*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Hiden mod pro forum

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Red rapid
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 167
Místo : WarezHouse
Registrace : 02. 03. 07

Hiden mod pro forum Empty
PříspěvekPředmět: Hiden mod pro forum   Hiden mod pro forum Icon_minitime19/6/2007, 11:21

žádost o Mod HIDEN

chtěl bych pro toto forum jednu malou změnu funguje to perfektně a na forech kde to je a používám to se to osvědčílo jde o HIDEN neboli skriti linku či textu zmoznosti odkriti poděkovaním nebo klknuti na tlacitko unhiden platne pro všechny usery na foru bez ohledu na hodnost či antihodnost
co od toho to modu muzete vy všichny i já i ostatní uploadeři očekavat snižení bonzovni linku hodné zvás to ocení hlavně ti co tahaji pomalu nebo na free či jinych serveru samozřejmě uživani HIDEN by bylo libovolne (pro některe znas velkym +)

doufám že to chapete a doufám že to chapou i ti co o nic podobneho nezadaly

snad mi splnite mé skromne přaničko

děkují WB
Návrat nahoru Goto down
http://sos-forum.tym.cz/help.htm
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Hiden mod pro forum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiden mod pro forum   Hiden mod pro forum Icon_minitime19/6/2007, 11:35

Co se týče skrytých linků ( Hidden Links) Tak to se tu nesetkalo s příliš kladnou odezvou. Jednak spousta lidí nechápe o co vůbec jde a proč to je. Nevědí,že stačí k danému příspěvku něco jen odepsat a link se jim odkryje. Denně mi chodí mejly a S.Z. proč u toho,či onoho souboru není link. Musím každému polopatě vysvětlovat,že stačí jen aby přidal nějakou odpověď a link mu bude zobrazen.
Takže možnost zadání zkrytého linku není už ani v nabídce v panelu.
Je však možné ho zadat ručně, stačí např. zadat link do Code a přepsat na hide.
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
Red rapid
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 167
Místo : WarezHouse
Registrace : 02. 03. 07

Hiden mod pro forum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiden mod pro forum   Hiden mod pro forum Icon_minitime2/7/2007, 13:42

takže pokud ste nenašly MOD HIDEN zde je link a aji ke sosu

kód:
http://www.phpbbhacks.com/download/870

njn ono kdyby si přečetly pravidla nebo stim modem dalo by se napsat jak na to aj to nascreenovat nebo bych klidne udelal video ve flashi a dal na server pristupne pro všechny
Návrat nahoru Goto down
http://sos-forum.tym.cz/help.htm
YaKi
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 294
Registrace : 31. 08. 06

Hiden mod pro forum Empty
PříspěvekPředmět: Hidden linky - způsob jak člověku otrávit krásné fórum   Hiden mod pro forum Icon_minitime18/3/2008, 20:51

Na jedné straně chápu, že uploadeři chtějí vědět, jak velký zájem je o věci, se kterými si dali práci a uploadli je. Na druhé straně mě hidden linky šíleně serou (omlouvám se za silné slovo).
Skoro denně kouknu na fórum a použiji funkci "Zobrazit příspěvky od poslední návštěvy". A když jich ze 20 bude 10 takových, že jsem je už nejmíň jednou viděl a přibylo k nim pouze "děkuji", "thanks" nebo podobný velmi přínosný příspěvek, tak mě nějak přechází chuť se dívat dál.

Já vím, že příspěvky na které jsem se díval, jsou vyznačeny jinou barvou - ale není v mých silách si pamatovat, že to byl právě takovýto "vypečený" příspěvek - a protože to bylo téma, které mě zajímalo, klikám znovu, protože si myslím že třeba někdo doplnil nějakou novou zajímavost k tématu.

Vím, že na některých fórech je toto povinné, ale to neznamená že je to dobré. Nešlo by to řešit opravdu nějakým tlačítkem "zobraz link" nebo "Pivo pro autora", které by sice dalo info uploaderovi, že si někdo soubor bral, ale zároveň by se neprojevovalo jako nová odpověď?

Jinak můj způsob boje proti tomuto je jediný (a vím že úplně blbý) - prostě tyto linky pokud možno míjím. A k tomuto sáhodlouhému příspěvku mě přimělo to, že za poslední týden jsem takto přišel už o dvě věci, které mě dost zajímaly - ale ne proto, že bych byl fanda toho interpreta, ale protože znám třeba jednu písničku a zajímaly mě další

Když narazím na něco, kde autor zaslouží velké ocenění, tak mu poděkuji i bez toho, aby mě k tomu nutil...
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Hiden mod pro forum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiden mod pro forum   Hiden mod pro forum Icon_minitime18/3/2008, 21:12

pro YaKiHo:

asi bych to shrnul takto:
1.těch hidden linků je zde opravdu minimum
2.button typu "pivo pro autora" není možné technicky prozatím provédst
3.pokud někdo opravdu stojí o sosnutí ze skrytého linku, jistě mu nebude činit potíž link nějakým svým příspěvkem odkrýt

A mé osobní zdělelení všem : Rippování,zabalení a následné uploaudování souborů, či jejich jiné získání a následné umístění konečného odkazu sem na forum, je dost časově náročný.
A pokud někomu činí potíž,a je mu zatěžko se nějak vyjádřit k odkazu, který si chce stáhnout, tak je mi líto,ale je to jeho problém, může si zkusit link pohledat jinde.
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

Hiden mod pro forum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiden mod pro forum   Hiden mod pro forum Icon_minitime18/3/2008, 21:51

souhlasím s Yakim, že skrýté linky jsou vopruz, ale řečeno s klasikem " můžeme s tím nesouhlasit, ale to je vše co proti tomu můžeme dělat"
jinak Yaki co ti uteklo ?, třeba se to dá ještě sehnat

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
YaKi
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 294
Registrace : 31. 08. 06

Hiden mod pro forum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiden mod pro forum   Hiden mod pro forum Icon_minitime18/3/2008, 22:41

Crying or Very sad Ták - a stalo se přesně to, co jsem nechtěl. Crying or Very sad

Nechtěl jsem tím nikoho naštvat a tím méně Alugarda, protože si strašně vážím toho, co pro nás dělá (a samozřejmě i další admini a uploadeři). A strašně dlouho jsem uvažoval, jestli vůbec mám do toho rýpat.

Spíš jsem chtěl jenom tak lehce naťuknout to, že se nejedná jen o to děkuji (a myslím, že už z délky mého příspěvku je jasné, že mi nejde o těch pár písmenek) - ale že to kapku znesnadňuje orientaci na tomhle fajn fóru.

A taky bych to neřešil, pokud by takovýchto příspěvků v poslední době nepřibývalo. Prostě mám pocit, že to škodí kvalitě fóra a protože mi na něm záleží, chtěl jsem na to upozornit.

Pro pavelse:
Dík za nabídku, možná jsem se špatně vyjádřil - to nebylo o tom, že mi něco uteklo v tom smyslu, že už by to bylo pryč - ty věci tu ještě jsou - ale mám pocit, že když k nim napíšu cokoliv bez jakékoliv informační hodnoty, tak že zase někdo jiný bude otevírat stejně jako já onen příspěvek v domnění, že tam něco přibylo - a ono houby Sad
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

Hiden mod pro forum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiden mod pro forum   Hiden mod pro forum Icon_minitime18/3/2008, 22:44

no jo no, ale s tím nic nenaděláš a pokud tu muziku opravdu chceš tak to musíš nějak "překousnout" Wink

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Hiden mod pro forum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiden mod pro forum   Hiden mod pro forum Icon_minitime18/3/2008, 22:53

YaKi napsal:

Nechtěl jsem tím nikoho naštvat a tím méně Alugarda Sad

Mně si nenaštval, jen jsem tu zdělil svůj názor na věc.
Nikoho nenutím, aby odkazy do hidden linků dával,ani nevyžaduju, aby jako heslo pro zabalené soubory, bylo adresou tohoto fora,je to jen čistě na uvážení každého, rovněž tak nevyžaduju,aby se linky dávali do code (v čemž jsme asi jediný forum, kde to neni povinný)
Myslím, že ty všeobecný omezení tu prakticky nejsou žádný, dělám vše pro to, aby cesta ke získání souboru, byla ta nejjednoduší.
Ale určitý odkazy, prostě do hidden linků dávat budu.
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Hiden mod pro forum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiden mod pro forum   Hiden mod pro forum Icon_minitime18/3/2008, 23:00

A ještě bych podotknul jednu věc. Pokud přebírám odkazy z jiných zdrojů,musím se proklikat reklamama,otevírá se mi k tomu tři prdele různejch oken a nemluvě o tom, že se mi do kompu snaží dostat plno různejch spamů.
Ale sem přes to všechno, umístím už jen "čistej odkaz"
Takže to, že je někomu zatěžko, přidat pár slov k hidden linku, byť stačí dát jen blbýho smajlíka,mně fakt připadá hodně ubohý.
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
YaKi
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 294
Registrace : 31. 08. 06

Hiden mod pro forum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiden mod pro forum   Hiden mod pro forum Icon_minitime18/3/2008, 23:13

Sorry, ale to je fakt pořád já voze ty o koze - mi nevadí těch pár znaků, taky jsem rád, když mi někdo upload ohodnotí. Jde mi o to, že otevřu link "Příspěvky od poslední návštěvy" a je jich tam spousta, které nejsou nové, pouze k nim přibylo třeba pátnácté "Děkuji"

Možná je to moje nevědomost a opravdu nové příspěvky lze zobrazit jinak - pokud jo, rád se nechám poučit.

Fakt to prosím neber jako kritiku - znám samozřejmě i další fóra a tohle je opravdu špicové - spíš mi šlo o to, aby takové zůstalo i dál. Mám pocit, že dříve ty hidden linky byly opravdu vyjímka, teď je jich už docela dost.

Mrzí mě že to bereš jako kritiku a ne jako snahu poukázat na něco, co si ne každý třeba hned uvědomí.
Návrat nahoru Goto down
YaKi
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 294
Registrace : 31. 08. 06

Hiden mod pro forum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiden mod pro forum   Hiden mod pro forum Icon_minitime18/3/2008, 23:19

Že já jsem radši nedržel hubu Sad

To poslední, co bych chtěl, je kritizovat....
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Hiden mod pro forum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiden mod pro forum   Hiden mod pro forum Icon_minitime18/3/2008, 23:21

YaKi napsal:
Jde mi o to, že otevřu link "Příspěvky od poslední návštěvy" a je jich tam spousta, které nejsou nové, pouze k nim přibylo třeba pátnácté "Děkuji"

Jo tak, tak to je něco jinýho,ale bohužel se s tím nedá dělat nic.
Ale máš pravdu, to může být trošku opruz Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Hiden mod pro forum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiden mod pro forum   Hiden mod pro forum Icon_minitime18/3/2008, 23:25

YaKi napsal:
Že já jsem radši nedržel hubu Sad
To poslední, co bych chtěl, je kritizovat....

Naopak, kritiku já vítám, pokud je k věci. A beru si z toho ponaučení a snažim se vylepšit, co se dá, pokud je to možný.

Ale v jiných případech je lepší se držet hesla: Nedráždi hada bosou nohou
Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Hiden mod pro forum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiden mod pro forum   Hiden mod pro forum Icon_minitime18/3/2008, 23:25

aLuGaRd napsal:
A ještě bych podotknul jednu věc. Pokud přebírám odkazy z jiných zdrojů,musím se proklikat reklamama,otevírá se mi k tomu tři prdele různejch oken a nemluvě o tom, že se mi do kompu snaží dostat plno různejch spamů.
Ale sem přes to všechno, umístím už jen "čistej odkaz"
Takže to, že je někomu zatěžko, přidat pár slov k hidden linku, byť stačí dát jen blbýho smajlíka,mně fakt připadá hodně ubohý.

Přesně tak, na talíří z holejma linkama, bez proklikávání, nezbejvá než ještě zaplatit rapida a napsat sem přistup. lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
YaKi
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 294
Registrace : 31. 08. 06

Hiden mod pro forum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiden mod pro forum   Hiden mod pro forum Icon_minitime18/3/2008, 23:39

Sláva. bounce bounce bounce

Jsem rád, že jsem teda nakonec byl pochopen, s čím mám problém. Už jsem z toho byl docela špatný Sad

Fakt bych nerad dostal nálepku "rýpal".
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Hiden mod pro forum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiden mod pro forum   Hiden mod pro forum Icon_minitime18/3/2008, 23:41

vanessa napsal:
aLuGaRd napsal:
A ještě ...

Přesně tak, na talíří z holejma linkama, bez proklikávání, nezbejvá než ještě zaplatit rapida a napsat sem přistup.

Přesně tak, ale zlobit se nebudu,klidně mi ho můžeš napsat Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Hiden mod pro forum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiden mod pro forum   Hiden mod pro forum Icon_minitime18/3/2008, 23:52

aLuGaRd napsal:
Přesně tak, ale zlobit se nebudu,klidně mi ho můžeš napsat Laughing Laughing Laughing
Socko, nic nedostaneš :psst:

YaKi napsal:
Fakt bych nerad dostal nálepku "rýpal".
Tak toho se nemusíš bát, páč dvorní rejpal jsme zde já :kourovka:

A vůbec poděkovat se má, moc toho sem tedy nedám, ale ať dám, co dám spektrum od - do nikoho to vjetšinou nezajímá a nebo dělá , že nezajímá.

Spíš mě občas napadá myšlenka po takové malé analýze, že se děkuji a odpovídá podle úplnění jiné než SI soustavy :kourovka:
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Hiden mod pro forum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiden mod pro forum   Hiden mod pro forum Icon_minitime19/3/2008, 00:01

Jeden příklad a pak jdu jako těžce nemocnej do otomanu:
Vyhlášená hudba - Café Del Mar, čekalo se na každé nové album, dal jsem si s tím pjekně práci a pajcnul jsem to sem pjekně pohromadě.
A buďto zde nikdo neví, o čem je řeč a nebo po česku neumí zabučet!

Já jsem jednoznačně pro :hidden: :excelent:
Návrat nahoru Goto down
YaKi
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 294
Registrace : 31. 08. 06

Hiden mod pro forum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiden mod pro forum   Hiden mod pro forum Icon_minitime19/3/2008, 00:09

Jojo, uznání se člověk dočká v tomhle těžko.

Trošku něco se dá soudit podle počtu shlédnutí...ale je fakt, že to člověka asi tak úplně neuspokojí.

Kdysi jsem uploadoval (ještě na jiném - zahraničním fóru) o něco více, dneska mám pocit, že skoro všechno co mám už tady bylo a linky které vidím někde jinde už tady většinou přinese někdo jiný (a rychleji).

Takže vlastně posílám jen věci, které někdo shání a nenabídne mu je někdo rychleji než je já stačím při své zoufalé rychlosti uploadu nahrát. Tím mám jaxi zajištěno, že aspoň někdo na to koukne a že aspoň někomu radost udělám.

santa

No - abych řek pravdu, tak zrovna Café del Mar mi neříká vůbec nic Sad
Asi mám vážné mezery ve vzdělání Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Hiden mod pro forum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiden mod pro forum   Hiden mod pro forum Icon_minitime19/3/2008, 00:17

Si to stáni, je to taková pohodičkově odpočinková až relaxační hudba. Dobře se u toho spí. pracuje i ..................
Návrat nahoru Goto down
YaKi
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 294
Registrace : 31. 08. 06

Hiden mod pro forum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiden mod pro forum   Hiden mod pro forum Icon_minitime19/3/2008, 01:42

Hehe - to se povedlo :xx:

Já myslel, že Café del Mar je nějaká kapela....

Než jsem zabrouzdal po těch tvých lincích, tak jsem preventivně dal search na mé databázi - a ejhle: jeden kousek (č.9) se mi válí v archivu a ani to nevím....

Jojo, dobré hudby je hodně a času na poslech tak nějak čím dál tím stejně nebo méně.

:oh nou:
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Hiden mod pro forum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiden mod pro forum   Hiden mod pro forum Icon_minitime19/3/2008, 13:40

Ještě se vrátím k tomu, jak tu YaKi psal, že ho štve, že se mu něčí poděkování atd, u hidden linku ukazuje jako nový příspěvek.
Hiden mod pro forum 4467

Tak k tomu bych podotknul, co by jsme tu dělali pak,jestliže, by tu opravdu fungovala komunikace mezi uživateli,tzn.že by se mnohem více debatovalo nad danými příspěvky. Např o tom daném albu, či interpretovi apod.To by asi pak ti stahovači, co chtěj jen sosat, si to pak šli rovnou hodit
Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
YaKi
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 294
Registrace : 31. 08. 06

Hiden mod pro forum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiden mod pro forum   Hiden mod pro forum Icon_minitime19/3/2008, 14:17

No a vo tom to je :excelent:

Když je to příspěvek, který má hlavu a patu, ze kterého se něco dozvím - nějaké doplnění nebo rozšíření původního, pak jsem rád, že se mi ukáže jako nový, protože si ho s chutí přečtu.

Ty děkovací příspěvky mi ale moc zajímavého nepřinesou - leda snad to, že když jich je u něčeho (třeba mi neznámého) spousta, tak že by mi to mohlo naznačit, že bych si měl o danou věc rozšířit obzor, protože to bude asi něco hodně dobrého.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Hiden mod pro forum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiden mod pro forum   Hiden mod pro forum Icon_minitime19/3/2008, 21:03

Co chceš na dobře udělaním albu doplňovat a rozšiřovat?? Mě spíš zajímá, co se sosá = tedy o co je zájem a to to o co není zájem sem přecy nebudu pajcovat. A podle čeho to poznám????

Pro mě osobně je spousta hudby zde obrovská nostalgie a obrovská studnice a je pravda, že zde "všechno" už bylo a co zde ještě není vždy budeme pomalejší, než ostatní.

A pokud to je jedno album, tak to snad nemusíš znovu koukat a pokud je to VA na pokračovaná, tak v tom si já rád prolistuju i několikráte dokola - třeba takové ABC italo disco atd.

Jsou podstatně horší vjecy než děkuji a thanks - co takhle kvalita hudby nebo zpracovaní?? To barbartví, jak někteří dokážou zprznit hudbu, že to zní jak z prázdnýho demižónu v kvalitě 128 kbps místo 320 nebo VBR0 a pak to zapakují tak, že to nejde otevřít nebo tam dokonce skladba chybí!!!!!!!!

Ale každej mám jiné priority a požadavky.........................
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hiden mod pro forum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiden mod pro forum   Hiden mod pro forum Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hiden mod pro forum
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Made in Italy
» MOBILE FORUM !
» Forum Capishe
» forum french funky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Pravidla - Srazy - Diskuze :: D I S K U Z E - a jiný pokec-
Přejdi na: