*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Prodej raritních CD

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
buctom
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
buctom


Male Příspěvky : 286
Místo : doupě v Hradci
Registrace : 08. 01. 07

Prodej raritních CD Empty
PříspěvekPředmět: Prodej raritních CD   Prodej raritních CD Icon_minitime10/9/2007, 20:16

Zdar lidičky
Prodávám různá cd hlavně raritky. např:

INKER & HAMILTON - dancing into danger RARE! viz Aukro - buctom

V případě zájmu mě kontaktujte...díky
je to tedy hlavně pro vás hudební znalce a sběratele. lol! cheers
Návrat nahoru Goto down
http://www.djtom.cz
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

Prodej raritních CD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prodej raritních CD   Prodej raritních CD Icon_minitime10/9/2007, 20:52

kdyžtak koukám na tu tvoji nabídku, tak by mě sice zajímali I & H (mám je jako LP) ale cena je mimo rámec možností, tak moc je zase nemusím mít i když muzika je velmi dobrá .......... a vzpomínám si na to jak jsem asi před 10 lety viděl Bruce and Bongo v bazaru na Vltavský a 500,- se mi zdálo moc (na jeden hit) a pak jsem si drbal hlavu že jsem je nevzal ...

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
buctom
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
buctom


Male Příspěvky : 286
Místo : doupě v Hradci
Registrace : 08. 01. 07

Prodej raritních CD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prodej raritních CD   Prodej raritních CD Icon_minitime11/9/2007, 22:19

pavelse napsal:
kdyžtak koukám na tu tvoji nabídku, tak by mě sice zajímali I & H (mám je jako LP) ale cena je mimo rámec možností, tak moc je zase nemusím mít i když muzika je velmi dobrá .......... a vzpomínám si na to jak jsem asi před 10 lety viděl Bruce and Bongo v bazaru na Vltavský a 500,- se mi zdálo moc (na jeden hit) a pak jsem si drbal hlavu že jsem je nevzal ...

Ahoj
máš recht, je to dost - mrkni však na Ebay kde to jede. Už jsem tam taky něco prodal, ale přeci raději doma je doma bounce
Fakt je to o tom, kdo je za co ochoten zaplatit :-)
Ano Ano já jsem taky před 15 lety měl možnost Silicon Dream - time machine a nevzal to.. a ted? jsem to koupil za ajajajaj
Návrat nahoru Goto down
http://www.djtom.cz
Sponsored content





Prodej raritních CD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prodej raritních CD   Prodej raritních CD Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prodej raritních CD
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Supraphon - prodej hudby
» 12"/maxi singly na prodej!!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Ostatní :: BAZAR - nabídka/koupě - výměna a jiný handl-
Přejdi na: