*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Největší hudební vopruz,aneb co se nedá vůbec poslouchat

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Největší hudební vopruz,aneb co se nedá vůbec poslouchat Empty
PříspěvekPředmět: Největší hudební vopruz,aneb co se nedá vůbec poslouchat   Největší hudební vopruz,aneb co se nedá vůbec poslouchat Icon_minitime11/8/2010, 07:50

Tak po tom co jsem dnes ráno slyšel v autě v radiu,jsem prostě musel tohle téma založit Laughing

Při poslechu Pink a její starší skladby Dear Mr.president jsem málem radio vyrval z palubky a vyhodil z okna Very Happy To je hrozný něco takovýho po ránu slyšet. Mám zkaženej celej den pirat Laughing

A určitě nebudu sám,co má nějaké skladby tak "oblíbené",že by při jejich poslechu byl shopen páchat škody nejen na majetku santa Very Happy

Tak se pochlubte i vy jaká muzika vás dokáže vytočit Basketball

Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

Největší hudební vopruz,aneb co se nedá vůbec poslouchat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší hudební vopruz,aneb co se nedá vůbec poslouchat   Největší hudební vopruz,aneb co se nedá vůbec poslouchat Icon_minitime11/8/2010, 23:29

v současnosti vede reklama XXX lutz nebo jak se to jmenuje - to je taková DEBILITA že to bych byl schopnej vraždit, nebo alespoň se chovat jako ten maník na konci klipu