*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sweet + Slade

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
doot doot
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
doot doot


Male Příspěvky : 419
Virgo Věk : 56
Místo : Oldham,UK
Emploi : Actor and sportsman
Loisirs : co to je?
Registrace : 05. 03. 07

Sweet + Slade Empty
PříspěvekPředmět: Sweet + Slade   Sweet + Slade Icon_minitime13/6/2010, 15:32

Zdar kujóni,Tak sem po xxxxx letech opustil rodnou pec a vydal se do Lokte na recitál hudby,která nejni aš tak moje pokrevní skupyna.Ale protože byla naděje,že zanotujou ňáký věci z 80ś,tak po 3denním váhání sem ukradl mojí tyrance 700 kč z kredence,dovolil se a vyrazil do útulnýho kotle pod pěknou tvrzí ,fakt romantika.Samo,že sem se před akcí drobátko připravil,teda zejména na Slade,protože Sweet nemusim.Dokonce sem se naučil tekst RUN RUNAWAY,abych nebil oupně out.Protože support Hard Again sem nechtel slyšet až tak moc,loučení s kudlankou sem vzal zodpovědně,tím sem bohužál přišel o začátek SWEET.A to mě neska MRZZZZí.Já totiž tehle soubor totálně podcenil,jak sem se blížil od auta (asi 1km) k tatortu,začal sem rozeznávat skvělou melodii nějaký spešl věci,kterou sem jakoby už někdy musel slyšet.Moje chutový pohárky mě přehodily na poklus typu Boilt.No fakt jak za mlada.Ale stihl sem jen clapping.(neska vim,že to bilo FEVER of LOVE).Moje smysly byly ve střehu,a při rozhledu na hlediště byla volba jasná : do kotle!!!... a souc řidič,nemohouc alkehol, mozek vystrčil růžky:"Dej Plzeň vole."Dal.
Návrat nahoru Goto down
doot doot
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
doot doot


Male Příspěvky : 419
Virgo Věk : 56
Místo : Oldham,UK
Emploi : Actor and sportsman
Loisirs : co to je?
Registrace : 05. 03. 07

Sweet + Slade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sweet + Slade   Sweet + Slade Icon_minitime13/6/2010, 16:11

Další věc byla tuším FUNNY FUNNY.Celkem idiotskej pověvek,ale docela rockově zahranej,tak mě Swíti definitivne dostali,přežil jsem CO CO (nebo to bylo POPPA JOE?víbůch)apak skvělá zábava.Výborný ACTION,LOVE IS LIKE KYSLIK,TEENAGE RAMPAGE,LITTLE WILLY dokonce dvě věci který jinak přeladim BALLROOM BLITZ a BLOCKBUSTER sem pěl s omladinou (30 až 72) roztavenýho kotle.Závěrem vyzdvihnu FOX ON THE RUN.To sem vodzpíval celý neznaje 90% slov.Příště du zas.
No chtěl sem začít o Slejdech,ale momentálně to vypadá na takovou tu nedělní procházku s kudlankou,kudláčkem a chlupatýma blechama.Zatim zdar.
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

Sweet + Slade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sweet + Slade   Sweet + Slade Icon_minitime13/6/2010, 22:50

Doote, týjo ty taky žiješ ? skvělej popis události a je vidět že jsi se nenudil i když na muzice kteou si ani skyšet nechtěl Very Happy

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Sweet + Slade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sweet + Slade   Sweet + Slade Icon_minitime14/6/2010, 00:30

za 700kč,to ses rozšoupl
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sweet + Slade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sweet + Slade   Sweet + Slade Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sweet + Slade
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Slade- Far Far Away
» Slade-Essentials
» Slade - The Very Best Of (2005)
» Slade - The Very Best Of (2005)
» Slade - Inside

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Pravidla - Srazy - Diskuze :: Hudebně Kulturní Přehled-
Přejdi na: