*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)

Goto down 
+13
najade
topol
bohous.josev
ilove80music
ender
shannow
Eurodancefan
radko
h.vlastimil
HEERY
pimpo
pavelse
aLuGaRd
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 23 ... 32  Next
AutorZpráva
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Icon_minitime8/8/2009, 11:53

pavelse napsal:
když znáš originál z 80s tak je to hračka dohledat (odpevěď v SZ) Very Happy aby taky soutěžil někdo jinej

dobře,tak to rozšířím,kdo tedy zpívá novou verzi co je tu na videu a kdo nahrál tu původní ? Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Icon_minitime8/8/2009, 12:07

správně rozšířeno :excelent:

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Icon_minitime17/10/2010, 10:45

Dlouho jsme tu neměli žádnou hádanku,tak jednu přidávám Very Happy


Kdo je ta žena,která je zobrazena vedle černého Lamba ? Laughing
QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Alu3310
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
gaboo
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
gaboo


Male Příspěvky : 7210
Místo : ...MUSICLAND...
Registrace : 26. 01. 08

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Icon_minitime17/10/2010, 12:01

..rád by som sa pridal do sutaže ale nevidiet jej moc do tvare .. skusal som to zvacsit ale nepomaha... ALu niečo lahšie nemáš... je z hudobneho šoubizu ? nápoveda ...alebo dám jeden slepý tip? c.c.catch ... inak lambáky sa aj mne velmi páčia .... mať tak nepotrebný milión... hmmm
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Icon_minitime17/10/2010, 12:07

gaboo napsal:
skusal som to zvacsit ale nepomaha.. je z hudobneho šoubizu ?
Kdybych sem dal záběr obličeje bylo by to pak velmi jednoduché Laughing C.C. to není, ale je to samozřejmně žena,která ma i na tomto foru svá alba Very Happy Víc napovídat zatim nebudu Wink
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
gaboo
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
gaboo


Male Příspěvky : 7210
Místo : ...MUSICLAND...
Registrace : 26. 01. 08

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Icon_minitime17/10/2010, 12:13

a je zo škandinávie?
Návrat nahoru Goto down
gaboo
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
gaboo


Male Příspěvky : 7210
Místo : ...MUSICLAND...
Registrace : 26. 01. 08

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Icon_minitime17/10/2010, 12:22

..teda myslel som Robyn S ... ale vypadá asi mladšie...
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Icon_minitime17/10/2010, 22:24

jelikož máš pro tu osobu slabost tak to plácnu - není to Robyn ?

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Icon_minitime17/10/2010, 22:33

pavelse napsal:
jelikož máš pro tu osobu slabost tak to plácnu - není to Robyn ?
neeeeeee neni Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Icon_minitime18/10/2010, 12:54

No to jsem netušil,že bude fakt tak těžký tu osobu na té fotce uhádnout Laughing

Tak jako nápovědu přidávám další foto z rodiného alba Laughing
QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Alu5510
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
gaboo
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
gaboo


Male Příspěvky : 7210
Místo : ...MUSICLAND...
Registrace : 26. 01. 08

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Icon_minitime18/10/2010, 19:28

..tvoje segra? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Icon_minitime19/10/2010, 11:05

vypadá to na nějakou současnou zpěvačku a tak jsem se zeptal dcery jestli ji nepoznává, ale nepochodil jsem - byl jsem za blba Very Happy ale je fakt že tahle druhá fotka mi je trochu povědomá ... jen jestli si to nepletu se starým klipem Kim W. Very Happy

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Icon_minitime19/10/2010, 19:25

pavelse napsal:
vypadá to na nějakou současnou zpěvačku a tak jsem se zeptal dcery jestli ji nepoznává, ale nepochodil jsem - byl jsem za blba Very Happy ale je fakt že tahle druhá fotka mi je trochu povědomá ... jen jestli si to nepletu se starým klipem Kim W. Very Happy

Tak vyřiď dceři,že za blba bude někdo jiný,ty ale rozhodně ně Laughing Jelikož se opravdu jedná o současnou zpěvačku. A během několika dní ji vyjde nový singl a video,které zamozřejmně bude brzy zde na foru Wink Laughing

Malý screen připravovaného videa
QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Alu66_10
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
gaboo
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
gaboo


Male Příspěvky : 7210
Místo : ...MUSICLAND...
Registrace : 26. 01. 08

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Icon_minitime19/10/2010, 19:52

... Little Boots ? ved ešte daj nejaku napovedu ... kolko albumov vydala, z ktorej krajiny je, kedy začala spievat...
Návrat nahoru Goto down
YaKi
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 294
Registrace : 31. 08. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Icon_minitime19/10/2010, 20:54

Tak ne že bych si byl moc jistý, ale řekl bych, že je to September. Pokud vím, tak by jí nějaký singl měl brzy vyjít a myslím že patří mezi Alugardovy oblíbence
Návrat nahoru Goto down
YaKi
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 294
Registrace : 31. 08. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Icon_minitime19/10/2010, 20:57

Tak jsem jsi zkoušel své podezření potvrdit - a ejhle:

kód:
http://yfrog.com/02n10ghj
Návrat nahoru Goto down
gaboo
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
gaboo


Male Příspěvky : 7210
Místo : ...MUSICLAND...
Registrace : 26. 01. 08

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Icon_minitime19/10/2010, 21:38

..teda Yaki ... gratulujem ... ale ani sa na seba nepodobá ... poznám ju ako peknú babu ale toto boli fakt nepodarené fotky .. skreslujuce...
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Icon_minitime19/10/2010, 22:04

YaKi napsal:
Tak ne že bych si byl moc jistý, ale řekl bych, že je to September. myslím že patří mezi Alugardovy oblíbence
Very Happy Very Happy Jak to víš ? Laughing Laughing

Každopádně jsi hádanku uhádnul a tedy můžeš zase nějakou otázku položit ty santa
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
YaKi
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 294
Registrace : 31. 08. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Icon_minitime19/10/2010, 22:53

aLuGaRd napsal:
YaKi napsal:
Tak ne že bych si byl moc jistý, ale řekl bych, že je to September. myslím že patří mezi Alugardovy oblíbence
Very Happy Very Happy Jak to víš ? Laughing Laughing

No já nevím jak to vím - jenom jsem měl tak nějak pocit, že když jsi založil Music Club na facebooku, první oblíbené video bylo od September. Ale možná se pletu, ověřit už to nejde (zkoušel jsem teď couvat na facebooku, jestli mě paměť neklamala a bohužel první odkaz vede na "aLuGaRd's videos on Vimeo", což je už mrtvý odkaz)

Nicméně nějaké ty odkazy na September tam hned ze začátku byly.....
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Icon_minitime19/10/2010, 23:12

YaKi napsal:
aLuGaRd napsal:
YaKi napsal:
Tak ne že bych si byl moc jistý, ale řekl bych, že je to September. myslím že patří mezi Alugardovy oblíbence
Very Happy Very Happy Jak to víš ? Laughing Laughing

No já nevím jak to vím - jenom jsem měl tak nějak pocit, že když jsi založil Music Club na facebooku, první oblíbené video bylo od September. Ale možná se pletu, ověřit už to nejde (zkoušel jsem teď couvat na facebooku, jestli mě paměť neklamala a bohužel první odkaz vede na "aLuGaRd's videos on Vimeo", což je už mrtvý odkaz)

Nicméně nějaké ty odkazy na September tam hned ze začátku byly.....

Tak tomu říkám všímavý člen Music Clubu Laughing Laughing Máš to zmáklý od A po Z Very Happy Dobrá práce bom

A teď šup šup zadej novou hádanku study
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Icon_minitime20/10/2010, 19:15

gratuluji YaKimu a jsem zvědavej, jestli vymyslí nějakou hádanku

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
gaboo
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
gaboo


Male Příspěvky : 7210
Místo : ...MUSICLAND...
Registrace : 26. 01. 08

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Icon_minitime20/10/2010, 19:33

.. si si na seba ušil búdu Very Happy ... teraz isto celý deň rozmýšľa ... aj ja som zvedavý a nedočkavý ... bounce
Návrat nahoru Goto down
YaKi
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 294
Registrace : 31. 08. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Icon_minitime20/10/2010, 20:51

Teda pánové - vědět že mě budete honit jak nadmutou kozu.....

Kdyby sem to byl býval věděl, tak bysem sem nechodil....

affraid

Nad něčím pouvažuju, ale momentálně mě nic nenapadá - takže pokud máte někdo něco v zásobě, klidně mě předběhněte (pokud to teda není proti pravidlům)




Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Icon_minitime20/10/2010, 23:36

ale ne YaKi, nikdo tě nehoní, jen budeme rádi když tě něco napadne - za ty roky co tu jseš, sis určitě všiml, že se tu moc lidí do "soutěže" nezapojuje a moc lidí odpovídat nebude, ale snad tě to neodradí ... a kdyby někdo měl někdo nápad, tak klidně sem s ním, bude to jen dobře

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Icon_minitime21/10/2010, 08:01

jen malý dodatek: když už tu byla zmíňka o zpěvačce Robyn Laughing Brzy jí vyjde nové album,respektive třetí část trilogie "Body Talk Pt. 3"
více info na Music Club Fans na Facebooku Very Happy ODKAZ Myslim,že úvodní skladba chystaného nového alba je opravdu povedená a v plné verzi si ji můžete na MCFans poslechnout Smile
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
Sponsored content





QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 14 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)
Návrat nahoru 
Strana 14 z 32Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 23 ... 32  Next
 Similar topics
-
» The Object - "Terminator 2" Dance Theme [CDM] (1991)
» "Miami Vice" TV-Series 1984-1989

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Pravidla - Srazy - Diskuze :: D I S K U Z E - a jiný pokec-
Přejdi na: