*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Rytmus (CZ-pop)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Ansambla
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
Ansambla


Příspěvky : 1081
Registrace : 01. 11. 09

Rytmus (CZ-pop) Empty
PříspěvekPředmět: Rytmus (CZ-pop)   Rytmus (CZ-pop) Icon_minitime22/10/2010, 06:26

Rytmus (CZ-pop) Hv9ri9Rytmus (CZ-pop) 3522q1j

Rytmus - 80 hitů české pop music 60.-80. let (CZ 2009) - Pop

Na tomto CD si máte možnosť vypočuť 80 hitov českej pop music z 60.-80. rokov minulého storočia v legendárnej silvestrovskej zmesi. Môžete si vypočuť zostrih piesni Heleny Vondráčkovej, Karla Gotta, Václava Neckářa, Petra Kotvalda, Stanislava Hložeka, Petry Černockej, Jiřího Korna, Petry Janů, Michala Davida, Ladislava Staidla, Jitky Zelenkovej, Vítězslava Vávru a Věry Spinarovej.

01 RYTMUS – PÁNI A DÁMY, ZPÍVEJTE S NÁMI (NOVINKA 2009)
Rytmus / Karel Gott – Hej páni, dámy / Petra Janů – Hrajte srarý rokenrol / Ladislav Štaidl – Mží ti do vlasů / Vítězslav Vávra – Citrónová holka / Věra Špinarová – Kosmická láska / Václav Neckář – Medemoiselle Giselle / Jiří Korn – Robinson / Rytmus
02 HELENA VONDRÁČKOVÁ
Rytmus / Kam zmizel ten starý song / Pátá / Archiméde / Málo mám lásky tvé / Lásko má, já stůňu / Růže kvetou dál / Múzy / Léto je léto / Sblížení / Rytmus
03 KAREL GOTT
Rytmus / Hej paní, dámy / Správný tón / Pocit sváteční / Oheň v sobě máš / Holka v domě / Ráno jedu dál / Rytmus
04 VÁCLAV NECKÁŘ
Rytmus / Koukám jak ten čas letí / Ze soboty na neděli / Doktor Dam Di Dam / Čaroděj Dobroděj / Lékořice / Modemoiselle Giselle / Ša-La-La-La-Li / Mýdlový princ / Tvým dlouhým vlasům / Potulný hráč / Rytmus
05 PETR KOTVALD, STANISLAV HLOŽEK A PETRA ČERNOCKÁ
Rytmus / Holky z naší školky / Bantam / Koukej se mnou si píseň broukej / Zpívání v dešti / Přijď mi říct / Náklaďák / Rytmus
06 JIŘÍ KORN
Rytmus / Zpívat jako déšť / Robinson / Gentleman / Claudie / Žal se odkládá / Windsurfing / Rytmus
07 PETRA JANŮ A MICHAL DAVID
Rytmus / Motorest / Hrajte starý rokenrol / Když muzikanti domů táhnou / Já si koupím klavír / Nenapovídej / Třetí galaxie / Rytmus
08 LADISLAV ŠTAIDL A JITKA ZELENKOVÁ
Rytmus / Mží ti do vlasů / Ospalé ráno / Lady Vronská / Jsou dny, kdy svítá o něco dřív / Rytmus / Zpívání / Vyprávění v pokoji / Ty mně smíš i lhát / Chanson D´Amour / Rytmus
09 VÍTĚZSLAV VÁVRA
Rytmus / Jsem největší / Citrónová holka / Konec prázdnin / Dívka z heřmánkové návsi / Hrajeme dál / Rytmus
10 VĚRA ŠPINAROVÁ
Rytmus / Zpívá táta Jan / Valentino / Byl to on / Já se sázím / Tak já ti mávám / Ty jsi můj song / Kosmická láska / Meteor lásky / Jednoho dne se vrátíš / Rytmus
11 RYTMUS – HRAJEME DÁL (NOVINKA 2009)
Rytmus / Petr Kotvald a Stanislav Hložek – Holky z naší školky / Jiří Korn – Zpívat jako déšť / Petra Černocká – Zpívání v dešti / Ladislav Štaidl – Jsou dny, kdy svítá o něco dřív / Michal David – Třetí galaxie / Helena Vondráčková – Pátá / Vítězslav Vávra – Dívka z heřmánkové návsi / Karel Gott – Ráno jedu dál / Rytmus


MP3, VBR 320kbps, covers included rar, 121MB , bez hesla.

HOTFILE COM:
kód:
http://hotfile.com/dl/77538015/904796c/rytmus__80_hitu_cz_pop.rar.html
FILESERVE COM:
kód:
http://www.fileserve.com/file/umfDfwW

Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

Rytmus (CZ-pop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rytmus (CZ-pop)   Rytmus (CZ-pop) Icon_minitime22/10/2010, 08:14

tý woe, zmixovat "kamelie s koulema" a Černockou no to musí být síla ...uff uff

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
 
Rytmus (CZ-pop)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Rytmus

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: MP3 :: CZ + SK - ČESKÉ A SLOVENSKÉ-
Přejdi na: