*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 znělky v českém rozhlase

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

znělky v českém rozhlase Empty
PříspěvekPředmět: znělky v českém rozhlase   znělky v českém rozhlase Icon_minitime9/4/2015, 11:44

Ahoj všichni,
nevím proč, ale mám takovou utkvělou představu, že skladba od Alan Parsons Project - Lucifer byla použita v nějakém tehdejším rádiovém pořadu - na Hvězdě, Praze ... co vy na to?


a ještě jeden dotaz - kamarád si myslí, že skladba RAH BANDu - The Crunch byla v našem rozhlase použita, jen jsme nějak nevymysleli v jakém pořadu.

Snažil jsem se najít znělky Start Písničky pro hvězdu nebo Zápisník zahr.zpravodajů které mě napadly, ale neuspěl jsem.
Kdybyste měl někdo nějaký nápad nebo odkaz, předem děkuji.

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
YaKi
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 294
Registrace : 31. 08. 06

znělky v českém rozhlase Empty
PříspěvekPředmět: Re: znělky v českém rozhlase   znělky v českém rozhlase Icon_minitime9/4/2015, 18:43

No s tím Luciferem máš určitě pravdu - jako znělka se používal, ale taky si nevzpomenu čeho Sad

A místo odpovědi bych přihodil další otázku - písnička od Hot Blood - Sans Dracula se podle mně taky používala jako znělka nějakého pořadu na Hvězdě - netuší někdo jakého? Nebyl to zrovna některý ze zmíněných - třeba k Zápisníku zahraničních zpravodajů by mi to tak nějak sedělo Smile



A abych jen nekladl otázku - tehdy oblíbený pořad Mikrofórum používal zřejmě tuhle znělku:

Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

znělky v českém rozhlase Empty
PříspěvekPředmět: Re: znělky v českém rozhlase   znělky v českém rozhlase Icon_minitime12/4/2015, 17:47

Ahoj, ten Billy Vaughn je trefa - jen mi přijde že to bylo lehce jinak zahrané Smile ale ten Dracula ? no nevím, mě to spíš přijde jak hudba k filmu, ale co já vím, třeba jsem jen sklerotik Smile i když některé pasáže mi přijdou povědomé

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
Sponsored content





znělky v českém rozhlase Empty
PříspěvekPředmět: Re: znělky v českém rozhlase   znělky v českém rozhlase Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
znělky v českém rozhlase
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Pravidla - Srazy - Diskuze :: D I S K U Z E - a jiný pokec-
Přejdi na: