*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 vypraný mp3 přehrávač

Goto down 
+2
aLuGaRd
pavelse
6 posters
AutorZpráva
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

vypraný mp3 přehrávač Empty
PříspěvekPředmět: vypraný mp3 přehrávač   vypraný mp3 přehrávač Icon_minitime23/6/2011, 00:06

Ahoj, povedla se mi taková blbost, že jsem dal do pračky kalhoty i s mp3 přehrávačem iriver T60 a manželka v domnění že jsou kapsy prázdné, kalhoty vyprala a asi po 4 dnech, při žehlení, zjistila že kapsy prázdné nebyly. Přehrávač samozřejmě nehraje a já se ptám, máte někdo nápad, jak ho oživit ?
Nikde jsem neobjevil šroubečky, nebo způsob jak se mu dostat na vnitřnosti a tak díky za nápady. Kupovat se mi nějaký nový moc nechce, protože tenhle je malý, šikovný a má vše co od něj požaduji. Díky moc

vypraný mp3 přehrávač Iriver_t60_black

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
Anonymní
Anonymní
Anonymous



vypraný mp3 přehrávač Empty
PříspěvekPředmět: Re: vypraný mp3 přehrávač   vypraný mp3 přehrávač Icon_minitime23/6/2011, 00:47

oživit=opravit,ta chemikálie, kterou používáš na praní prádla tomu dala zahulit,doporučuji soustrast a pohřeb ve sběrném dvoře,jinak to můžeš zkusit rozlousknout,jako oříšek,ale na 99% ani po vyčištění to nebude chodit,tyhle hračky jsou dnes za pár šupů
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

vypraný mp3 přehrávač Empty
PříspěvekPředmět: Re: vypraný mp3 přehrávač   vypraný mp3 přehrávač Icon_minitime23/6/2011, 13:33

Ja bych v tom videl jedno pozitivni plus a to,ze mas alespon jistotu,ze ti manzelka nesacuje kapsy,coz je dobre vedet :-)
a jinak to klidne zahod a vyber si novy a jeste lepsi pristroj,ziva voda tomu nepomuze :-)
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

vypraný mp3 přehrávač Empty
PříspěvekPředmět: Re: vypraný mp3 přehrávač   vypraný mp3 přehrávač Icon_minitime23/6/2011, 14:10

no dobrá, ale tak mi poraďte nějaký malý mp3 (ne mp4) který má displej, mass storage a min. 4GB paměťi
díky

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
YaKi
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 294
Registrace : 31. 08. 06

vypraný mp3 přehrávač Empty
PříspěvekPředmět: Re: vypraný mp3 přehrávač   vypraný mp3 přehrávač Icon_minitime23/6/2011, 17:58

řekl bych, že nejhorší na tom bylo, že v momentě pobytu přehrávače v pračce, v něm byla baterka, takže se zkratovalo vše se vším Sad

Jinak mi se povedlo totéž s předním panelem z autorádia - a ten po rozebrání a vysušení sloužil dobře několik dalších let. A navíc byl nějaký čas kráásně čistý a voňavý. Ale pravda - byla to značka Haitai a takovéto značky vydrží ledacos, co by značkový výrobek neustál Very Happy

Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

vypraný mp3 přehrávač Empty
PříspěvekPředmět: Re: vypraný mp3 přehrávač   vypraný mp3 přehrávač Icon_minitime23/6/2011, 22:02

no jasně že tam byla baterka :-(

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
Anonymní
Anonymní
Anonymous



vypraný mp3 přehrávač Empty
PříspěvekPředmět: Re: vypraný mp3 přehrávač   vypraný mp3 přehrávač Icon_minitime23/6/2011, 22:43

ta baterka by mě vadila nejméně,prací prostředek jistě nadělal spoustu zkratů,ale jistě i zkrat na baterce samotné,čímž došlo k poklesu napětí,které již v obvodech za dalšími odpory žádnou škodu nenapáchá
Návrat nahoru Goto down
gaboo
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
gaboo


Male Příspěvky : 7210
Místo : ...MUSICLAND...
Registrace : 26. 01. 08

vypraný mp3 přehrávač Empty
PříspěvekPředmět: Re: vypraný mp3 přehrávač   vypraný mp3 přehrávač Icon_minitime23/6/2011, 23:20

vypraný v Perwole ... bílobílý ... Very Happy ... ale vážne Pavle ... taky bych to s ním zabalil ... korodace a skraty , nevěrím ,že si ho ješte užiješ ...
Návrat nahoru Goto down
Jadranko
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
Jadranko


Příspěvky : 634
Místo : Zlín
Registrace : 13. 09. 07

vypraný mp3 přehrávač Empty
PříspěvekPředmět: Re: vypraný mp3 přehrávač   vypraný mp3 přehrávač Icon_minitime24/6/2011, 23:36

Tak mě se to stalo už třikrát, a mp3 přehrávač jsem dal na ústřední topení a nechal jsem ho tam 14 dní ale to byla zima a pořád jede, zkus ho dát na ně jaké teplé místo a hlavně do něj nedávej baterií až po delší době a možná se ještě probudí.
Návrat nahoru Goto down
HEERY
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
HEERY


Male Příspěvky : 971
Capricorn Věk : 103
Místo : ori space
Emploi : V.I.P
Loisirs : HEERY is a highly evolved human, genetically engineered by the Ori
Registrace : 07. 01. 07

vypraný mp3 přehrávač Empty
PříspěvekPředmět: Re: vypraný mp3 přehrávač   vypraný mp3 přehrávač Icon_minitime5/7/2011, 21:01

Upřímnou soustrast Pavelse, ale máš vkus a pohřbeno jest něco co hrálo...
Zásada je po takové akci zařízení nepouštět, rozebrat co je možné a nechat hodiny vyfoukat (nejlépe umístit k větráku PC) a pak doufat, že to naběhne.
Návrat nahoru Goto down
http://ori.ori
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

vypraný mp3 přehrávač Empty
PříspěvekPředmět: Re: vypraný mp3 přehrávač   vypraný mp3 přehrávač Icon_minitime20/3/2012, 22:06

po dlouhodobém sušení vypraný přehrávač hraje v pohodě, jen to má tu vadu, že displej není čitelnej - je tam jen tmavej flek - a tak netuším kdo a nebo co hraje a nic jiného než přehrávání mp3 si nenavolím

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
Anonymní
Anonymní
Anonymous



vypraný mp3 přehrávač Empty
PříspěvekPředmět: Re: vypraný mp3 přehrávač   vypraný mp3 přehrávač Icon_minitime20/3/2012, 23:48

vypraný mp3 přehrávač 442363 víš proč se tomu říká spotřební elekronika? vypraný mp3 přehrávač 442363
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

vypraný mp3 přehrávač Empty
PříspěvekPředmět: Re: vypraný mp3 přehrávač   vypraný mp3 přehrávač Icon_minitime21/3/2012, 22:01

já jsem ani nedoufal, že bude hrát

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
Sponsored content





vypraný mp3 přehrávač Empty
PříspěvekPředmět: Re: vypraný mp3 přehrávač   vypraný mp3 přehrávač Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
vypraný mp3 přehrávač
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Pravidla - Srazy - Diskuze :: D I S K U Z E - a jiný pokec-
Přejdi na: