*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 OSA a poplatky - dotaz

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
kromano
školák
školák
kromano


Příspěvky : 2
Registrace : 25. 03. 13

OSA a poplatky - dotaz Empty
PříspěvekPředmět: OSA a poplatky - dotaz   OSA a poplatky - dotaz Icon_minitime26/3/2013, 12:09

Rád bych se zeptal vás, kteří máte zkušenosti s pořádáním hudebně zábavných akcí, jak je to s poplatky pro OSA.
Psal jsem jim email, na který nikdo nereagoval (viz níže). Budu rád za každou zkušenost, radu...
předem děkuji Smile

email:

Dobrý den,
mám v plánu jednou za čas (cca 1-2x za 2 měsíce) pořádat řekněme "veřejné oslavy narozenin". V rámci těchto akcí, kde by byl samozřejmě vstup zdarma, bych rád pouštěl hudbu vč. videozáznamů (to znamená klipy, popř. koncerty).
Chtěl bych se v této souvislosti zeptat:
1) musím v těchto případech na Ochranný svaz autorský hlásit tyto akce?
2) budu za videoprodukci něco platit?
3) je na mé osobě, kde si klipy seženu (např. youtube,...) nebo je nutné dostat se k nim jinou cestou? (jen podotknu, že zdaleka ne všechny klipy jsou zakoupitelné)
3) jestliže budu chtít v rámci některé z oslav pustit také film (myšleno celovečerní), jakým způsobem mám postupovat a kolik mě to bude stát?(nepředpokládám, že si film budu moci stáhnout z rapidshare)
4) pakliže jednu nebo všechny z těchto výše zmíněných podmínek nesplním, resp. nenahlásím vůbec nic (případně jen část), jaké to pro mě může mít následky?

Závěrem bych chtěl zmínit, že jsem fyzická osoba bez vidiny zisku z těchto zábavných akcí - jde jen o pobavení přátel a známých. Předpokládaný počet zúčastněných osob bude podle mého předpokladu mezi 30 - 100 lidmi.

Předem vám děkuji, že se mými dotazy budete zaobírat a že mne neodkážete na "všeobecné podmínky".

Hezký den,
kromano
Návrat nahoru Goto down
HEERY
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
HEERY


Male Příspěvky : 971
Capricorn Věk : 103
Místo : ori space
Emploi : V.I.P
Loisirs : HEERY is a highly evolved human, genetically engineered by the Ori
Registrace : 07. 01. 07

OSA a poplatky - dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: OSA a poplatky - dotaz   OSA a poplatky - dotaz Icon_minitime9/5/2013, 00:14

No to by mě taky zajímalo....
Návrat nahoru Goto down
http://ori.ori
radko
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
radko


Příspěvky : 2116
Místo : základna na Marsu
Registrace : 01. 03. 07

OSA a poplatky - dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: OSA a poplatky - dotaz   OSA a poplatky - dotaz Icon_minitime7/5/2014, 22:35

alespoň trošku blíže článek Absurdita roku 2014 :)viz. http://ekonomika.idnes.cz/absurdita-roku-2014-seznam-pisni-osa-predem-f1n-/ekonomika.aspx?c=A140506_114048_ekonomika_spi
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





OSA a poplatky - dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: OSA a poplatky - dotaz   OSA a poplatky - dotaz Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
OSA a poplatky - dotaz
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» OSA a poplatky.
» DOTAZ
» dotaz

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Pravidla - Srazy - Diskuze :: D I S K U Z E - a jiný pokec-
Přejdi na: