*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Poradí někdo?

Goto down 
+5
topol
pavelse
aLuGaRd
ilove80music
RudyV
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
RudyV
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 432
Registrace : 17. 10. 07

Poradí někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Poradí někdo?   Poradí někdo? Icon_minitime26/4/2008, 21:13

Poslední dobou kyž stahuju z Rapidu,tak tam chodí strašně dlouhý kódy a nejde to sosnout. Je v tom nějaký fígl,nebo je lin špatnej? Naposledy to bylo když jsem chtěl stáhnout RACEY. Díky.
Návrat nahoru Goto down
ilove80music
MODERATOR
MODERATOR
ilove80music


Příspěvky : 847
Aquarius Věk : 57
Místo : Kofoland
Registrace : 06. 04. 07

Poradí někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradí někdo?   Poradí někdo? Icon_minitime26/4/2008, 21:37

Chce to zkoušet vícekrát za sebou a je to jako v ruletě, protože někdy se vygeneruje krátkej kód a pokud máš štěstí jako já tak se můžeš trefit zrovna do happy hour a máš to bez kódu.
Ale jinej fígl neznám, než štěstí a trpělivost.
A pokud někdo fígl zná tak smekám. Smile
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Poradí někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradí někdo?   Poradí někdo? Icon_minitime26/4/2008, 22:08

Ty woe, tak to čumím. Dlouho jsem na rapidu nebyl.Co to tam vymysleli zase za vyfikundaci ? To je fakt síla. Asi nezbejvá, než si zaplatit akounta Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

Poradí někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradí někdo?   Poradí někdo? Icon_minitime26/4/2008, 22:14

tedy já nevím, ale problém jsem zatím neměl - stahoval jsem v posledním týdnu asi 5 alb a jedinej problém byl najít 4 kočky do kódu ...

mám jinej problém - uploadoval jsem (včera) na rapidshare.de album Lene Lovich (v sekci 80s) a uživatel shinhead si "stěžuje" že mu to nejde stáhnout (píše mu to že je invalidní link, něco o IP adrese atp) - můžete mu někdo poradit co a jak ? link je normálně funkční

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
topol
MODERATOR
MODERATOR
topol


Male Příspěvky : 3026
Místo : East EU - West Bohemia
Emploi : retraité
Loisirs : cagnarderie
Registrace : 29. 06. 06

Poradí někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradí někdo?   Poradí někdo? Icon_minitime26/4/2008, 22:23

Rapidshare udělal pro neplatící klienty další novinku.Po odpočítání času vyjede obrázek kde je vaším úkolem vybrat ta písmena a čísla,za kterými se skrývá-obvykle-obrázek kočičky.Písmena s pejskem neplatí.Písmena a čísla jsou vždy čtyři.

No premium user. Please enter all letters having a Poradí někdo? Cat below.
Nejste premiový uživatel.Prosím zadejte všechna písmena obsahující obrázek kočičky.

Four letters with a Poradí někdo? Cat:
Čtyři písmena s kočičkou:

P.S.:Základy angličitny jsou při práci na počítači velkou výhodou.Nebo alespoň zdravý "selský" rozum...
Návrat nahoru Goto down
ilove80music
MODERATOR
MODERATOR
ilove80music


Příspěvky : 847
Aquarius Věk : 57
Místo : Kofoland
Registrace : 06. 04. 07

Poradí někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradí někdo?   Poradí někdo? Icon_minitime26/4/2008, 22:55

No jo to je tak když člověk dělá věci automaticky a ty povídačky kolem toho nečte a vyzkoušel jsem to podle návodu pavelseho nezávisle na radě topola a ono fakt fachčí. Zase naopak kolik jazyků umíš tolikrát jsi člověkem Smile. Selskej rozum mám, ale občas na to zapomínám hold městský dítě a po robotě mi občas i mozek vypíná Sad .
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Poradí někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradí někdo?   Poradí někdo? Icon_minitime27/4/2008, 00:15

No vida, pak, že nerostou Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

Poradí někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradí někdo?   Poradí někdo? Icon_minitime27/4/2008, 19:06

Běs a hrůza !!!! Osm rozmazaných písmen, osm rozmazaných zvířátek, a pak hledejte mourka !!! To tam nemohli dát slona nebo dinosaura ?Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
ilove80music
MODERATOR
MODERATOR
ilove80music


Příspěvky : 847
Aquarius Věk : 57
Místo : Kofoland
Registrace : 06. 04. 07

Poradí někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradí někdo?   Poradí někdo? Icon_minitime27/4/2008, 19:54

To by nebyla ta pravá sranda Cool
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Poradí někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradí někdo?   Poradí někdo? Icon_minitime27/4/2008, 19:58

keywest napsal:
Běs a hrůza !!!! Osm rozmazaných písmen, osm rozmazaných zvířátek, a pak hledejte mourka !!! To tam nemohli dát slona nebo dinosaura ?Laughing Laughing Laughing

Jak že to zpívá Plastc Bertrand ve slavní písni: Zaplať Rapida (nebo že by ruma???) :excelent: https://www.youtube.com/watch?v=jXDvLc2Eoko
Návrat nahoru Goto down
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

Poradí někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradí někdo?   Poradí někdo? Icon_minitime27/4/2008, 20:02

Jasně, taky jsem se u toho popadal smíchy za břicho ! Podařilo se mi to rozlousknout až na třetí pokus, jako hlavolam je to ale vážně bezvadný. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Poradí někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradí někdo?   Poradí někdo? Icon_minitime27/4/2008, 20:05

Já se vám tak trochu zde divím, domluvit se 4, zaplatit každej 4 kilča a máte Rapida na celej rock bez rozčilování a čekání. Budete míti 25 BG na 5 dní!!

Poradí někdo? 81210
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Poradí někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradí někdo?   Poradí někdo? Icon_minitime27/4/2008, 20:23

vanessa napsal:
Já se vám tak trochu zde divím, domluvit se 4, zaplatit každej 4 kilča a máte Rapida na celej rock bez rozčilování a čekání. Budete míti 25 BG na 5 dní!!

Poradí někdo? 81210

Vaness, to už tady taky dááávno bylo,a hádej jak to asi dopadlo.
Takže když něco chci objednám si to sám
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Poradí někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradí někdo?   Poradí někdo? Icon_minitime27/4/2008, 20:33

Blbě!!! Nicméne za 3 tejdy někteří maj možnost to napraviti osobně :excelent:

Já jsme taky zaplatil borcovi, kterýho jsem nikdy neviděl a už jedeme společně druhý - roční kolo :excelent:
Je pravda, že občas jsem to zmáčknul taky na kód, ale ty kouchoury jsem už dávno vzdal :oh nou:
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Poradí někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradí někdo?   Poradí někdo? Icon_minitime27/4/2008, 20:37

Nemá cenu se na někoho spoléhat. Někde tady byl odkaz na stránky, kde nabízej objednání akounta přes mobila, přes sms a na určitý počet megabajtů. Myslim, že to bylo celkem dobrý
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
h.vlastimil
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
h.vlastimil


Male Příspěvky : 594
Aries Věk : 55
Místo : Praha
Registrace : 16. 07. 06

Poradí někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradí někdo?   Poradí někdo? Icon_minitime27/4/2008, 22:20

vanessa napsal:
Já se vám tak trochu zde divím, domluvit se 4, zaplatit každej 4 kilča a máte Rapida na celej rock bez rozčilování a čekání. Budete míti 25 BG na 5 dní!!

Poradí někdo? 81210
To je pěkná blbost. Stačí aby někdo sosal filmy a budeš nadávat že si s ním šel do holportu. My to taky koupili tři a každou chvíli to stálo páč byl kredit vybranej.
Návrat nahoru Goto down
http://h.vlastimil@seznam.cz
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Poradí někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradí někdo?   Poradí někdo? Icon_minitime27/4/2008, 22:44

h.vlastimil napsal:

To je pěkná blbost. Stačí aby někdo sosal filmy a budeš nadávat že si s ním šel do holportu. My to taky koupili tři a každou chvíli to stálo páč byl kredit vybranej.

Je to o domluvě a bavíme se na foru o hudbě ne o filmech lol!

Nicméně není problém za den popustit uzdu 15 Gigům :excelent:
Návrat nahoru Goto down
h.vlastimil
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
h.vlastimil


Male Příspěvky : 594
Aries Věk : 55
Místo : Praha
Registrace : 16. 07. 06

Poradí někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradí někdo?   Poradí někdo? Icon_minitime27/4/2008, 22:46

vanessa napsal:
h.vlastimil napsal:

To je pěkná blbost. Stačí aby někdo sosal filmy a budeš nadávat že si s ním šel do holportu. My to taky koupili tři a každou chvíli to stálo páč byl kredit vybranej.

Je to o domluvě a bavíme se na foru o hudbě ne o filmech lol!

Nicméně není problém za den popustit uzdu 15 Gigům :excelent:
To je ale Rapidu uplně jedno. Dokopej kolegu k tomu aby sosal jen hudbu. Už vidím jak ti jde vstříc.
Návrat nahoru Goto down
http://h.vlastimil@seznam.cz
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Poradí někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradí někdo?   Poradí někdo? Icon_minitime27/4/2008, 22:54

Jsme dvá a málo kdy se stane že nejde sosat, já se nerozčiluju a kolega taky ne, takže to beru podle sebe. V debilných Vistám mi nefunguje pičítadlo, tak nevím ale obecně jsme se dycynky vešel do 30 GB za měsíc
Návrat nahoru Goto down
h.vlastimil
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
h.vlastimil


Male Příspěvky : 594
Aries Věk : 55
Místo : Praha
Registrace : 16. 07. 06

Poradí někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradí někdo?   Poradí někdo? Icon_minitime27/4/2008, 23:20

vanessa napsal:
Jsme dvá a málo kdy se stane že nejde sosat, já se nerozčiluju a kolega taky ne, takže to beru podle sebe. V debilných Vistám mi nefunguje pičítadlo, tak nevím ale obecně jsme se dycynky vešel do 30 GB za měsíc
Tak to ste troškaři. My sosneme 25 Giga za tejden jak nic. Teď sem například stahoval asi 8 dvouvrstvých DVD. Tak si to spočítej.
Návrat nahoru Goto down
http://h.vlastimil@seznam.cz
RudyV
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 432
Registrace : 17. 10. 07

Poradí někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradí někdo?   Poradí někdo? Icon_minitime28/4/2008, 12:39

Asi ho předplatím na rok a s těma číčama ať jdou někam na výstavu. Já jim třeba poradím kam.
Návrat nahoru Goto down
h.vlastimil
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
h.vlastimil


Male Příspěvky : 594
Aries Věk : 55
Místo : Praha
Registrace : 16. 07. 06

Poradí někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradí někdo?   Poradí někdo? Icon_minitime28/4/2008, 15:16

RudyV napsal:
Asi ho předplatím na rok a s těma číčama ať jdou někam na výstavu. Já jim třeba poradím kam.
Taky to mám na rok a žádný micky mě neotravujou.
Návrat nahoru Goto down
http://h.vlastimil@seznam.cz
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

Poradí někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradí někdo?   Poradí někdo? Icon_minitime28/4/2008, 15:21

h.vlastimil napsal:
RudyV napsal:
Asi ho předplatím na rok a s těma číčama ať jdou někam na výstavu. Já jim třeba poradím kam.
Taky to mám na rok a žádný micky mě neotravujou.

Co kdyby jim bylo tak osmnáct, dvacet ? Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
topol
MODERATOR
MODERATOR
topol


Male Příspěvky : 3026
Místo : East EU - West Bohemia
Emploi : retraité
Loisirs : cagnarderie
Registrace : 29. 06. 06

Poradí někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradí někdo?   Poradí někdo? Icon_minitime28/4/2008, 15:53

keywest napsal:

Co kdyby jim bylo tak osmnáct, dvacet ? Laughing Laughing Laughing

A měly 90-60-90,ne?
I když já bych u ideální partnerky preferoval jiné míry 99-100-42 (věk v letech-výše konta v milionech-tělesná teplota)
Návrat nahoru Goto down
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

Poradí někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradí někdo?   Poradí někdo? Icon_minitime28/4/2008, 16:04

topol napsal:
keywest napsal:

Co kdyby jim bylo tak osmnáct, dvacet ? Laughing Laughing Laughing

A měly 90-60-90,ne?
I když já bych u ideální partnerky preferoval jiné míry 99-100-42 (věk v letech-výše konta v milionech-tělesná teplota)

Tu teplotu bych klidně vyhal až na 45, jistota je jistota ! Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Poradí někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradí někdo?   Poradí někdo? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Poradí někdo?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Pravidla - Srazy - Diskuze :: D I S K U Z E - a jiný pokec-
Přejdi na: