*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You - vinyl 7 "

Goto down 
AutorZpráva
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You  - vinyl 7 " Empty
PříspěvekPředmět: Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You - vinyl 7 "   Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You  - vinyl 7 " Icon_minitime14/11/2010, 17:11

Koupím tento vynil singl z roku 1984.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You  - vinyl 7 " Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You - vinyl 7 "   Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You  - vinyl 7 " Icon_minitime16/11/2010, 01:29

mám singl,kolik nabízíš?
Návrat nahoru Goto down
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You  - vinyl 7 " Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You - vinyl 7 "   Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You  - vinyl 7 " Icon_minitime16/11/2010, 14:59

Na tento vinyl už jednu nabídku mám, za hodně slušný peníz. Záleží tedy na tvé představě !
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You  - vinyl 7 " Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You - vinyl 7 "   Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You  - vinyl 7 " Icon_minitime19/11/2010, 01:56

já se ho nechci zbavovat za každou cenu,chtěl jsem pomoci,ale když máš možnost,tak to vem jinde Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You  - vinyl 7 " 442363 Very Happy
Návrat nahoru Goto down
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You  - vinyl 7 " Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You - vinyl 7 "   Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You  - vinyl 7 " Icon_minitime19/11/2010, 16:56

Tomu rozumím, tenhle singl od Wondera mi jeden Pražský vinyl shop je schopen nabídnout za 180 Kč včetně poštovného. Opravdu nevím jakou máš svou předsavu o ceně, tvé nabídky si samozřejmě vážím.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You  - vinyl 7 " Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You - vinyl 7 "   Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You  - vinyl 7 " Icon_minitime19/11/2010, 22:07

představu nemám žádnou,nejsem prodavač,ale pokud píšeš o penězích,já jsem ho koupil 1+1kravina za 200kč,což byla obvyklá cena v roce 1984,průměrná mzda byla 2300kč tedy 10x menší než dnes,tedy za 180kč je zadarmo,jako v roce 1984 za 18 kč v supraphonu max. Zagorka s Gottem
Návrat nahoru Goto down
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You  - vinyl 7 " Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You - vinyl 7 "   Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You  - vinyl 7 " Icon_minitime24/3/2011, 17:56

Včera jsem sehnal 12´´ maxi singl ve VG stavu za 99 Kč, jupíí Razz
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You  - vinyl 7 " Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You - vinyl 7 "   Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You  - vinyl 7 " Icon_minitime25/3/2011, 00:53

sběratelé umírají a pozůstalí to hází do popelnice
Návrat nahoru Goto down
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You  - vinyl 7 " Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You - vinyl 7 "   Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You  - vinyl 7 " Icon_minitime7/5/2011, 20:56

Minulý týden to taky jeden takový hodil do " popelnice " ! 7´v super stavu j sem vydražil na Aukru za celých 35 Kč !
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You  - vinyl 7 " Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You - vinyl 7 "   Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You  - vinyl 7 " Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You - vinyl 7 "
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You
» Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You - 5 VERSION
» Stevie Wonder - 16 Classic Love Songs (1999) FLAC
» Fun Fun - Give Me Your Love (Vinyl 12'')
» Venice - Love Games.wav (Vinyl)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Ostatní :: BAZAR - nabídka/koupě - výměna a jiný handl-
Přejdi na: