*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 S-Kore

Goto down 
AutorZpráva
Ansambla
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
Ansambla


Příspěvky : 1081
Registrace : 01. 11. 09

S-Kore Empty
PříspěvekPředmět: S-Kore   S-Kore Icon_minitime12/10/2010, 15:57


S-Kore 155jqy1

S-Kore - Dopisy z Waldheimu (CZ 2010) - Rap

S-Core přichází s novou přezdívkou S-Kore a konečně i s novým albem Dopisy z Waldheimu. I když skoro pro všechny je nejlepší album Lovestory EP, tak pro mě to vždycky bylo album Možná už zítra ráno. Ale tohle album ho možná i trumfne, ale to ukáže až čas. Pro ty, kdo o něm nikdy nic neslyšeli, by chtělo napsat, že všechny instra si dělá sám, prostě žádný samplování nebo dokonce kradení. Všechno si dělá sám, což v rapu moc rozšířené není. A ty instra jsou fakt kvalitní, takže to je jeho velké +. Dále bych ještě sem měla napsat, že je to VLASTENEC! Žádnej nácek nebo rasista. Prostě normální vlastenec. Bohužel v dnešní době jsou všichni vlastenci označováni náckama, i když žádní náckové nejsou. Doopravdy mezi těmito slovy je velkej rozdíl. Album obsahuje 8 tracků. Další 4 tracky vydá jako bonus pro jeho fanoušky na Facebooku. Nejvíc jsem si oblíbila tracky Werther a Protestsong. písnička Werther jak už název napovídá je inspirován knížkou Utrpení mladého Werthera od známého spisovatele Goetheho. A Protestsong je pro mě nejvíc vlastenecký track na celém albu. Ale ve více písničkách se k tomuto tématu vrací, např. Inter arma silent musae- další hodně vlastenecký track. Pokud máte rádi rap o něčem a ne o ničem, tak tohle je spávná volba. Texty mají smysl a váhu. Snad každý člověk si v tom dokáže něco najít. S-Kore dělá kvalitní hudbu a pokud ji pochopíte, tak se ji už nikdy nevzdáte.

01 Exodus
02 Dal jsem Ti všechno
03 Inter arma silent musae
04 Werther
05 Protestsong
06 Pohádková
07 Na konci cesty
08 Vstávej!


MP3, CBR 192kbps, cover included rar, 86MB, bez hesla


============================================


S-Kore 2crx24iS-Kore Nbay5l

S-Kore - Zapomeň na všechno (CZ 2010) - Rap

21-ti letý rapper z Boskovic, kterého můžete znát pod pseudonymem S-KORE dnes (po svém prozatím nejúspěšnějším albu „Dopisy z Waldheimu„, které vydal letos v lednu) vydává možná své poslední album, které nazval „Zapomeň na všechno„. Dohromady tedy vydal 5 alb. První tři alba vydal v pořadí – Lovestory EP, Musíme pokračovat a Možná už zítra ráno. Sám říká, že tempo dvou alb za rok už nestíhá vzhledem k škole (momentálně studuje VUT v Brně) a osobním důvodům. Dál bude vydávat samostatné treky, ale to jestli se ještě někdy dočkáme alba z jeho strany je prozatím vě hvězdách. Na novém albu je osm stop, které zaberou necelých 40 minut. Ale pozor! Album je určeno osobám starším osmnácti let. Osobám mladším doporučuje S-KORE nejdřív konzultaci s rodičem nebo zákonným zástupcem.

01 Poslední koncert
02 Zapomeň na všechno
03 Paní doktorko
04 Šípková růženka
05 Byl jsem stejnej
06 Rezignace
07 Charlotte B
08 Další den v ráji


MP3, CBR 128 kbps, covers included rar, 41 MB, bez hesla

===================
obidva albumy v jednom súbore:
HOTFILE.COM:
kód:
http://hotfile.com/dl/75521793/01ce5e0/s_kore.rar.html
FILESERVE.COM:
kód:
http://www.fileserve.com/file/ZCW9P3Y

Návrat nahoru Goto down
 
S-Kore
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: MP3 :: CZ + SK - ČESKÉ A SLOVENSKÉ-
Přejdi na: