*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 O2 TV a Wi-Fi, máte nějakou zkušennost?

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

O2 TV a Wi-Fi, máte nějakou zkušennost? Empty
PříspěvekPředmět: O2 TV a Wi-Fi, máte nějakou zkušennost?   O2 TV a Wi-Fi, máte nějakou zkušennost? Icon_minitime4/5/2008, 14:46

Dostal jsem určitou nabídku na pořízení služby O2 Trio od Telefoniky.
Chci se jen zeptat, jestli s tím někdo máte nějakou zkušennost - jaká je kvalita příjmu těch tv programů a jak rychlý a spolehlivý je následný přenos přes jejich Wi-Fi modem atd. Díky
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

O2 TV a Wi-Fi, máte nějakou zkušennost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: O2 TV a Wi-Fi, máte nějakou zkušennost?   O2 TV a Wi-Fi, máte nějakou zkušennost? Icon_minitime4/5/2008, 22:24

mám dojem, že O2 Trio měl Ender a když mu skončila smlouva tak vzal nohy na ramena a šel jinam ... shodou okolností - tento týden

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
HEERY
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
HEERY


Male Příspěvky : 971
Capricorn Věk : 103
Místo : ori space
Emploi : V.I.P
Loisirs : HEERY is a highly evolved human, genetically engineered by the Ori
Registrace : 07. 01. 07

O2 TV a Wi-Fi, máte nějakou zkušennost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: O2 TV a Wi-Fi, máte nějakou zkušennost?   O2 TV a Wi-Fi, máte nějakou zkušennost? Icon_minitime5/5/2008, 00:15

Tak před půl rokem jsem byl řešit sdílení a ovládání 2 PC u jednoho endusera. Stačila vzdálená plocha Smile No a tem mě zdělil, že se nechal ukecat od O2 na tu TV (nevim jakej produkt).A vše špatně - dívat se může pouze na jeden program ač prý obchodník tvrdil něco jiného a neustálé několikaminutové výpadky.
No a podruhé jsem slyšel něco o TV O2 už ani nevim kde a bylo to něco v tom smyslu, že obchodník vše naslibuje, ale technicky to prostě není možné z důvodu malé propustnosti linek či přetížení v určitých lokalitách.
Návrat nahoru Goto down
http://ori.ori
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

O2 TV a Wi-Fi, máte nějakou zkušennost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: O2 TV a Wi-Fi, máte nějakou zkušennost?   O2 TV a Wi-Fi, máte nějakou zkušennost? Icon_minitime5/5/2008, 09:18

HEERY napsal:
technicky to prostě není možné z důvodu malé propustnosti linek či přetížení v určitých lokalitách.

Tak toho se právě obávám, že si ta tv hodně ukrojí z té rychlosti připojení.
Údajně 3 MB/s (podle mně i víc) A když ještě pojedu na netu z kompu, a k tomu pak ještě třeba někdo na notbooku, tak pak podle mně nepůjde vůbec nic.
A to nemluvim o tom, že to přetížení, jak píšeš, taky bohužel tady funguje.
Výsledek bude ten, že v tv uvidim jen rozmazaný čtverečky a net půjde takovou rychlostí, že se akorát naseru Laughing

Nabídka by to byla zajímavá,ale technicky to asi nebude ono Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
ender
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
ender


Male Příspěvky : 522
Taurus Věk : 57
Registrace : 10. 08. 06

O2 TV a Wi-Fi, máte nějakou zkušennost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: O2 TV a Wi-Fi, máte nějakou zkušennost?   O2 TV a Wi-Fi, máte nějakou zkušennost? Icon_minitime5/5/2008, 11:32

jojo - nebrat...

televize se mi kousala a přenosová rychlost taky nebyla taková, jakou garantovali, takže jsem je tedˇ od května odstřihnul a zřídil internet lokální a televizi od UPC - a ještě platím o 500 dolarů míň...

Wink
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

O2 TV a Wi-Fi, máte nějakou zkušennost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: O2 TV a Wi-Fi, máte nějakou zkušennost?   O2 TV a Wi-Fi, máte nějakou zkušennost? Icon_minitime5/5/2008, 11:46

ender napsal:
jojo - nebrat...

televize se mi kousala a přenosová rychlost taky nebyla taková, jakou garantovali, takže jsem je tedˇ od května odstřihnul a zřídil internet lokální a televizi od UPC - a ještě platím o 500 dolarů míň...

Wink

Endere, a jakou rychlost toho balíčku jsi měl ? Já uvažoval o té variantě 4 Mb/s. A to se mi nějak moc nezdá, že by to bylo idealní.
(teď jedu na 6 Mb/s a bez tv)
Možná tak leda těch 8 Mb/s, ale za to jim nebudu zase platit 2 a půl litru měsíčně No
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
Sponsored content





O2 TV a Wi-Fi, máte nějakou zkušennost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: O2 TV a Wi-Fi, máte nějakou zkušennost?   O2 TV a Wi-Fi, máte nějakou zkušennost? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
O2 TV a Wi-Fi, máte nějakou zkušennost?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Pravidla - Srazy - Diskuze :: D I S K U Z E - a jiný pokec-
Přejdi na: