*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+)

Goto down 
+23
Bárt S.
Breakdancer80s90s
gaboo
neo.2007
dancemania
AntiSnooper
h.vlastimil
Hallyna
3311rich
topol
keywest
romozo
ilove80music
HEERY
senso24
pepa_namornik
ambient
pimpo
pavelse
mirekmaser
aLuGaRd
ender
Yazoo
27 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Next
AutorZpráva
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+)   VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Icon_minitime13/3/2008, 11:56

pimpo napsal:
ajajajaj, už to prasklo! Však jsem vám říkal, aby jste mě u toho počítače nefotili. v Very Happy
woe, do těch maníků máš daleko Wink

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+)   VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Icon_minitime14/3/2008, 11:04

VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 013lb6
Návrat nahoru Goto down
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+)   VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Icon_minitime22/3/2008, 17:04

VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Vv061xb8
Návrat nahoru Goto down
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+)   VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Icon_minitime23/3/2008, 13:40

VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 H4752880a4718e6c272cac5cf7
Návrat nahoru Goto down
topol
MODERATOR
MODERATOR
topol


Male Příspěvky : 3026
Místo : East EU - West Bohemia
Emploi : retraité
Loisirs : cagnarderie
Registrace : 29. 06. 06

VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+)   VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Icon_minitime23/3/2008, 14:28

Podobný případ několikrát popisuje např.i MUDr.Radim Uzel CSc. Jako vyšší primáti se musíme techniku pohlavního styku naučit.
Oč jednodušší to mají vývojově nižší druhy...

Náboženství je kolektivní neuróza, respektive funkce individuální psychiky, jež produkuje bohy, kteří mají za úkol těšit a uspokojovat dětinské touhy dospělého. Sigmund Freud
Návrat nahoru Goto down
topol
MODERATOR
MODERATOR
topol


Male Příspěvky : 3026
Místo : East EU - West Bohemia
Emploi : retraité
Loisirs : cagnarderie
Registrace : 29. 06. 06

VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+)   VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Icon_minitime23/3/2008, 14:34

Nějak takhle to vypadá,když se prohlížím v zrcadle...

VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Fatman-skinnyimage
Návrat nahoru Goto down
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+)   VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Icon_minitime24/3/2008, 13:33

Nejsem zde na fóru moc dlouho, nicméně si myslím, že nějakými svými příspěvky jsem zde na fórum přispěl. Chápu sice, že svůj příspěvek PET SHOP BOYS - 12 INCH COLLECTION jsem místo do Discography - Foreign Music (Zahraniční interpreti) umístil do složky 80tá léta, moderátorem byl přesunut do té správné složky, ale přesto nechápu, proč si někdo můj příspěvek umístí pod svým jménem ? Netrvám sice na jednom jediném příspěvku, leč tohle by se nezamlouvalo asi většině z nás.
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+)   VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Icon_minitime24/3/2008, 13:41

keywest napsal:
...nechápu, proč si někdo můj příspěvek umístí pod svým jménem ?
Můžeš mi tohle trošku objasnit ?
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
pimpo
V.I.P. MODERATOR
V.I.P. MODERATOR
pimpo


Male Příspěvky : 3876
Capricorn Věk : 104
Registrace : 12. 04. 06

VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+)   VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Icon_minitime24/3/2008, 14:07

keywest napsal:
Nejsem zde na fóru moc dlouho, nicméně si myslím, že nějakými svými příspěvky jsem zde na fórum přispěl. Chápu sice, že svůj příspěvek PET SHOP BOYS - 12 INCH COLLECTION jsem místo do Discography - Foreign Music (Zahraniční interpreti) umístil do složky 80tá léta, moderátorem byl přesunut do té správné složky, ale přesto nechápu, proč si někdo můj příspěvek umístí pod svým jménem ? Netrvám sice na jednom jediném příspěvku, leč tohle by se nezamlouvalo asi většině z nás.

Ahoj Keyweste.
Tvůj dotaz je určen mě, protože jsem to já, kdo si dovolil přesunout tvůj příspěvek PSB. Samozřejmě si sypu popel na hlavu, ale líp to udělat neumím a vlastně ani nemůžu.

Tvůj příspěvek "PSB - 12inch collection" jsi umístil do rubriky 80's. Myslím, že je mu lépe v již založené DISKOGRAFII PET SHOP BOYS. Ostatně jestli se podívaš pozorně, tak hned v úvodu uvedeného příspěvku je poděkování tobě, jako originálnímu uploaderovi.

Naštěstí si na tomto fóru nehajeme na sbírání bodů a přelévání fiktivních peněz. Doufám tedy, že se tě zráta dvou, tří příspěvkových bodíků nedotýká osobně.

OMLOUVÁM SE! Crying or Very sad

Pimpo

P.S. pro ostatní uploadery - před založením nového tématu se prosím přesvědčte, zda "Váš" interpret už tady nemá svůj chlíveček.
Díky.
Very Happy

_________________
PIMPO 4U - 80ies 4ever
http://80ies.heavenforum.com/index.htm
http://pimpomusic.blogspot.com
http://vymena.webzdarma.cz
http://jeff.webzdarma.cz
Návrat nahoru Goto down
http://vymena.webzdarma.cz
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+)   VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Icon_minitime24/3/2008, 14:21

PIMPO, tohle není naprosto nic proti tobě, naopak si velice vážím všeho, co jsi pro toto fórum udělal ( a že toho není zrovna málo ). A už vůbec mi v tomto případě nejde o žádné " děkovací příspěvky " ! Jen mě zarazilo to, že se můj příspěvek objevil pod tvým " nickem " ! Prosím tě, tohle vážně neřeš, jde zde především o bezva muziku, ne o žádné žabo-myšší sváry. A tak to nechme tak, jak to zpívá Petra Janů ve své písni " Jedeme dál " ! Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
3311rich
školák
školák
avatar


Příspěvky : 7
Registrace : 25. 03. 08

VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Xanadu   VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Icon_minitime25/3/2008, 18:49

:psst: Kdo by neznal (trochu jiná verze) -můžeš poslechnout i stáhnout :trance: http://richardo.uvadi.cz/Pop_Xanadu.mp3
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+)   VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Icon_minitime27/3/2008, 17:58

Holčičky,zahrajte si pexeso !


http://www.mangl.at/c.html


study
Návrat nahoru Goto down
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+)   VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Icon_minitime27/3/2008, 18:08

Ty jo, ten to s tím míčkem umí ještě líp než já Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+)   VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Icon_minitime27/3/2008, 20:37

keywest napsal:
Ty jo, ten to s tím míčkem umí ještě líp než já Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

vid' santa
a zahrál sis pexeso ??? mám tu i pro pány ,víš Very Happy
Návrat nahoru Goto down
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+)   VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Icon_minitime27/3/2008, 20:47

K pexesu jsem se ještě nedostal, začal jsem znovu trénovat s tím míčkem. Zabralo mi to sice spoustu času, ale myslím, že jsem se malinko zdokonalil ! Laughing Laughing Laughing . Jo, teď už si snad na to pexeso čas najdu !!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+)   VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Icon_minitime27/3/2008, 21:18

keywest napsal:
K pexesu jsem se ještě nedostal, začal jsem znovu trénovat s tím míčkem. Zabralo mi to sice spoustu času, ale myslím, že jsem se malinko zdokonalil ! Laughing Laughing Laughing . Jo, teď už si snad na to pexeso čas najdu !!!

opravdu ? tak to teda musí být sakra "macek" aby se ti tohle povedlo natrénovat.... pirat pirat piratpirat pirat
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+)   VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Icon_minitime27/3/2008, 21:22

sakra,už tady ani nic mazat nemůžu.....prostě mám endešlus Cool Cool Cool
Návrat nahoru Goto down
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+)   VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Icon_minitime28/3/2008, 10:58

kristyna napsal:
sakra,už tady ani nic mazat nemůžu.....prostě mám endešlus Cool Cool Cool
Proboha, co by jsi chtěla mazat ? Vždyž je to ve vší počestnosti ! Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Pokud se sexu nejde vyhnouti, jest nezbytno, aby se ........   VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Icon_minitime3/4/2008, 20:27

VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 3909_110

Pokud se sexu nejde vyhnouti, jest nezbytno, aby se provozoval v naprosté tmě.
Návrat nahoru Goto down
Hallyna
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Female Příspěvky : 298
Taurus Věk : 52
Místo : Brno
Registrace : 22. 11. 06

VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+)   VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Icon_minitime3/4/2008, 20:46

Vennes to je bomba už jsem to dala přečíst manželovi hned jsem navrhla jestli se podle toho nechce řídit Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+)   VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Icon_minitime3/4/2008, 20:57

Tedy hlava bude pravidelně boleti jemu nebo tobě??? VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Hump10 bounce bounce
Návrat nahoru Goto down
Hallyna
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Female Příspěvky : 298
Taurus Věk : 52
Místo : Brno
Registrace : 22. 11. 06

VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+)   VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Icon_minitime3/4/2008, 21:01

tos me ještě neřešili Laughing
Návrat nahoru Goto down
topol
MODERATOR
MODERATOR
topol


Male Příspěvky : 3026
Místo : East EU - West Bohemia
Emploi : retraité
Loisirs : cagnarderie
Registrace : 29. 06. 06

VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+)   VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Icon_minitime6/4/2008, 14:53

Přesně stejný vztah k sexu,tedy odpor a naprosté zhnusení, měla moje prababička.Chudák pradědeček... ... i když já,skoro po sto letech,jsem na tom ještě hůř.
Návrat nahoru Goto down
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+)   VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Icon_minitime7/4/2008, 18:57

VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Horror1cd4
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+)   VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Icon_minitime11/4/2008, 01:47

VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 13528360jl7
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+)   VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+) - Stránka 9 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
VOLNÁ DISKUZE - bez cenzury ( 18+)
Návrat nahoru 
Strana 9 z 29Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Pravidla - Srazy - Diskuze :: D I S K U Z E - a jiný pokec-
Přejdi na: