*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Disco Fire - 20 Original Stars (1978)

Goto down 
AutorZpráva
NANIGA
hudební znalec
hudební znalec
avatar


Příspěvky : 12
Registrace : 20. 05. 07

Disco Fire - 20 Original Stars (1978) Empty
PříspěvekPředmět: Disco Fire - 20 Original Stars (1978)   Disco Fire - 20 Original Stars (1978) Icon_minitime6/12/2008, 15:02

Ahoj,
máte někdo možnost upnout sem LP asi z roku 1978 s názvem Disco Fire - 20 Original Stars. Byl to klasický výběr v té době populárních písniček :

Baccara - Sorry, I m A Lady, Dorados - Mary Ven Con Migo, Bonnie Tyler - Heaven, Smokie - It s Your Life, Laurent Voulzy - Rockollection, Silver Convention - Telegraf, Heavy Metal Kids - Delirious, Bay City Rollers - You Made Me Believe, Eric Carmen - She Did It, Danny Mirror - I Remember Elvis Presley, Belle Epoque - Miss Brodway, Smokie - Needles And Pins, Pepe Lienhard Band - Piccolo Man, Alan O Day - Undercover Angel, Hot Chocolate - So You Win Again, Adriano Celentano - Don t Play Thas Songs, Penny McLean - 1,2,3,4 Fire, Peter Sue and Marc - Memory Melody, Che and Ray - Boogie Woogie Boys.

Měl jsem tuto desku nahranou na kazetě, ale ta se mi používáním zničila a tak mi zbyl jen seznam písniček.
Díky
Návrat nahoru Goto down
 
Disco Fire - 20 Original Stars (1978)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» La Bionda - One For You, One For Me (1978, ZDF Disco)
» Old Stars Disco
» 80's Disco Stars
» 80's DISCO STARS&HITS [DVD]
» Old stars disco 5 (2006)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Hledám hudbu - video :: Music / Video Requests - HLEDÁM HUDBU / VIDEO-
Přejdi na: