*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) !

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
shannow
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
shannow


Male Příspěvky : 300
Registrace : 19. 07. 06

ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) ! Empty
PříspěvekPředmět: ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) !   ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) ! Icon_minitime10/11/2007, 22:38

zdar fšem !

nigdy bych netipnul, že budu psát do téhle sekce, nicméně stát se jak vidno může fšecko ! No

takže : v pátek jsem po cestě do Práglu zaslechnul v rádiu (nevim gde, ale nejspíš to bylo City, bo to mám naladěný nejčastěji) nějaký italský song, který mě prostě chytil ... možná to znáte, takový to něco, co neznáte, ale jak to slyšíte, tak od tý doby si to broukáte, pískáte atd... no a dneska jsem to slyšel zas a začínám mít depku !!! Mad Jednak z toho, že to neznám, mnohem víc z toho, že to nemám a navíc je to italský (což ti, kteří mne znají, jistě chápou)...

takže : kdyby to náhodou někdo měl, jsem za a) velkým dlužníkem; b) nabízím exkluzivní přístup na můj private server, kde myslím najde určitě aspoň něco, co nemá nebo neslyšel - anebo mu pošlu seznam mých vinyl desek s tím, že pro něj ripnu cokoli o co si řekne !!! alien

please, help me, nebo nedožiju konce roku, ten song prostě musím mít !!! drunken

no a wo co vlastně jde, aneb co jsem aspoň já vydedukoval :
a) ten vokál znám, je to někdo, kdo už něco nazpíval ... je to chlap teda...
b) písnička se na 90 % jmenuje "Ancora"
c) podle soundu bych tipnul, že to bude spíš novější, tj ne 80's, ale spíš současná muzika...
d) pokud jsem to ještě nepsal a z názvu to není jasný, je to italský ... skladba v rychlejším synthkantilénovém rytmu

NEVÍ NĚGDO ??? Je to trapný, ale já fakt newim ... Embarassed
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) !   ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) ! Icon_minitime10/11/2007, 22:46

shannow napsal:
.. no a dneska jsem to slyšel zas a začínám mít depku !!! Mad Jednak z toho, že to neznám, mnohem víc z toho, že to nemám a navíc je to italský (což ti, kteří mne znají, jistě chápou)...
NEVÍ NĚGDO ??? Je to trapný, ale já fakt newim ... Embarassed
chápu tvé pocity, ale bohužel ti nepomohu - zkus napsat do City .... třeba, nic lepšího mě nenapadá Shocked

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
shannow
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
shannow


Male Příspěvky : 300
Registrace : 19. 07. 06

ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) !   ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) ! Icon_minitime10/11/2007, 22:49

[quote="pavelse)]- zkus napsat do City .... třeba, nic lepšího mě nenapadá Shocked[/quote]

to už jsem udělal, ale zkouším to na více frontách ... navíc si myslím, že lidi tady jsou malinko výš než experti na City (alespoň někteří) ... Cool
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) !   ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) ! Icon_minitime10/11/2007, 23:31

Shannowe,
opravdu jen zkusím,co tohle - https://www.youtube.com/watch?v=x69QStDXkw8 ??? Shocked Shocked
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) !   ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) ! Icon_minitime10/11/2007, 23:40

kristyna napsal:
Shannowe,
opravdu jen zkusím,co tohle - https://www.youtube.com/watch?v=x69QStDXkw8 ??? Shocked Shocked

Tak to silně pochybuju, že to by bylo TO CO HLEDÁ shannow Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
topol
MODERATOR
MODERATOR
topol


Male Příspěvky : 3026
Místo : East EU - West Bohemia
Emploi : retraité
Loisirs : cagnarderie
Registrace : 29. 06. 06

ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) !   ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) ! Icon_minitime11/11/2007, 00:59

Název skladby Ancora v kombinaci s italským zpěvákem se vyskytuje poměrně hojně.Namátkou uvádím Marco Masini:Ancora Vita E', Fabio Concato:Ti Ricordo Ancora, Mietta:Ancora Insieme A Te, Gemelli Diversi:Un attimo Ancora, Nino De Angelo:Ancora tu, Eduardo De Crescenzo:Ancora, Ricardo Cocciante:Ancora, Adriano Celentano:Ancora Vivo, Jovanotti:Ancora Di Piu, Lucio Battisti:Ancora Tu, Toto Cutugno:Siamo Ancora Noi, Eros Ramazzotti:Un Ancora Del Vento a další.
Bohužel vzhledem k množství songů které přicházejí v úvahu nejsem schopen konkrétnější pomoci
Návrat nahoru Goto down
shannow
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
shannow


Male Příspěvky : 300
Registrace : 19. 07. 06

ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) !   ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) ! Icon_minitime23/11/2007, 21:42

topol napsal:
Název skladby Ancora v kombinaci s italským zpěvákem se vyskytuje poměrně hojně.Namátkou uvádím Marco Masini:Ancora Vita E', Fabio Concato:Ti Ricordo Ancora, Mietta:Ancora Insieme A Te, Gemelli Diversi:Un attimo Ancora, Nino De Angelo:Ancora tu, Eduardo De Crescenzo:Ancora, Ricardo Cocciante:Ancora, Adriano Celentano:Ancora Vivo, Jovanotti:Ancora Di Piu, Lucio Battisti:Ancora Tu, Toto Cutugno:Siamo Ancora Noi, Eros Ramazzotti:Un Ancora Del Vento a další.
Bohužel vzhledem k množství songů které přicházejí v úvahu nejsem schopen konkrétnější pomoci

díky nejen topolovi, ale i ostatním za snahu cheers

song už jsem identifikoval, a dnes mi i přišel ... já věděl, že ten hlas znám Wink je to Ryan Paris, písnička se opravdu jmenuje Ancora ! Cool
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) !   ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) ! Icon_minitime23/11/2007, 21:54

no sláva, jsi zachráněn i do dalšího roku Very Happy a my se můžeme těšit na další skvosty z tvé sbírky

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
zemekoule
mistr hudby
mistr hudby
avatar


Příspěvky : 27
Registrace : 04. 11. 07

ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) !   ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) ! Icon_minitime24/11/2007, 08:29

Docela by mě zajímalo, jaká že to melodie tě tak vzala :-) Nechceš se podělit o link ? Předem díky.
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) !   ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) ! Icon_minitime24/11/2007, 09:00

zemekoule napsal:
Docela by mě zajímalo, jaká že to melodie tě tak vzala :-) Nechceš se podělit o link ? Předem díky.

Než přijde link, zatím si můžeš poslechnout toto: Laughing
http://cdbaby.com/mp3lofi/ryanparis-07.m3u
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
Sponsored content





ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) !   ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) ! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
ač bych tomu nevěřil, jsem v pr... (asi víte gde) !
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Hledám hudbu - video :: Music / Video Requests - HLEDÁM HUDBU / VIDEO-
Přejdi na: