*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Bleší trhy Kolbenova

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bleší trhy Kolbenova Empty
PříspěvekPředmět: Bleší trhy Kolbenova   Bleší trhy Kolbenova Icon_minitime24/5/2007, 12:56

tak jsem se chtěla zeptat Arrow chodíte někdo na tuhle burzu Question

co já si pamatuji,tak dříve bývala na Praze 4-Libuši
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Bleší trhy Kolbenova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bleší trhy Kolbenova   Bleší trhy Kolbenova Icon_minitime24/5/2007, 17:23

kristyna napsal:
tak jsem se chtěla zeptat Arrow chodíte někdo na tuhle burzu Question

co já si pamatuji,tak dříve bývala na Praze 4-Libuši
Byl jsem tam omylem asi před 5 ti lety,ale měli tam uplný víš co.Samá veteš,nevím co konkrétně sháníš,ale moc bych tam na to nesázel,jestli to tam vůbec ještě existuje.Mám pocit,že na tom placu už něco postavili. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bleší trhy Kolbenova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bleší trhy Kolbenova   Bleší trhy Kolbenova Icon_minitime24/5/2007, 18:44

No já právě slyšela,že existuje a že se tam dají pořídit za rozumné ceny cdčka,dvdčka a podobné zboží Arrow a tím mám namysli nové zboží.
Takže samá veteš ?no tak tomu rozumím affraid a nejspíš raději zůstanu u "normálních" obchodů. Wink Very Happy
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Bleší trhy Kolbenova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bleší trhy Kolbenova   Bleší trhy Kolbenova Icon_minitime24/5/2007, 19:36

kristyna napsal:
No já právě slyšela,že existuje a že se tam dají pořídit za rozumné ceny cdčka,dvdčka a podobné zboží Arrow a tím mám namysli nové zboží.
Takže samá veteš ?no tak tomu rozumím affraid a nejspíš raději zůstanu u "normálních" obchodů. Wink Very Happy
No,nový zboží jsem tam neviděl. Jestli tedy nepovažuješ za NOVÉ ZBOŽÍ přepálený kopie filmů apod,to ano to tam bylo Laughing Ale do toho bych nešel Laughing Laughing Laughing To je lepší si film půjčit v půjčovně a vysmahnout si ho,alespoň máš jistotu,že ten film tam opravdu je a vyjde tě to na pár korun Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bleší trhy Kolbenova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bleší trhy Kolbenova   Bleší trhy Kolbenova Icon_minitime24/5/2007, 19:54

aLuGaRd napsal:
kristyna napsal:
No já právě slyšela,že existuje a že se tam dají pořídit za rozumné ceny cdčka,dvdčka a podobné zboží Arrow a tím mám namysli nové zboží.
Takže samá veteš ?no tak tomu rozumím affraid a nejspíš raději zůstanu u "normálních" obchodů. Wink Very Happy
No,nový zboží jsem tam neviděl. Jestli tedy nepovažuješ za NOVÉ ZBOŽÍ přepálený kopie filmů apod,to ano to tam bylo Laughing Ale do toho bych nešel Laughing Laughing Laughing To je lepší si film půjčit v půjčovně a vysmahnout si ho,alespoň máš jistotu,že ten film tam opravdu je a vyjde tě to na pár korun Laughing Laughing

tak to raději nic Arrow raději tohle téma uzavřeme ! Very Happy Very Happy
podívám se jinde,třeba zajdu do Levných knih
Arrow tam se dobře nakupuje. Wink
Návrat nahoru Goto down
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

Bleší trhy Kolbenova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bleší trhy Kolbenova   Bleší trhy Kolbenova Icon_minitime11/4/2008, 15:08

Já mám s Kolbenkou docela dobré zkušenosti, po častých raziích ze stran policiie tam už moc přepalované CD a DVD nenajdeš, je tam dokonce stánkař s cédéčky, které mu někdo dováží ze států, u nás často nesehnatelné, ale bohužel tomu odpovídá ve většině případů i cena. Minule tam prodával Kena Laszla - best ofku za 899,- Kč. Ale za zajítí tam a porozhlédnutí nic nedáš, tedy kromě dvacky za vstup ! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Bleší trhy Kolbenova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bleší trhy Kolbenova   Bleší trhy Kolbenova Icon_minitime11/4/2008, 15:35

Přesně tak, dívka bych tam zrovna nekupoval, ale jiný zajímavý věci se tam daj občas najít Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

Bleší trhy Kolbenova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bleší trhy Kolbenova   Bleší trhy Kolbenova Icon_minitime11/4/2008, 15:46

Já tam naposledy kupoval cca 20 maxi singlíků z devadesátých let, cena 10 korunek za kus ! No, nekup to !! Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bleší trhy Kolbenova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bleší trhy Kolbenova   Bleší trhy Kolbenova Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bleší trhy Kolbenova
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Pravidla - Srazy - Diskuze :: D I S K U Z E - a jiný pokec-
Přejdi na: