*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Poslechněte si zvuky, které z našeho života pomalu mizí

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

Poslechněte si zvuky, které z našeho života pomalu mizí Empty
PříspěvekPředmět: Poslechněte si zvuky, které z našeho života pomalu mizí   Poslechněte si zvuky, které z našeho života pomalu mizí Icon_minitime23/3/2008, 17:12

Pamatujete si, jaké zvuky vydával při intenzivní práci psací stroj? Jak píská stará konvice na vodu? Jak řinčely píchačky na vrátnici?

Kliknutím na obrázek, si můžete tyto a jiné zvuky poslechnout


Poslechněte si zvuky, které z našeho života pomalu mizí KUZ21d654_A080319_MBB_POUTACEK_N
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
ilove80music
MODERATOR
MODERATOR
ilove80music


Příspěvky : 847
Aquarius Věk : 57
Místo : Kofoland
Registrace : 06. 04. 07

Poslechněte si zvuky, které z našeho života pomalu mizí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslechněte si zvuky, které z našeho života pomalu mizí   Poslechněte si zvuky, které z našeho života pomalu mizí Icon_minitime23/3/2008, 17:45

No to víš, že si to pamatuju. Jako dělňase mně ty píchačky vždy deprimovali, kafe-konvici jsem ráno co ráno poslouchal doma a klapot stroje znám ze zkoušek, které jsme dělala a kupodivu i udělal.
Díkas za nostalgickou vzpomínku.
Návrat nahoru Goto down
topol
MODERATOR
MODERATOR
topol


Male Příspěvky : 3026
Místo : East EU - West Bohemia
Emploi : retraité
Loisirs : cagnarderie
Registrace : 29. 06. 06

Poslechněte si zvuky, které z našeho života pomalu mizí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslechněte si zvuky, které z našeho života pomalu mizí   Poslechněte si zvuky, které z našeho života pomalu mizí Icon_minitime23/3/2008, 18:44

Mizející zvuky... Jak které a jak pro koho.

Mechanický budík mám pořád (věřím mu víc než radiobudíku),i psací stroj mám,a postarší gramofon Tesla se u mne nachází také...
Trabantů u nás jezdí ještě dost,zvonek na dveřích některé obchody-zvlášť na menších městech-mají,a když naši hasiči projíždí kolem se svou starou Tatrou 148,nebo Avií,je to zvuk,jako že se spíš blíží pohroma,než záchrana.


Možná je můj názor ovlivněn tím,že bydlím v diluviální jeskyni a tento příspěvek tesám pazourkem ...
Návrat nahoru Goto down
zase
mistr hudby
mistr hudby
avatar


Příspěvky : 20
Registrace : 18. 04. 07

Poslechněte si zvuky, které z našeho života pomalu mizí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslechněte si zvuky, které z našeho života pomalu mizí   Poslechněte si zvuky, které z našeho života pomalu mizí Icon_minitime23/3/2008, 21:38

Díky za takovou pěknou vzpomínku.Fakt super ani si člověk neuvědomí co už všechno zmizelo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Poslechněte si zvuky, které z našeho života pomalu mizí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslechněte si zvuky, které z našeho života pomalu mizí   Poslechněte si zvuky, které z našeho života pomalu mizí Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Poslechněte si zvuky, které z našeho života pomalu mizí
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Pravidla - Srazy - Diskuze :: D I S K U Z E - a jiný pokec-
Přejdi na: