*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Problem z Heslem na foru

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Red rapid
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 167
Místo : WarezHouse
Registrace : 02. 03. 07

Problem z Heslem na foru Empty
PříspěvekPředmět: Problem z Heslem na foru   Problem z Heslem na foru Icon_minitime14/6/2007, 10:26

Ahoj

mam problemy z heslem na tomto forum moje spesn hesilko obsahuje znaky a je vic jak 10místné a nejde se mi prihlasit znejaky kratkym heslem to dneska nema smysl HACKE5I to hacknou posledni púripad WF

prosim adminy fora jestly by to mohly spravit tak aby slo uzivat heslo z vic jak 60 znaky

děkují
Návrat nahoru Goto down
http://sos-forum.tym.cz/help.htm
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Problem z Heslem na foru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem z Heslem na foru   Problem z Heslem na foru Icon_minitime14/6/2007, 10:30

WarezBos napsal:
Ahoj

mam problemy z heslem na tomto forum moje spesn hesilko obsahuje znaky a je vic jak 10místné a nejde se mi prihlasit znejaky kratkym heslem to dneska nema smysl HACKE5I to hacknou posledni púripad WF

prosim adminy fora jestly by to mohly spravit tak aby slo uzivat heslo z vic jak 60 znaky

děkují
Heslo může obsahovat maximálně 32 znaků,víc zatím není možný. Ale to myslím,že by mělo stačit,když znaky vhodně zkombinuješ Wink
Zatím nevím o tom,že by někdo někomu tady hacknul heslo. Ani nevím jaký by to mělo smysl,každý se tu může zaregistrovat bez problému,a nic tu nikdo nezíská tím,že se nabourá do něčího účtu.
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
radko
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
radko


Příspěvky : 2124
Místo : základna na Marsu
Registrace : 01. 03. 07

Problem z Heslem na foru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem z Heslem na foru   Problem z Heslem na foru Icon_minitime14/6/2007, 12:02

Já jsem tedy hodně paranoidní apod., ale vytvářet heslo podle příručky pro tajné služby, bych považoval ze zbytečné, on nakonec vždy nečekaně selže lidský faktor, joo socialni inženýrství věda je (nebo statistika take věda je, nevím, jak se to v te pohadkove písničce přesně zpívá) ahojte
Návrat nahoru Goto down
radko
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
radko


Příspěvky : 2124
Místo : základna na Marsu
Registrace : 01. 03. 07

Problem z Heslem na foru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem z Heslem na foru   Problem z Heslem na foru Icon_minitime14/6/2007, 12:38

No tak 10 znaků (a více) by mohlo vzhedem důležitosti 80s fora stačit.
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

Problem z Heslem na foru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem z Heslem na foru   Problem z Heslem na foru Icon_minitime14/6/2007, 12:42

já bych tedy řekl že vzhledem k důležitosti je i 64 znaků málo Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
radko
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
radko


Příspěvky : 2124
Místo : základna na Marsu
Registrace : 01. 03. 07

Problem z Heslem na foru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem z Heslem na foru   Problem z Heslem na foru Icon_minitime14/6/2007, 13:17

80´s Music Web - Forum :excelent: :y love:
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Problem z Heslem na foru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem z Heslem na foru   Problem z Heslem na foru Icon_minitime14/6/2007, 14:12

radko napsal:
No tak 10 znaků (a více) by mohlo vzhedem důležitosti 80s fora stačit.
Jak tomu mám rozumět !!! ?? Evil or Very Mad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Problem z Heslem na foru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem z Heslem na foru   Problem z Heslem na foru Icon_minitime14/6/2007, 14:14

Jinak bych řek,že těch 32 znaků vhodně zkombinovanejch bohatě stačí. Případně doporučuju heslo občas změnit.
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
Sponsored content





Problem z Heslem na foru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem z Heslem na foru   Problem z Heslem na foru Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Problem z Heslem na foru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» koupit si rapidshare pres mobil neni problem

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Pravidla - Srazy - Diskuze :: D I S K U Z E - a jiný pokec-
Přejdi na: