*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 HEERY - vlastní tvorba

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
HEERY
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
HEERY


Male Příspěvky : 971
Capricorn Věk : 103
Místo : ori space
Emploi : V.I.P
Loisirs : HEERY is a highly evolved human, genetically engineered by the Ori
Registrace : 07. 01. 07

HEERY - vlastní tvorba Empty
PříspěvekPředmět: HEERY - vlastní tvorba   HEERY - vlastní tvorba Icon_minitime25/3/2007, 03:23

Vlastní songy tvořím už od 1986 kdy jsem začínal s pomocí dvou kazeťáků a mikrofonu - potom s příchodem PC jsem ulétl na MODech a dále pomocí Cakewalk, sound forge, reason atd. Tahle píseň vznikla koncem 90. let podle skutečné události kdy jsem se po návratu z hospody opřel doma o umyvadlo - to prasklo a já se vlastní vahou napíchl na ten zbytek...Fakt nic moc a bejt doma sám tak tato píseň nevznikla...http://www.aluplus.cz/mix/umyvadlo.mp3
Návrat nahoru Goto down
http://ori.ori
Jezeten
dirigent
dirigent
Jezeten


Příspěvky : 90
Registrace : 29. 04. 07

HEERY - vlastní tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: HEERY - vlastní tvorba   HEERY - vlastní tvorba Icon_minitime3/5/2007, 20:18

Ty voe, co to pouzivas za stranku?
Návrat nahoru Goto down
doot doot
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
doot doot


Male Příspěvky : 419
Virgo Věk : 57
Místo : Oldham,UK
Emploi : Actor and sportsman
Loisirs : co to je?
Registrace : 05. 03. 07

HEERY - vlastní tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: HEERY - vlastní tvorba   HEERY - vlastní tvorba Icon_minitime3/5/2007, 22:15

Sympatickej výkon,trochu rychlý na mě...docela ti závidim,že víš technicky jak na to................možná bych se nebál trochu víc trianglu......
Návrat nahoru Goto down
HEERY
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
HEERY


Male Příspěvky : 971
Capricorn Věk : 103
Místo : ori space
Emploi : V.I.P
Loisirs : HEERY is a highly evolved human, genetically engineered by the Ori
Registrace : 07. 01. 07

HEERY - vlastní tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: HEERY - vlastní tvorba   HEERY - vlastní tvorba Icon_minitime12/5/2007, 01:56

No triangl nemám a nějak po něm netoužím , ale až to zdigitalizuju tak sem upnu něco z dema SKZ (Snížená Kvalita Zvuku).
To jsem ještě neměl PC a používal dnes raritní "samplery" z 80 tejch let - casio SK5 a SK200 !!! Jó to byla doba.
HEERY - vlastní tvorba Sk-5
HEERY - vlastní tvorba Sk200
improved sample frequency (10.113 kHz)
1.62 seconds total sampling time -
Návrat nahoru Goto down
http://ori.ori
ambient
MODERATOR
MODERATOR
ambient


Příspěvky : 833
Registrace : 15. 06. 06

HEERY - vlastní tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: HEERY - vlastní tvorba   HEERY - vlastní tvorba Icon_minitime12/5/2007, 09:11

delas i neco ambientnejsiho nebo IDM ? a nebo jen v tomto industrialnim techno stylu?? Smile jo a ten "vokal" je tam nejak nevyraznej.. ale jinak zajimave

_________________
new beat - acid - house - techno (80s-90s)
Návrat nahoru Goto down
HEERY
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
HEERY


Male Příspěvky : 971
Capricorn Věk : 103
Místo : ori space
Emploi : V.I.P
Loisirs : HEERY is a highly evolved human, genetically engineered by the Ori
Registrace : 07. 01. 07

HEERY - vlastní tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: HEERY - vlastní tvorba   HEERY - vlastní tvorba Icon_minitime21/5/2007, 01:23

Ambient:HEERY je naprostej amaterskej diletant a rozhodně né hudebník - fakt bych v tom nehledal nějaké styly nebo tak něco.
Prostě občas mě to chytne a něco nahraju. Až jsem upnu píseň z mého dema SKZ "my sme jen zlí sněhuláci" tak bude jasno.A potom možná další věci HC kapely "nezametená ulice" kdy jsem opravdu hobloval elektriku....
Návrat nahoru Goto down
http://ori.ori
Sponsored content





HEERY - vlastní tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: HEERY - vlastní tvorba   HEERY - vlastní tvorba Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
HEERY - vlastní tvorba
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Smite (instrumentalna tvorba)piste prosim nazory.dakujem!!!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: MP3 :: MP3 - SINGLEs and MAXIs - Jednotlivé skladby-
Přejdi na: