikrát jsem tady viděl někoho jak s nadšením předložil nějakou kompilaci a měl šok, že to nikdy nevyšlo :-)

to jsem se nějak rozpovídal a třeba tady vytvořil dobrou debatu s názory...

přeji pěkný večer a den.....Tom
Návrat nahoru Goto down
http://www.djtom.cz
HEERY
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
HEERY


Male Příspěvky : 971
Capricorn Věk : 103
Místo : ori space
Emploi : V.I.P
Loisirs : HEERY is a highly evolved human, genetically engineered by the Ori
Registrace : 07. 01. 07

SW pro vedení archivu muziky Empty
PříspěvekPředmět: Re: SW pro vedení archivu muziky   SW pro vedení archivu muziky Icon_minitime7/12/2009, 01:48

Cau Bucíku
Zajímavé téma to je, ale nevim kam ten tvůj příspěvek směřoval a tak jenom můj pohled Smile
Sbírat něco je hezká věc, ale 30.000 CD ??? Né, že bych to nechtěl, ale to nejsou známky takže k čemu to je ??? Že to mám všechno v originálech, ale těžko to někdy uslyším ???
Budu se držet těch 30.000 CD. Kolik "nových" CD se dá slyšet za den ???Vždy´t většinou se poslouchá to staré - osvědčené.
Takže slyšet za život nových 30.000 CD vyjde při frekvenci 2 za den na 41 let a to neposloucháš od 0 že Smile takže 1 věc je kolik máš CD (nebo LP,MD,DCC,CC,DAT,MP3 atd.) a kolik jich opravdu slyšíš Smile
Návrat nahoru Goto down
http://ori.ori
Anonymní
Anonymní
Anonymous



SW pro vedení archivu muziky Empty
PříspěvekPředmět: Re: SW pro vedení archivu muziky   SW pro vedení archivu muziky Icon_minitime7/12/2009, 02:35

každá sbírka má největší cenu pro sběratele,jednoho dne zjistíš,že se blíží konec tvých dnů,komu to předat,aby si vážil toho co dostal zadarmo
Návrat nahoru Goto down
buctom
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
buctom


Male Příspěvky : 286
Místo : doupě v Hradci
Registrace : 08. 01. 07

SW pro vedení archivu muziky Empty
PříspěvekPředmět: Re: SW pro vedení archivu muziky   SW pro vedení archivu muziky Icon_minitime7/12/2009, 17:53

můj příspěvek směřuje jen jedním směrem a to jak je to u nás špatné s hudbou a otázka co bude...

byl jsem např. ve Francii, německu či Rakousku a nestačil se divit jak je narváno v domech s hudbou. Ovšem tady je to strašné. Viděl jsem statistiky o velkém poklesu hlavně v zemích co jsem jmenoval.

Vím, že nebude většina souhlasit, ale je to fakt !!!

Kdybych byl zpěvák a natočil CD, strašně by mě vytočilo když si to lidi někde stáhnou. Vyjde CD a poměr prodaných a stáhnutých kousků je děsivý. Mě uteče balík peněz, platit všchny manažery a tým v nahrávacím studiu....tedy udělám co ?
vyházím manažery, seženu nejlevnější (i kvalitně) nahrávací studio (pokud bude ještě na výběr), nebudu řešit tisk obalů, kdo se nato taky kouká, že? :-)

Sami lidé zničí vše, at je to naše země, zvěř, rostliny i hudební a filmový průmysl a neříkejte, že se toho nedočkáme :-) Komunisti nekoukali na ekonomiku a na budoucnost, ovšem kdo toto dnes dělá ? každej žije přítomností a co bude nám je někde.
POZOR mluvím i za sebe :-)

Je to jen k zamyšlení, i já rád si něco stáhnu a nemám peněz nadbytek na nákupy, ale media se dají dělat v jiných cenách. Když uberou hudebníci a celej marketing,bude dobrej výsledek. Kupte si každej jedno CD a DVD měsíčně, pomůžete i sobě. Může se totiž stát, že hudba a filmy budou už jen na stáhnutí a tím poklesne kvalita filmů či hudby.

pierrepetr - ano musíme si vychovávat ve svém okolí nadšence, kteří to jednou převezmou za nás a budou vědět o hodnotě té sbírky
Návrat nahoru Goto down
http://www.djtom.cz
Sponsored content





SW pro vedení archivu muziky Empty
PříspěvekPředmět: Re: SW pro vedení archivu muziky   SW pro vedení archivu muziky Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
SW pro vedení archivu muziky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Historia Muziky
» Hromada Oldies muziky !

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Pravidla - Srazy - Diskuze :: D I S K U Z E - a jiný pokec-
Přejdi na: