*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Hledam !!!!!!

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
kc-jojo
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
kc-jojo


Příspěvky : 152
Registrace : 04. 05. 07

Hledam !!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Hledam !!!!!!   Hledam !!!!!! Icon_minitime14/5/2007, 23:20

Shanim ne co od techto formaci: AB LOGIC, 2RUFF, HIGH ENERGY, CONVERT!! Nemate nekdo ???? Budu vdecny za kazdou vec !!!!!! afro
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

Hledam !!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledam !!!!!!   Hledam !!!!!! Icon_minitime15/5/2007, 07:34

kc-jojo napsal:
Shanim ne co od techto formaci: AB LOGIC, 2RUFF, HIGH ENERGY, CONVERT!! Nemate nekdo ???? Budu vdecny za kazdou vec !!!!!! afro
vůbec nic mi to neříká No

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
kc-jojo
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
kc-jojo


Příspěvky : 152
Registrace : 04. 05. 07

Hledam !!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledam !!!!!!   Hledam !!!!!! Icon_minitime15/5/2007, 11:01

Tak jestli ti to neco pripomene tak tady je odkaz na video AB-logic-hitman a 2Ruff-dont stop the music urcite si vzpomenes!! https://www.youtube.com/watch?v=Sp0nqKmpEps tohle je ab-logic a tohle 2Raff sorry je tam a misto u sem to popletl!! https://www.youtube.com/watch?v=DSzELqFSqHI
Návrat nahoru Goto down
kc-jojo
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
kc-jojo


Příspěvky : 152
Registrace : 04. 05. 07

Hledam !!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledam !!!!!!   Hledam !!!!!! Icon_minitime15/5/2007, 11:08

A co tohle naslo by se neco?? k.da´cruz nebo africa bambaata-punany 94?? Neboj svuj upload rozsirim slibuju vcera to byla jen zkouska nechci byt mezi tema co jenom otravuji o veci!!!
Návrat nahoru Goto down
kc-jojo
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
kc-jojo


Příspěvky : 152
Registrace : 04. 05. 07

Hledam !!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledam !!!!!!   Hledam !!!!!! Icon_minitime15/5/2007, 11:12

Jo a jestli se te muzu zeptat jako zkuseneho co kdyby jsem sem daval i klipy samozrejme tam kam patri ale s toho yutube je to nic moc kvalita ja sam jich mam pozehnane a z 90 let ani nemluvim ale kdyz to roztahnes na vetsi plochu je to rozmazany ale myslim si ze kazdej by si prisel na svy a porad lepsi neco nezli nic!! No nebudu otravovat zatim ahoj
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

Hledam !!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledam !!!!!!   Hledam !!!!!! Icon_minitime15/5/2007, 11:42

Hitmana jsem už asi kdysi slyšel, ale ani jedna skladba není můj vkus - zjevně jsem trochu jinde než ty Bambata ani da Cruz nemám

co se týče klipů - mám spoustu klipů v bídné kvalitě, ale u některých mi to nevadí protože jiná šance není (hlavně ty z 80s které jsou méně profláklé) a určitě se někdo najde kdo bude klipy z 90s chtít - nechodí sem jen ti co mají rádi 80s Very Happy

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
kc-jojo
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
kc-jojo


Příspěvky : 152
Registrace : 04. 05. 07

Hledam !!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledam !!!!!!   Hledam !!!!!! Icon_minitime15/5/2007, 11:53

OK dik za podporu a verim ze si na kazdy muj prizpevek prijde kazdy kazdy jednou zacinal a verim ze nezklamu!!!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hledam !!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledam !!!!!!   Hledam !!!!!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hledam !!!!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hledam DVD

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Hledám hudbu - video :: Music / Video Requests - HLEDÁM HUDBU / VIDEO-
Přejdi na: