*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Pocta Princovi v hitparádách - konec dubna 2016

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
radko
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
radko


Příspěvky : 2178
Místo : základna na Marsu
Registrace : 01. 03. 07

Pocta Princovi v hitparádách - konec dubna 2016 Empty
PříspěvekPředmět: Pocta Princovi v hitparádách - konec dubna 2016   Pocta Princovi v hitparádách - konec dubna 2016 Icon_minitime30/4/2016, 20:05

Efekt ocenění a zhodnocení tvorby umělce až po jeho smrti, známý spíše z malířství či sochařství, nastal u Prince, je zpět v hitparádách v Top10, v albových má první dvě místa.

Bohužel Princeho nejlepší tvorba mě vždy nějak minula, jen jeden z největších úletů osmdesátek písnička Kiss bohužel ne, ale nakonec proč ne...
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

Pocta Princovi v hitparádách - konec dubna 2016 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pocta Princovi v hitparádách - konec dubna 2016   Pocta Princovi v hitparádách - konec dubna 2016 Icon_minitime30/4/2016, 22:31

no já měl s Princem vždy problém - něco se mi hodně líbilo a něco bylo děsný. Ovšem film a album Purple Rain jsou skvělá záležitost. Stejně jako When Doves Cry, Let's Go Crazy, 1999, Diamonds And Pearls, 7, Little Red Corvette, Cream, U Got The Look, Most Beautiful Girl In The World ... ovšem třeba zmíněná Kiss je hrozná věc ať od něj nebo T.Jonese s art of Noise - mimo soundtracku PR jsem nenašel jeho desku kterou bych musel mít, ovšem na nějaký jeho výběr určitě jednou dojde

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
Jadranko
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
Jadranko


Příspěvky : 634
Místo : Zlín
Registrace : 13. 09. 07

Pocta Princovi v hitparádách - konec dubna 2016 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pocta Princovi v hitparádách - konec dubna 2016   Pocta Princovi v hitparádách - konec dubna 2016 Icon_minitime3/5/2016, 16:14

Prince jsem a mám pořád rád, no a vždy jsem si vybíral hity které se mě líbili zbytek jsem smazal.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pocta Princovi v hitparádách - konec dubna 2016 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pocta Princovi v hitparádách - konec dubna 2016   Pocta Princovi v hitparádách - konec dubna 2016 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pocta Princovi v hitparádách - konec dubna 2016
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» konec 70.let...?
» Co si myslite bude v roce 2011 konec sveta nebo ne

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Pravidla - Srazy - Diskuze :: D I S K U Z E - a jiný pokec-
Přejdi na: