*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 PROSIM SPOZNA NIEKTO????

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
raduška
dirigent
dirigent
avatar


Příspěvky : 97
Registrace : 08. 03. 08

PROSIM SPOZNA NIEKTO???? Empty
PříspěvekPředmět: PROSIM SPOZNA NIEKTO????   PROSIM SPOZNA NIEKTO???? Icon_minitime29/8/2008, 11:00

ddd.wav - 1.17MB

hhh.wav - 0.31MB

hjhjghj.wav - 0.65MB

URL=http://www.zshare.net/audio/17830219b3052097/]jjhjj.wav - 0.35MB[/URL]

kolp.wav - 0.59MB

niektore su v horsej kvalite, niektore dokonca ,,nahmkane,, preto prosim niekoho co by to spoznal
prve dve su nahrane a ostatne nahmkane
dakujem vopred


Naposledy upravil raduška dne 29/8/2008, 11:33, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
jeff
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 155
Registrace : 15. 01. 08

PROSIM SPOZNA NIEKTO???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PROSIM SPOZNA NIEKTO????   PROSIM SPOZNA NIEKTO???? Icon_minitime29/8/2008, 11:13

tak to první je Suzie Quatro-If you can't give me love
https://music80s.forumczech.com/discography-foreign-music-zahranieni-interpreti-f1/suzi-quatro-t2540.htm?highlight=quatro


druhá Chris Andrews - Yesterday Man
http://uloz.to/704475/09-Chris Andrews - Yesterday Man.mp3




a to bublání nepoznám


Naposledy upravil jeff dne 29/8/2008, 11:41, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
raduška
dirigent
dirigent
avatar


Příspěvky : 97
Registrace : 08. 03. 08

PROSIM SPOZNA NIEKTO???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PROSIM SPOZNA NIEKTO????   PROSIM SPOZNA NIEKTO???? Icon_minitime29/8/2008, 11:27

dakujem pekne
Návrat nahoru Goto down
nnnnnniv
mistr hudby
mistr hudby
avatar


Příspěvky : 33
Registrace : 09. 04. 08

PROSIM SPOZNA NIEKTO???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PROSIM SPOZNA NIEKTO????   PROSIM SPOZNA NIEKTO???? Icon_minitime30/8/2008, 22:51

Kdybys ty ukázky dala na nějaký normální server - zkouším to tahat už od 13 hodin, teď je skoro 23 a stáhla se jen jedna :-)
Vylep to třeba na rapida.
Návrat nahoru Goto down
jeff
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 155
Registrace : 15. 01. 08

PROSIM SPOZNA NIEKTO???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PROSIM SPOZNA NIEKTO????   PROSIM SPOZNA NIEKTO???? Icon_minitime31/8/2008, 00:03

no já to měl za necelou minutu. Nemáš uzly na drátech?

Teď jsem to zkusil znova a měřil jsem to - 18 vteřin. U trojky.
Návrat nahoru Goto down
YaKi
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 294
Registrace : 31. 08. 06

PROSIM SPOZNA NIEKTO???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PROSIM SPOZNA NIEKTO????   PROSIM SPOZNA NIEKTO???? Icon_minitime31/8/2008, 02:16

No půvab zshare na takovéto věci je právě rychlost - nevím jestli teda včera odpoledne neměli nějaký problém, ale většinou se pouští ukázka téměř okamžitě a není ani potřeba ji stahovat (a pak zase mazat).
Jen tak pro zajímavost jsem to teď zase zkusil - a první ukázka se začala přehrávat dříve naž za 5 vteřin! Je mi jasné, že je noc a server není vytížený, ale na druhé straně mi na pozadí jede zrovna stahování vytěžující celou rychlost linky....
Návrat nahoru Goto down
nnnnnniv
mistr hudby
mistr hudby
avatar


Příspěvky : 33
Registrace : 09. 04. 08

PROSIM SPOZNA NIEKTO???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PROSIM SPOZNA NIEKTO????   PROSIM SPOZNA NIEKTO???? Icon_minitime31/8/2008, 09:23

Ať dělám co dělám, nestáhnu ani ň - přehrávání nezačne a stahování taky ne jediným výsledkem je hláška, že se nelze připojit k serveru. V počítači chyba není, mám tu dva zcela nezávislé :-(
Provider neblokuje nic, to mám ověřeno a zaručeno. Vychází mi pak z toho jedině že zshare blokuje pro stahování některé rozsahy adres.
Návrat nahoru Goto down
jeff
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 155
Registrace : 15. 01. 08

PROSIM SPOZNA NIEKTO???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PROSIM SPOZNA NIEKTO????   PROSIM SPOZNA NIEKTO???? Icon_minitime31/8/2008, 09:58

zkus to poslat mailem sám sobě, jestli to bude stejný
Návrat nahoru Goto down
nnnnnniv
mistr hudby
mistr hudby
avatar


Příspěvky : 33
Registrace : 09. 04. 08

PROSIM SPOZNA NIEKTO???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PROSIM SPOZNA NIEKTO????   PROSIM SPOZNA NIEKTO???? Icon_minitime31/8/2008, 10:36

Tak po experimentech zjištěno, že funguje připojení přes proxy. S velkou pravděpodobností se (mi) potvrdilo, že zshare blokuje některé IP. Proto jsem psal, aby to tazatelka dávala na nějaké "normální" servery.Už jsem se vícekrát setkal s tím, že někdo nemohl tahat ze zshare a musel použít proxy, tentokrát to poprvé postihlo i mě :-(
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





PROSIM SPOZNA NIEKTO???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PROSIM SPOZNA NIEKTO????   PROSIM SPOZNA NIEKTO???? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
PROSIM SPOZNA NIEKTO????
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prosim ak niekto spoznaaaa
» Prosim identifikuje niekto 2 piesne????
» Najde sa niekto?
» NESPOZNA NIEKTO???

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Hledám hudbu - video :: Music / Video Requests - HLEDÁM HUDBU / VIDEO-
Přejdi na: