*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 NEMATE? POMUZETE?

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
gremlins
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
gremlins


Male Příspěvky : 468
Taurus Věk : 51
Místo : Ostrava Čs. Legií
Registrace : 31. 05. 07

NEMATE? POMUZETE? Empty
PříspěvekPředmět: NEMATE? POMUZETE?   NEMATE? POMUZETE? Icon_minitime14/12/2007, 15:29

Piero Cassano - Non arrenderti mai

video ukazka..... https://www.youtube.com/watch?v=VycPPxZVWsc

:jesus: :jesus: :jesus:
Návrat nahoru Goto down
Eurodancefan
MODERATOR
MODERATOR
Eurodancefan


Male Příspěvky : 114
Leo Věk : 50
Registrace : 15. 09. 06

NEMATE? POMUZETE? Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEMATE? POMUZETE?   NEMATE? POMUZETE? Icon_minitime19/12/2007, 10:01

Hurá, tak tuhle skladbu mám nahranou už x-let z polského rádia a zatím jsem nevěděl kdo to zpívá (kdysi ji hráli často...).
Návrat nahoru Goto down
gremlins
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
gremlins


Male Příspěvky : 468
Taurus Věk : 51
Místo : Ostrava Čs. Legií
Registrace : 31. 05. 07

NEMATE? POMUZETE? Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEMATE? POMUZETE?   NEMATE? POMUZETE? Icon_minitime20/12/2007, 05:25

JA MYSLEL ZE JI NEKDO ZAZRAKEM MA A NIC.:-( TAK ASPON JSME NA TO DVA. :-) ALE JESTLI JI NEKDY SEZENEM,KDO VI?
Návrat nahoru Goto down
topol
MODERATOR
MODERATOR
topol


Male Příspěvky : 3026
Místo : East EU - West Bohemia
Emploi : retraité
Loisirs : cagnarderie
Registrace : 29. 06. 06

NEMATE? POMUZETE? Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEMATE? POMUZETE?   NEMATE? POMUZETE? Icon_minitime20/12/2007, 20:23

Kontaktoval jsem přátele z Německa a bohužel tuto skladbu nemají.
Sehnat ji bude asi složité,neboť dle dostupných informací,vyšla pouze na 7" Singlu Ariston č. AR/00929 A) Non arrenderti mai, B) Bianca luna a zazněla v San Remu roku 1982.

NEMATE? POMUZETE? Arrenderti
Návrat nahoru Goto down
gremlins
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
gremlins


Male Příspěvky : 468
Taurus Věk : 51
Místo : Ostrava Čs. Legií
Registrace : 31. 05. 07

NEMATE? POMUZETE? Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEMATE? POMUZETE?   NEMATE? POMUZETE? Icon_minitime21/12/2007, 12:44

TOPOLE NESTRAS! TAKZE V RADIICH V 80.LETECH JI POUSTELI Z LP?
Návrat nahoru Goto down
topol
MODERATOR
MODERATOR
topol


Male Příspěvky : 3026
Místo : East EU - West Bohemia
Emploi : retraité
Loisirs : cagnarderie
Registrace : 29. 06. 06

NEMATE? POMUZETE? Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEMATE? POMUZETE?   NEMATE? POMUZETE? Icon_minitime21/12/2007, 16:32

Já nestraším.Kromě SP vyšla tato skladba ještě na dvou kompilačních LP(Italo Super Hits '82 a Best of San Remo 82),které možná existují i jako CD nebo kazeta.

P.S.:Teď jsem v kontaktu s jedním Rusem,který má výše zmíněný singl a nabízí možnost,poslat ho na e-mail v mp3.Snad se mi ozve.
Návrat nahoru Goto down
topol
MODERATOR
MODERATOR
topol


Male Příspěvky : 3026
Místo : East EU - West Bohemia
Emploi : retraité
Loisirs : cagnarderie
Registrace : 29. 06. 06

NEMATE? POMUZETE? Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEMATE? POMUZETE?   NEMATE? POMUZETE? Icon_minitime7/1/2008, 20:56

Konečně jsem se dočkal reakce z Ruska. Mr.Zolonoy mi dnes zaslal odkaz na stažení.

http://rapidshare.com/files/81972098/_piero_cassano_82_-_non_arrenderti_mai.mp3.html

Přeji pěkný poslech! :music:
Návrat nahoru Goto down
gremlins
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
gremlins


Male Příspěvky : 468
Taurus Věk : 51
Místo : Ostrava Čs. Legií
Registrace : 31. 05. 07

NEMATE? POMUZETE? Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEMATE? POMUZETE?   NEMATE? POMUZETE? Icon_minitime7/1/2008, 23:15

TOPOLE TED ZJISTUJI STAV FORA NA MOBILU A REKNUTI ZE SE TESIM JAK MALE DECKO AZ TO STAHNU.ZATIM JSEM MIMO TAKZE PREDBEZNE TI POSILAM VELKE DIKY.JSI DOBRY,FAKT.TEN SONG VAZNE NENI K MANI.
Návrat nahoru Goto down
Eurodancefan
MODERATOR
MODERATOR
Eurodancefan


Male Příspěvky : 114
Leo Věk : 50
Registrace : 15. 09. 06

NEMATE? POMUZETE? Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEMATE? POMUZETE?   NEMATE? POMUZETE? Icon_minitime21/1/2008, 16:15

Já jsem stav kolem této skladby zjistil a teď, takže mám taky radost, třeba že ji mám slušně nahranou na kazetě z rádia, no
Poláci dávali hodně takových singlových rarit. Mám z té doby mraky kazet a ještě dost skladeb jsem nikde na netu nepostřehl, bohužel jak člověk nezná název, je to marné shánění, takže jen otázka náhody, což už se mi několikrát díky bohu poštěstilo. Ještě jednou díky všem zainteresovaným v této "cause".
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

NEMATE? POMUZETE? Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEMATE? POMUZETE?   NEMATE? POMUZETE? Icon_minitime21/1/2008, 17:09

Eurodancefan napsal:
Já jsem stav kolem této skladby zjistil a teď, takže mám taky radost, třeba že ji mám slušně nahranou na kazetě z rádia, no
Poláci dávali hodně takových singlových rarit. Mám z té doby mraky kazet a ještě dost skladeb jsem nikde na netu nepostřehl, bohužel jak člověk nezná název, je to marné shánění, takže jen otázka náhody, což už se mi několikrát díky bohu poštěstilo. Ještě jednou díky všem zainteresovaným v této "cause".
nestálo by za pokus ty skladby z kazet nahrát do PC a dát na web ?

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
gremlins
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
gremlins


Male Příspěvky : 468
Taurus Věk : 51
Místo : Ostrava Čs. Legií
Registrace : 31. 05. 07

NEMATE? POMUZETE? Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEMATE? POMUZETE?   NEMATE? POMUZETE? Icon_minitime21/1/2008, 20:17

AHOJ PAVELSE.BERU TE ZA SLOVO A ASI TU ZA NEJAKY TEN DEN UMISTIM ASI 10. PISNI ZE STARE KAZETY.TY SONGY SE MI DOCELA LIBI ALE MAM VYPADEK PAMETI :-) KDO TO ZPIVA.MUSIM TY SONGY ALE TROCHU UPRAVIT PROTOZE TA KVALITA JE DESNA.SNAD MI POMUZOU JAKO PREDTIM S IDENTIFIKACI SONGU A NEJEN TO FANDOVE TOHOTO FORA. TESIM SE PREDEM. :-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





NEMATE? POMUZETE? Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEMATE? POMUZETE?   NEMATE? POMUZETE? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
NEMATE? POMUZETE?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» POMUZETE MI S IDENTIFIKACI?
» Shanim-POMUZETE???
» POMUZETE S RARITAMI???
» NEMATE RARITKU?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Hledám hudbu - video :: Music / Video Requests - HLEDÁM HUDBU / VIDEO-
Přejdi na: