*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jak si vytvořit DVD nebo VCD karaoke disk

Goto down 
AutorZpráva
bobinka
školák
školák
bobinka


Příspěvky : 3
Registrace : 05. 01. 13

Jak si vytvořit DVD nebo VCD karaoke disk Empty
PříspěvekPředmět: Jak si vytvořit DVD nebo VCD karaoke disk   Jak si vytvořit DVD nebo VCD karaoke disk Icon_minitime15/1/2013, 21:51

Ahojky.Prosím mohl by mi někdo poradit s návodem jak si doma sama udělat a vypálit vlastní karaoke,které by bylo možné přehrávat v dvd přehrávači?Stačí mě i z mp3 skladeb a můžou být i se zpěvem,ale abych tam měla potom i ten text.Díky za rady.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Jak si vytvořit DVD nebo VCD karaoke disk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak si vytvořit DVD nebo VCD karaoke disk   Jak si vytvořit DVD nebo VCD karaoke disk Icon_minitime16/1/2013, 00:24

Bobinko,to je velmi jednoduché,jako tvoje otázka a tady to bude lehce vysvětleno,napiš na tabuli text,zapni hudbu a snímej kamerou text podle hudby,potom už lehce převedeš svoje video na DVD,takto si to představuješ?,jinak zkus strýčka Google,nebo oslov studio,které se s tímto zabývá,to zařízení co mají k dispozici stojí jako mercedes
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Jak si vytvořit DVD nebo VCD karaoke disk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak si vytvořit DVD nebo VCD karaoke disk   Jak si vytvořit DVD nebo VCD karaoke disk Icon_minitime16/1/2013, 00:44

http://www.slunecnice.cz/sw/video-karaoke-player/
Návrat nahoru Goto down
bobinka
školák
školák
bobinka


Příspěvky : 3
Registrace : 05. 01. 13

Jak si vytvořit DVD nebo VCD karaoke disk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak si vytvořit DVD nebo VCD karaoke disk   Jak si vytvořit DVD nebo VCD karaoke disk Icon_minitime19/1/2013, 10:43

Moc díky za ochotu a rady.Jen se zeptám.Máš zkušenost s tímto programem?Hudba se mi tam dostat podařila,ale nevím,jak tam dostat ten text a vytvořit to karaoke.Když kliknu na otevřít text a pak na text co mám uložený,tak se mi tam nic nenačte.Mohla bych poprosit o pomoc s postupem,jak to udělat a pak následně vypálit na cd?Moc díky
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak si vytvořit DVD nebo VCD karaoke disk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak si vytvořit DVD nebo VCD karaoke disk   Jak si vytvořit DVD nebo VCD karaoke disk Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jak si vytvořit DVD nebo VCD karaoke disk
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Karaoke vcd nebo dvd
» The Who - The Ultimate Collection (2CD + Bonus Disk) (2002) (APE)
» Run nebo Ran DMC
» basi professionali karaoke mp3
» Karaoke Songs MP3 and CDG Formats

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Pravidla - Srazy - Diskuze :: D I S K U Z E - a jiný pokec-
Přejdi na: