*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 SAVAGE - ONLY YOU 7´´ vinyl

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Empty
PříspěvekPředmět: SAVAGE - ONLY YOU 7´´ vinyl   SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Icon_minitime23/3/2011, 21:19

Koupím .........
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Empty
PříspěvekPředmět: Re: SAVAGE - ONLY YOU 7´´ vinyl   SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Icon_minitime24/3/2011, 00:20

kolik dáš?,mám na skladě
Návrat nahoru Goto down
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Empty
PříspěvekPředmět: Re: SAVAGE - ONLY YOU 7´´ vinyl   SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Icon_minitime24/3/2011, 17:20

kolik chceš ? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Empty
PříspěvekPředmět: Re: SAVAGE - ONLY YOU 7´´ vinyl   SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Icon_minitime25/3/2011, 00:50

na netu si to kup za 3 éčka,neznám většího vola,který by ti to tady prodal levněji,můžu se mýlit
Návrat nahoru Goto down
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Empty
PříspěvekPředmět: Re: SAVAGE - ONLY YOU 7´´ vinyl   SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Icon_minitime25/3/2011, 09:19

pierrepetr napsal:
na netu si to kup za 3 éčka,neznám většího vola,který by ti to tady prodal levněji,můžu se mýlit
Stačí se občas podívat na Aukro, The Twins - Love System jsem koupil za 49 Kč, Laid Back - High Society Girl za 69 Kč, Electra - Cuando Cuando 12' za 119 Kč. Nehodlám tedy tento vinyl kupovat za každou cenu, nabízím tedy cenu do 200 Kč včetně poštovného. Ber nebo neber ! Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Empty
PříspěvekPředmět: Re: SAVAGE - ONLY YOU 7´´ vinyl   SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Icon_minitime25/3/2011, 20:44

proč chceš platit 200kč?,jinde jsem to našel za 3éčka
Návrat nahoru Goto down
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Empty
PříspěvekPředmět: Re: SAVAGE - ONLY YOU 7´´ vinyl   SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Icon_minitime25/3/2011, 22:55

No vidíš, ještě vyděláš ! Ne vážně, pokud jsi ochoten ten vinyl prodat, navrhni tedy svou představu o ceně a dohodneme se.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Empty
PříspěvekPředmět: Re: SAVAGE - ONLY YOU 7´´ vinyl   SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Icon_minitime26/3/2011, 04:56

nejsem schopen konkurovat prodavačům,kteří nemají k tomuto citový vztah a ani nechápou co to je,mohu pochopit,majitel sbírky zemřel,děti nechápou,co to táta sbíral za kraviny,co s tím,zkusíme se toho nějak zbavit,než to vyhodit,možná nám někdo něco dá,já jsem majitel sbírky,jednou ,až tady z tohoto světa odejdu,budou se moje desky prodávat za hubičku,ještě žiji a pokud bych to chtěl někdy prodat,tak jako celek,aby mě to zmizelo z mysli,jednotlivé bonbónky vyzobat z dortu, jedině za reálnou cenu,což dnes nikdo nebude akceptovat,vzhledem ke konkurenci,kterou jsem popsal
Návrat nahoru Goto down
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Empty
PříspěvekPředmět: Re: SAVAGE - ONLY YOU 7´´ vinyl   SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Icon_minitime26/3/2011, 08:32

Pokud bys k tomu měl jak píšeš " citový " vztah, tak nechápu proč jsi na můj příspěvek vůbec reagoval ?! Hledal jsem někoho kdo by prodal, ne někoho kdo je " sběratel " , který nikdy nic ze své sbírky neprodá, případně nahodí až nesmyslně vysokou cenu kterou však nikdo nebude akceptovat. Psal jsem že koupím, ty že máš, proto jsem myslel že chceš prodat, ne že se tu budeš rozepisovat o své " sběratelské " vášni. Tak prosím, příště až tady budu shánět nějakou vinylovou desku, nereaguj, ke koupi by to jak vidím stejně nevedlo. Díky.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Empty
PříspěvekPředmět: Re: SAVAGE - ONLY YOU 7´´ vinyl   SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Icon_minitime26/3/2011, 23:22

nejprve jsem reagoval,že mám,potom jsem zjišťoval ceny na netu,pokud chceš předejít takovýmto reakcím,nepiš koupím,napiš koupím do 200kč max.a já nebudu reagovat na nesmyslnou nabídku
Návrat nahoru Goto down
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Empty
PříspěvekPředmět: Re: SAVAGE - ONLY YOU 7´´ vinyl   SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Icon_minitime27/3/2011, 09:18

Radši už snad nereaguj vůbec, pišeš že se prodavá za 3 eura a 200 Kč ti přijde jako nesmyslná nabídka ? Zase taková ' rarita ' ten Savage není, abych ho podle tvé představy kupoval třeba za 1000 Kč. V takovém případě jsou tvé vinylové desky neprodejné, tak si uchovej svou " vzácnou " sbírku a nenabízej jednotlivé kousky případným zájemcům k prodeji ! Já ani další případní zájemci nejsme ve většině případů pacienty žádné z psychiatrických léčeben !!! geek
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Empty
PříspěvekPředmět: Re: SAVAGE - ONLY YOU 7´´ vinyl   SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Icon_minitime27/3/2011, 20:08

hezky jsi to překroutil,ještě že si to každý může přečíst
1.nikde jsem nepsal,že je to rarita
2.pokud to někdo prodává za pár šupů,neznamená to,že je to cena,za kterou to mám prodat já
3.nikde jsem nepsal 1000kč
4.píšu,že prodám za reálnou cenu cokoliv
5.nechtěl jsem s tím začínat,ale sám jsi to nastínil ve tvém posledním vystoupení,až se vyléčíš tak se ozvi,přeji ti brzké uzdravení lol! SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl 442363
Návrat nahoru Goto down
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Empty
PříspěvekPředmět: Re: SAVAGE - ONLY YOU 7´´ vinyl   SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Icon_minitime27/3/2011, 20:19

Ty jsi se ale o žádné ceně kterou požaduješ nikde a nikdy nezmínil, jen vše přerovnáváš na ceny dřívější a přepočítáváš to na ceny za které by se to prodávalo dle dřívějších a dnešních platů dnes. Což je nelogické. v jiném příspěvku jsem se zmínil o Rubikově kostce, kupoval jsem jednu takovou v 83 roce na černé burze na Havelském trhu v Praze za 220 Kč, nedávno jsem ji prodal a byl jsem rád že jsem za ní dostal 90 Kč. Ne, nepsal jsi o 1000 Kč, ale z tvých příspěvků si každý může udělat obrázek o tom, že za méně jak 1000 Kč bys tu desku neprodal !!! To jsou přesně ty tvé " reálné " ceny které přepočítáváš s dřívějšku na dnešek, to už se ale nenosí !!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Empty
PříspěvekPředmět: Re: SAVAGE - ONLY YOU 7´´ vinyl   SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Icon_minitime27/3/2011, 20:35

možná se to nenosí u vás,ve světě ano,máš net,tak se podívej jaké jsou ceny,jsou věci u kterých to nejde přepočítat,taky jsem koupil digitálky v osmdesátých letech za 900Kčs,dnes neprodejné
Návrat nahoru Goto down
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Empty
PříspěvekPředmět: Re: SAVAGE - ONLY YOU 7´´ vinyl   SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Icon_minitime27/3/2011, 21:03

Neprodejné proto, že bys za ně dneska chlěl 6000 Kč. Ale už dost, tu desku si seženu jinde za " normální " cenu, jen vlastně nevím, jestli ti mám poděkovat za to, že jsi mi ji nabízel. Ale jo, díky .... bohužel však nejsem Kellner ani Bakala !
Návrat nahoru Goto down
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Empty
PříspěvekPředmět: Re: SAVAGE - ONLY YOU 7´´ vinyl   SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Icon_minitime7/5/2011, 20:52

keywest napsal:
Neprodejné proto, že bys za ně dneska chlěl 6000 Kč. Ale už dost, tu desku si seženu jinde za " normální " cenu, jen vlastně nevím, jestli ti mám poděkovat za to, že jsi mi ji nabízel. Ale jo, díky .... bohužel však nejsem Kellner ani Bakala !
Tak tomu říkám normální cena - sehnal jsem 7´vinyl za 149 Kč na Aukru.
Návrat nahoru Goto down
Eurodancefan
MODERATOR
MODERATOR
Eurodancefan


Male Příspěvky : 114
Leo Věk : 50
Registrace : 15. 09. 06

SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Empty
PříspěvekPředmět: Re: SAVAGE - ONLY YOU 7´´ vinyl   SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Icon_minitime6/8/2011, 12:31

Dobrá přestřelka, cena 200,-Kč byla myslím dobrá nabídka... Mimochodem znal jsem jednoho magistra z lékárny, který sbíral 60's a měl skutečné rarity! Předčasně zemřel a jeho rodiče už ve velmi pokročilém věku to při vyklízení bytu nechali nakonec rozdat a vyházet. Pokud to zvrchu viděl, tak jeho duše nenašla klidu. Stanovit přesnou cenu lze těžko, všechno je otázka nabídky a poptávky. Podle mého názoru u nás v současné době velký kšeft s hudebními nosiči udělat nelze. Malá poptávka...
Návrat nahoru Goto down
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Empty
PříspěvekPředmět: Re: SAVAGE - ONLY YOU 7´´ vinyl   SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Icon_minitime13/3/2012, 17:17

Souhlasím, ale vinylové desky si myslím se znovu probouzí k životu. Kdo by neměl rád to jejich úžasné praskání ?! Razz
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Empty
PříspěvekPředmět: Re: SAVAGE - ONLY YOU 7´´ vinyl   SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Icon_minitime14/3/2012, 02:55

SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl 442363 mě se zase líbí ten úžasný zvuk,který nikdy neuslyším z CD SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl 442363
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Empty
PříspěvekPředmět: Re: SAVAGE - ONLY YOU 7´´ vinyl   SAVAGE - ONLY YOU  7´´ vinyl Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
SAVAGE - ONLY YOU 7´´ vinyl
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Savage - Only You (12" Vinyl) [1984]
» Savage - 2009 - Twothousandnine (Vinyl, 12'')
» Savage Progress - My Soul Unwraps Tonight (12"Vinyl)
» Boys Next Door - Jenny (L.P. Extended Vinyl Version Remix )VINYL

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Ostatní :: BAZAR - nabídka/koupě - výměna a jiný handl-
Přejdi na: