*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 ALPHAVILLE - Loket u K.V. - 3.9.2010

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
doot doot
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
doot doot


Male Příspěvky : 419
Virgo Věk : 56
Místo : Oldham,UK
Emploi : Actor and sportsman
Loisirs : co to je?
Registrace : 05. 03. 07

ALPHAVILLE - Loket u K.V. - 3.9.2010 Empty
PříspěvekPředmět: ALPHAVILLE - Loket u K.V. - 3.9.2010   ALPHAVILLE - Loket u K.V. - 3.9.2010 Icon_minitime5/9/2010, 20:54

Zdar,jenom teleskopicky,neni času moc.Už sem jednou Alphaville zmeškal v K.Varech (myslim 2007?),tak sem do toho letos šel cílevědomnějc.Vzal jsem sebou manželku,a zároven se rozloučil s možností slyšet Nagyho a Indigo,jelikošž stará nabere pokaždý ztrátu cca 1 hodinu než vybere outfit,nabrali sme ,vyrazili a Nagyindigo sem počul asi 4 věci no a ty nebyli vůbec blbě zahraný.
Aville znám jen 1. třy alba a skvělý je první,2. a 3. průměr,4. a 5. a další uš mě nezajímali,tak sem měl drobátko strach,aby se to nezvrhlo v nějakou techno párty.No jak to začlo,ftáhlo nás to s mou paní a vyfluslo až na konci.Zvuk mi navodil 80ś a slechy si lybovaly.Dynamický,hlasitost akurát,efekty příjemný,Marian plnej energie ale drobet nevoholenej(imyč).Zahráli 6 kousků z F.Y(bohužel ne Fallen Angel-miluju) ale jen Dance with me z AIU(aspon myslim),z trojky nedošlo na Romeos,to mrzí,ta je skvělá.Vlastně z trojky nedošlo na nic(aspon myslim).No a ostatní mě překvapivě čaply,takže jdu do Prostitutky a do Chrta.Manželka unešená,nikdo nás neokrad ani nezmlátil,takže hapi,doporučuju,ale asi Vás to už má spousta za sebou,napište svoji zkušenost s Aville.
P.S.V.B-eště pudu do M.G.-United,Caroline je skvělá věc.
Tak vostrej vobraz a dobrej slech.Kujóni.
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

ALPHAVILLE - Loket u K.V. - 3.9.2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ALPHAVILLE - Loket u K.V. - 3.9.2010   ALPHAVILLE - Loket u K.V. - 3.9.2010 Icon_minitime6/9/2010, 21:06

vidím DOOTíku že si letos užíváš "vykopávek" Very Happy nic proti tomu, já jsem AV viděl vloni na vinobraní a plně mě uspokojili, a vypadá to že Marian stále nemá na žiletky ...
jinak bych ti rád doporučil i první Marianovu sólovku (podle mě je lepší než United), taky tam je několik skvělých věcí - Heart of the flower, One step behind you, Today, Peace on earth .... Roll away the stone

jinak AV jsou moje srdcovka, jeich první album bylo moje první "západní" album

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
 
ALPHAVILLE - Loket u K.V. - 3.9.2010
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Alphaville v Olomouci
» Alphaville - Catching Rays On Giant (2010) (Deluxe Edition) Bonus DVD
» ALPHAVILLE v TV
» ALPHAVILLE

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Pravidla - Srazy - Diskuze :: Hudebně Kulturní Přehled-
Přejdi na: