*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 prosbička o radu (nejedná se o muziku a nic podobného)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
radko
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
radko


Příspěvky : 2124
Místo : základna na Marsu
Registrace : 01. 03. 07

prosbička o radu (nejedná se o muziku a nic podobného) Empty
PříspěvekPředmět: prosbička o radu (nejedná se o muziku a nic podobného)   prosbička o radu (nejedná se o muziku a nic podobného) Icon_minitime6/3/2008, 07:55

chtěl jsem se zeptatjestli je neúspěch v lásce životní tragédie?

třeba se někdo někdy musel s něčím podobným vypořádat, poradí někdo? díky za jakoukoliv odpověď
Návrat nahoru Goto down
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

prosbička o radu (nejedná se o muziku a nic podobného) Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosbička o radu (nejedná se o muziku a nic podobného)   prosbička o radu (nejedná se o muziku a nic podobného) Icon_minitime6/3/2008, 08:39

Já sám se v těhle případech vždycky snažil držet pořekadla KDYŽ NĚCO KONČÍ, NĚCO HEZKÉHO ZASE ZAČÍNÁ[b]. Vím, že se mi to radí, zatím jsem relativně "šťastně ženatý", ale pár rozchodů už jsem taky zažil. Někdy se s tím člověk vyrovnává jen s vypětím všech sil, ale ono bohužel stejně nic jiného většinou nezbývá. Pokud mluvíš za sebe, DRŽÍM PALCE !!!!
Návrat nahoru Goto down
Hallyna
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Female Příspěvky : 298
Taurus Věk : 52
Místo : Brno
Registrace : 22. 11. 06

prosbička o radu (nejedná se o muziku a nic podobného) Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosbička o radu (nejedná se o muziku a nic podobného)   prosbička o radu (nejedná se o muziku a nic podobného) Icon_minitime6/3/2008, 13:44

Ahoj Radko podle mě je plno lidiček na tom stejně jako ty ale podle mě na každýho někde někdo čeká ale musíš ho poznat a dávat pozor abys to nepromeškal a neupínat se k nadějím které jsou zbytečné . Prvně si člověk musí udělat pořádek u sebe v životě a probrat priority a pak začít hledat ale hledat tu duši a né jenom povrchní krásu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





prosbička o radu (nejedná se o muziku a nic podobného) Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosbička o radu (nejedná se o muziku a nic podobného)   prosbička o radu (nejedná se o muziku a nic podobného) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
prosbička o radu (nejedná se o muziku a nic podobného)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prosim o radu!!
» Prosba o radu.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Pravidla - Srazy - Diskuze :: D I S K U Z E - a jiný pokec-
Přejdi na: